Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 godzin temu, tomi790 napisał:

Ktoś się orientuje czy można osobno dokupić gumowe obejmy na stabilizator z rs4/rs5 na tył (8K0511305S)?

Jeśli tak to może ktoś podesłać nr?

Chyba nie występuje, przynajmniej etka nic nie pokazuje

 

ST.png

Edytowane przez Góral65

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam mam takie pytanie mam przedlifta i chce założyć ramkę zegarów poliftowa piano i wiem że trzeba do tego stalaż licznik ma ktoś numer jaki to ma być i czy są jakieś różnice 

Opublikowano

Czy dźwięk ostrzegawczy np przy otwartych drzwiach, da się trochę ściszyć lub zmienić na jakiś przyjemniejszych dla ucha ?

Opublikowano
16 godzin temu, Góral65 napisał:

Chyba nie występuje, przynajmniej etka nic nie pokazuje

 

ST.png

Dzięki, czyli jednak w aso tym razem się nie pomylili :decayed:

Opublikowano

Co prawda to ten sprzedawca ma wystaione tuleje do wahacza, ale bym skusił się o kontakt z jednym z takich sprzedawców co oferują poliyretan bo raczej warto (oczywiście odpowiedniej twardości). A tu przykładowy link: 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 919 zł - Tuleje AUDI A4 S4 RS4 B8 A5 S5 RS5 8T Poliuretan (7554569980). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Opublikowano

witam mam takie pytanie mam przedlifta i chce założyć ramkę poliftową piano licznika dzisiaj ściągłem tą ramkę i wymiar ekranu w ramce jest 15,3 x 8,5 a poliftowa ma 15 x 8,7 i moje pytanie czy będzie to pasowało

WhatsApp Image 2020-10-10 at 21.22.42.jpeg

Opublikowano
Teraz, barca8585 napisał:

witam mam takie pytanie mam przedlifta i chce założyć ramkę poliftową piano licznika dzisiaj ściągłem tą ramkę i wymiar ekranu w ramce jest 15,3 x 8,5 a poliftowa ma 15 x 8,7 i moje pytanie czy będzie to pasowało

WhatsApp Image 2020-10-10 at 21.22.42.jpeg

 

IMG_7056.jpg

Opublikowano
9 minut temu, barca8585 napisał:

 

IMG_7056.jpg

Wszystko będzie pasowało ale musisz zmienić stelaż pod licznikiem 

chyba ze wrzucisz piano z A5, tez ładnie wyglada i pasuje pod stelaż przedlifta 

mam ramke ekranu chyba gdzieś piano ori ładna z a5 pod MMI3G 

Opublikowano
1 minutę temu, WydRos napisał:

Wszystko będzie pasowało ale musisz zmienić stelaż pod licznikiem 

chyba ze wrzucisz piano z A5, tez ładnie wyglada i pasuje pod stelaż przedlifta 

mam ramke ekranu chyba gdzieś piano ori ładna z a5 pod MMI3G 

dzięki za odpiskę , stelaż i ramkę już też mam wiec bedzie lift a4 

Opublikowano

Czy AMI w schowku (w polifcie) ma możliwość ładowania smartfona, podłączenie kamery itd?

Opublikowano
14 minut temu, tomi790 napisał:

Czy AMI w schowku (w polifcie) ma możliwość ładowania smartfona

Tak

Opublikowano

Przy wymianie mmi 2g high z bang olufsen na 3g high wzmacniacz banga jest do wymiany?

Opublikowano
2 godziny temu, inhosik napisał:

Przy wymianie mmi 2g high z bang olufsen na 3g high wzmacniacz banga jest do wymiany?

Tak

Opublikowano

Ktoś kojarzy firmę jbm tuning i może coś u nich kupił? Jak ze spasem części, np grilla

Opublikowano

Czesc, jaki macie rozmiar opon na zime na 18"? Naped na przod.

Felga 8"

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
1 godzinę temu, Kooga napisał:

Czesc, jaki macie rozmiar opon na zime na 18"? Naped na przod.

Felga 8"

245/40-18

Opublikowano
1 godzinę temu, Kooga napisał:

Czesc, jaki macie rozmiar opon na zime na 18"? Naped na przod.

Felga 8"

245/40-18

Opublikowano
25 minut temu, Dev napisał:

245/40-18

Im szersza tym lepiej?
Obecnie mam 235/40 i niedlugo trzeba zmienic.

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

245/40/18 to fabryczny rozmiar opon w B8

dla wersji Allroad jest to 245/45/18

 

Rozmiar, który podałeś czyli 230/40/18 jest ponad 1cm mniejsza na średnicy. Postaw te 2 opony obok siebie to zrozumiesz.

Niby mieści się to w jakiś tam normach od +1.5% do -2% dla zamienników ale w przednim napędzie i problemach z trakcją to jakoś kiepsko to widzę. 

Opublikowano
17 minut temu, wampir napisał:

245/40/18 to fabryczny rozmiar opon w B8

dla wersji Allroad jest to 245/45/18

 

Rozmiar, który podałeś czyli 230/40/18 jest ponad 1cm mniejsza na średnicy. Postaw te 2 opony obok siebie to zrozumiesz.

Niby mieści się to w jakiś tam normach od +1.5% do -2% dla zamienników ale w przednim napędzie i problemach z trakcją to jakoś kiepsko to widzę. 

No wlasnie o to mi chodzi, ze na tej oponie sa problemy z trakcja, czyli 245/40 bedzie lepsza?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.