Opublikowano 6 Października 20205 l 11 godzin temu, tomi790 napisał: Ktoś się orientuje czy można osobno dokupić gumowe obejmy na stabilizator z rs4/rs5 na tył (8K0511305S)? Jeśli tak to może ktoś podesłać nr? Chyba nie występuje, przynajmniej etka nic nie pokazuje Edytowane 6 Października 20205 l przez Góral65
Opublikowano 6 Października 20205 l witam mam takie pytanie mam przedlifta i chce założyć ramkę zegarów poliftowa piano i wiem że trzeba do tego stalaż licznik ma ktoś numer jaki to ma być i czy są jakieś różnice
Opublikowano 6 Października 20205 l Czy dźwięk ostrzegawczy np przy otwartych drzwiach, da się trochę ściszyć lub zmienić na jakiś przyjemniejszych dla ucha ?
Opublikowano 7 Października 20205 l 16 godzin temu, Góral65 napisał: Chyba nie występuje, przynajmniej etka nic nie pokazuje Dzięki, czyli jednak w aso tym razem się nie pomylili
Opublikowano 7 Października 20205 l Co prawda to ten sprzedawca ma wystaione tuleje do wahacza, ale bym skusił się o kontakt z jednym z takich sprzedawców co oferują poliyretan bo raczej warto (oczywiście odpowiedniej twardości). A tu przykładowy link: Tuleje AUDI A4 S4 RS4 B8 A5 S5 RS5 8T Poliuretan 7554569980 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 919 zł - Tuleje AUDI A4 S4 RS4 B8 A5 S5 RS5 8T Poliuretan (7554569980). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
Opublikowano 10 Października 20205 l witam mam takie pytanie mam przedlifta i chce założyć ramkę poliftową piano licznika dzisiaj ściągłem tą ramkę i wymiar ekranu w ramce jest 15,3 x 8,5 a poliftowa ma 15 x 8,7 i moje pytanie czy będzie to pasowało
Opublikowano 10 Października 20205 l Teraz, barca8585 napisał: witam mam takie pytanie mam przedlifta i chce założyć ramkę poliftową piano licznika dzisiaj ściągłem tą ramkę i wymiar ekranu w ramce jest 15,3 x 8,5 a poliftowa ma 15 x 8,7 i moje pytanie czy będzie to pasowało
Opublikowano 10 Października 20205 l 9 minut temu, barca8585 napisał: Wszystko będzie pasowało ale musisz zmienić stelaż pod licznikiem chyba ze wrzucisz piano z A5, tez ładnie wyglada i pasuje pod stelaż przedlifta mam ramke ekranu chyba gdzieś piano ori ładna z a5 pod MMI3G
Opublikowano 10 Października 20205 l 1 minutę temu, WydRos napisał: Wszystko będzie pasowało ale musisz zmienić stelaż pod licznikiem chyba ze wrzucisz piano z A5, tez ładnie wyglada i pasuje pod stelaż przedlifta mam ramke ekranu chyba gdzieś piano ori ładna z a5 pod MMI3G dzięki za odpiskę , stelaż i ramkę już też mam wiec bedzie lift a4
Opublikowano 11 Października 20205 l Czy AMI w schowku (w polifcie) ma możliwość ładowania smartfona, podłączenie kamery itd?
Opublikowano 11 Października 20205 l 14 minut temu, tomi790 napisał: Czy AMI w schowku (w polifcie) ma możliwość ładowania smartfona Tak
Opublikowano 12 Października 20205 l Przy wymianie mmi 2g high z bang olufsen na 3g high wzmacniacz banga jest do wymiany?
Opublikowano 12 Października 20205 l 2 godziny temu, inhosik napisał: Przy wymianie mmi 2g high z bang olufsen na 3g high wzmacniacz banga jest do wymiany? Tak
Opublikowano 12 Października 20205 l Ktoś kojarzy firmę jbm tuning i może coś u nich kupił? Jak ze spasem części, np grilla
Opublikowano 13 Października 20205 l Czesc, jaki macie rozmiar opon na zime na 18"? Naped na przod. Felga 8" Edytowane 13 Października 20205 l przez Kooga
Opublikowano 13 Października 20205 l 1 godzinę temu, Kooga napisał: Czesc, jaki macie rozmiar opon na zime na 18"? Naped na przod. Felga 8" 245/40-18
Opublikowano 13 Października 20205 l 1 godzinę temu, Kooga napisał: Czesc, jaki macie rozmiar opon na zime na 18"? Naped na przod. Felga 8" 245/40-18
Opublikowano 13 Października 20205 l 25 minut temu, Dev napisał: 245/40-18 Im szersza tym lepiej? Obecnie mam 235/40 i niedlugo trzeba zmienic. Edytowane 13 Października 20205 l przez Kooga
Opublikowano 13 Października 20205 l 245/40/18 to fabryczny rozmiar opon w B8 dla wersji Allroad jest to 245/45/18 Rozmiar, który podałeś czyli 230/40/18 jest ponad 1cm mniejsza na średnicy. Postaw te 2 opony obok siebie to zrozumiesz. Niby mieści się to w jakiś tam normach od +1.5% do -2% dla zamienników ale w przednim napędzie i problemach z trakcją to jakoś kiepsko to widzę.
Opublikowano 13 Października 20205 l 17 minut temu, wampir napisał: 245/40/18 to fabryczny rozmiar opon w B8 dla wersji Allroad jest to 245/45/18 Rozmiar, który podałeś czyli 230/40/18 jest ponad 1cm mniejsza na średnicy. Postaw te 2 opony obok siebie to zrozumiesz. Niby mieści się to w jakiś tam normach od +1.5% do -2% dla zamienników ale w przednim napędzie i problemach z trakcją to jakoś kiepsko to widzę. No wlasnie o to mi chodzi, ze na tej oponie sa problemy z trakcja, czyli 245/40 bedzie lepsza?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto