Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, luk330 napisał:

Panowie, sprawdziłby mi ktoś w jakiś sposób czy u mnie obie poduszki silnika są identyczne? Z tego co widzę jest jeden numer dla zestawu dwóch poduszek: 8k0198381AG. Czy w tym zestawie obie poduszki są te same i obie sterowane elektronicznie?

Daj VIN 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Daj VIN 

WAUZZZ8KX8A030309

Opublikowano

Potrzebuje numer tego znaczka logo Audi  co jest na zdjęciu zna ktoś może wiem że były w a3 8v 

IMG-20190707-WA0010.jpg

Opublikowano
42 minuty temu, WojtekA4B8 napisał:

Potrzebuje numer tego znaczka logo Audi  co jest na zdjęciu zna ktoś może wiem że były w a3 8v 

8V0 853 191

Opublikowano
21 minut temu, mariusz36 napisał:

8V0 853 191

Dzięki:thumbup1:

Opublikowano

Panowie jak składujecie koła poza sezonem jezdnym? macie jakieś stojaki czy nie bierzecie do bani  ? :)

Opublikowano

Panowie dalej borykam sie z problemem w 2.0 caga, podczas jazdy z jednostajna predkoscia skacza obroty i szarpie autem, po za tym wszystko jest dobrze, ma moc. Wtryski sprawdzone, wymieniony regulator cisnienia paliwa, sprawdzona pompa wysokiego cisnienia, sprawdzony egr i przepustnica, wyczyszczone choc byly w bardzo dobrym stanie. Ostatnio na trasie wyskoczyl check i vcds pokazal blad 5120 oxygen (lambda) sensor b1 s1 sygnal za wysoki, blad skasowalem i narazie nie wyskakuje. 

Co dalej? Nie wydaje mi sie żeby lambda powodowała szarpanie... nie mam pomysłu dalej

Opublikowano

Czy to występuje na każdym biegu ?  przy jakiś określonych obrotach?

Opublikowano

Jak przy jednej prędkości skaczą Ci obroty to by wskazywało na uślizgujące się sprzęgło.

Opublikowano

W zasadzie od ok 1400 do ponad 2000 glownie na zimnym. Sprzęgło to wątpię, to nie skaczą same obroty tylko szarpie autem, jeśli dam trochę gazu żeby się rozpędzał to jest wszystko ok,  czuć to raczej na każdym biegu ale najmocniej 1,2,3.

 

Opublikowano

Panowie czy B8,5 i A5 8T po lifcie posiadały już adblue, jak tak to jaki tam kod jest wpisany? 

Opublikowano
2 godziny temu, michu93 napisał:

W zasadzie od ok 1400 do ponad 2000 glownie na zimnym. Sprzęgło to wątpię, to nie skaczą same obroty tylko szarpie autem, jeśli dam trochę gazu żeby się rozpędzał to jest wszystko ok,  czuć to raczej na każdym biegu ale najmocniej 1,2,3.

 

Aha, o takie skakanie chodziło, myślałem że obroty rosną i po odpuszczeniu wracają.

Opublikowano

Ktoś chetny

 

Opublikowano
11 godzin temu, michu93 napisał:

W zasadzie od ok 1400 do ponad 2000 glownie na zimnym. Sprzęgło to wątpię, to nie skaczą same obroty tylko szarpie autem, jeśli dam trochę gazu żeby się rozpędzał to jest wszystko ok,  czuć to raczej na każdym biegu ale najmocniej 1,2,3.

 

Jeśli nie wywala żadnego błędu będzie to zgadywanie,  jedyne co mi przychodzi do głowy to potencjometr na pedale przyśpieszenia,  koszt 50-60 złotych można spróbować.

Opublikowano

Potencjometr powinno na kompie pokazać, no i byłby problem w całym zakresie obrotów. Podłączyć kompa i błędy sprawdzić bo tak to można wróżyć z fusów.

Opublikowano
47 minut temu, Langista napisał:

Potencjometr powinno na kompie pokazać, no i byłby problem w całym zakresie obrotów. Podłączyć kompa i błędy sprawdzić bo tak to można wróżyć z fusów.

Czytałeś co napisalem? Nie ma żadnych błędów, kiedyś jak nie było szarpania jeszcze byl blad 4096, który usunąłem i tyle. Szarpie mi od ok 4000km, 500km temu na trasie wyskoczyl blad lambdy ktorego też skasowalem i jest czysto. Żądnych innych błędów nie ma

Opublikowano

Czy blad lambdy moze oznaczac zle ustawienie rozrzadu? Czy przez przestawiony rozrzad może też szarpać?

Opublikowano

Sorka, nie przeczytałem wcześniejszego postu. Błąd sondy będzie powodował problemy ale nie takie. Źle ustawiony rozrząd jak najbardziej może dawać takie oznaki, sprawdzałeś jakie ma odchylenia?

Opublikowano

W weekend chce rozebrac i ustawic, faktycznie synchronizacja jest po za normą. 

Tylko teraz nie wiem czy nie zmienic odrazu bo juz 110 na tym jest zrobione. Czy najpierw rozebrac ustawic i zobaczyc czy w ogole cos pomoze.

Opublikowano

Przestawienie synchro to 5-10 min roboty, wiec sprawdzic sobie mozesz czy sie po tym poprawi, ale tak czy siak przy tym przebiegu na nim kołowałbym już czesci i w wekend wymienial ? a obecnie jaką masz wartość ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.