Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzagu -- Super, już wszystko wiem. Wielkie dzięki.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, szesi1919 napisał:

koledzy robie swap wydechu i jak według was, czy środkowy tłumik potrzebny? jak z dzwiekiem bez niego ? 

Ja u siebie wstawiłem zamiast niego przelotowy z eski i dwa końcowe z MGmotorsport. Brzmiało to tak przy grzecznym starcie :wink:

Opublikowano

Hugo: Fajny dźwięk furki....

 

Pytanie:

Czy jeśli światła są ustawione w pozycji,,Auto'' to w momencie otwierania samochodu  powinny zapalać się automatycznie ,,światła dzienne''  ?

Zauważyłem, że jeśli są włączone ,,dzienne'' (nie na pozycji auto) a robi się ciemniej to automatycznie, zapalają się krótkie.

Chodzi mi tylko  czy dzienne powinny zapalać się przy otwieraniu auta?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Przeciez wiesz ze szukam...

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

Przeciez wiesz ze szukam...

Czego? Rotoru? 

Opublikowano

Witam mam pytanie odnośnie lusterka wstecznego czy są jakieś różne wersje w przedlifcie pod czujnik , mam takie i chce zmienić na s line 

EC7DA463-8CEF-4BB4-AEEC-6CE39FA26F90.png

Edytowane przez barca8585
Brak Zdiecia

Opublikowano

polift ma inne mocowanie lusterka na 4 łapki, w przedlifcie są na 3 takie jak na zdjęciu

Opublikowano
2 godziny temu, Hubertus01 napisał:

polift ma inne mocowanie lusterka na 4 łapki, w przedlifcie są na 3 takie jak na zdjęciu

To wiem ale czy jest jeszcze jakaś różnica bo widzę ze kabelki są różne 

Opublikowano

witam zmieniłem podsufitkę na s line i mam pytanie miałem takie lusterko i chce zmienić na czarne to będzie dobre ?

IMG_6568.png

116726787_290065495635660_355560121822467014_n (3).jpg

Opublikowano

Mocowanie wygląda tak samo.

Opublikowano

to i to ma 7 pin

Opublikowano

Nie działa multi i klakson , jakiś bezpiecznik od tego jest ? 

Opublikowano

A taśme/zwijak sprawdzałeś ? 

Opublikowano

Ma ktoś porządną etke i poda mi numery BCM do b8 2009 które obsługują podgrzewane fotele? Mam 8K0 907 063 N i nie przyjmuje kodowania, czytałem:

Modele 2008-2009

- 8K0 907 063 C (Nie obsługuje grzanych foteli)

- 8K0 907 063 D (obsługuje grzanych foteli)

Modele 2009-2011

- 8K0 907 063 N (Nie obsługuje grzanych foteli)

- 8K0 907 063 P (obsługuje grzanych foteli)

- 8K0 907 063 BE (obsługuje grzanych foteli)

 

Jeśli mam z literą N a wsadzę z literą D z 2008 to podejdzie? Jest ich więcej niż tych z P i BE, 

Edytowane przez inhosik

Opublikowano

Mam dwa pytania:

1-- Jak nazywa się ta część samochodu i czy można ją łatwo zamontować, bo mam lekko zniszczoną. ( część pokazana n załączonym zdjęciu) ( fotka nie mojego auta-przykładowa)

(foto1)

2-- Wymieniałem kratkę głośnika i w jednym miejscu nie chce wskoczyć kratka.

Jakiś pomysł? Co jest przyczyną? (foto2)

 

foto1.jpg

foto 2.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
10 godzin temu, NelsonPL napisał:

1-- Jak nazywa się ta część samochodu i czy można ją łatwo zamontować, bo mam lekko zniszczoną. ( część pokazana n załączonym zdjęciu) ( fotka nie mojego auta-przykładowa)

„ Osłona grodzi " , jest wymienialna - Łatwiej , trudniej  ( w zależności od modelu  ) , ale jest :wink: 

Opublikowano

Jaki jest nr tej szmaty na grodzi? Bo u mnie pogryziona :kox:

20200826_095453.jpg

20200826_095457.jpg

Opublikowano
7 godzin temu, KoJ@K napisał:

Jaki jest nr tej szmaty na grodzi? Bo u mnie pogryziona :kox:

20200826_095453.jpg

20200826_095457.jpg

W Etce występuje razem z tą osłoną plastikową 8k1863947A

Opublikowano

Podpowie ktoś jak podłączyć te lampki pod ory wiązkę drzwi? Z góry dziękuję ?

 

IMG_20200826_200021.jpg

Opublikowano

Pogryziona jak  u mnie :) Myszy czy coś :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.