Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie o A5 piszę , bo właśnie w niej nie zmieniałem , i powiem Ci że diagnosta o tym wiedział że nie trzeba lamp wymieniać , że są regulowane przesłony .

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

Pytał o A5 nie o A3, tez sprowadzam auta z USA. Piszac o soczewce napisalem w skrocie bo wiadomo ze chodzi o przeslone ale czasami warto wywalic calosc bo seryjne soczewki sa ogolnie rzecz biorąc slabe. Dlatego tez warto pomyslec i dac Intemo, koito albo Evo

a co tam ciekawego sprowadzasz ? za ile mniej więcej można wyrwać B8 lift 

Opublikowano

Czyli w a5 co dokładnie trzeba robić ,a czego nie z lampami przod...bo już zgłupiałem 

Opublikowano
3 godziny temu, Tomeks napisał:

Czyli w a5 co dokładnie trzeba robić ,a czego nie z lampami przod...bo już zgłupiałem 

trzeba robic lampy bo to odciecie w USA jest małe, chyba ze masz znajomego diagnoste

wieczorem wrzuce foty

Opublikowano

Prawda jest taka ze nikt nie wymienia tam soczewek :wink:  wykodowanie obrysówek i regulacja przednij prawy lampy i na tym sie konczy

Opublikowano
2 minuty temu, wrclaguna napisał:

Prawda jest taka ze nikt nie wymienia tam soczewek :wink:  wykodowanie obrysówek i regulacja przednij prawy lampy i na tym sie konczy

jak masz znajomego diagnoste, u nas nie przechodzi

a obrysówek sie nie czepiają

 jak widac co kraj to obyczaj, gorzej jak Cie zgarnie drogówka ze sprzetem do sprawdzania swiateł

Edytowane przez Dev

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

trzeba robic lampy bo to odciecie w USA jest małe

Odcięcie takie samo bym rzekł ? to tylko linia światła i cienia. Ale asymetryczne oświetlenie pobocza jest marne w porównaniu do aut europejskich,ostatnio ustawiałem koledze w b8 fl USA światła po wymianie palników i słabo to wyglądało. 

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Przesłona  USA

IMG-20201221-WA0006.jpg

Przesłona EU

IMG-20201221-WA0009.jpg

 

 

Opublikowano

Do tego jeszcze dochodzi inna soczewka. W przed lifcie jest poprzeczna linia na soczewce, a w lifcie soczewka jest cała "wykropkowana" + do tego te minimalnie niziutkie odcięcie na przesłonie, co w sumie daje płaską linie, bez wyraźnie "doświetlonego" pobocza. Ale co diagnosta to inaczej na to patrzy - taka jest prawda. Dla przykładu - wczoraj u nas przyjechał ukrainiec z ulepionym e46, przód poskładany prawie na trytytki, prawa lampa włożona z anglika, a lewa usa :kox: diagnosta nie klepnął i podał mu mój nr telefonu :grin:

Opublikowano

ale jak jedna jest z angola a druga z usa to chyba wychodzi na to że jest europa?? :grin:

Opublikowano

Kurde no, w sumie to by się zgadzało :kox:

Opublikowano

Cześć Panowie,

Dziś zauważyłem, że w momencie zamknięcia drzwi nie zapala się widoczne na fotografii czerwone "światło". Przyciski normalnie działają( zamykanie/otwieranie), ale nie podświetla się dioda. Czasami zaskoczy po paru przełączeniach.

 

Czy ktoś miał podobny problem ? :eusathink:

Bez tytułu.png

Opublikowano

A nie załącza się czasem ta dioda dopiero po zaryglowaniu drzwi? Czyli np. podczas jazdy jak przekroczysz prędkość 5~15 km/h to w tedy zamki się ryglują i zapala się kontrolka.

Opublikowano

No to o tym właśnie piszę, że drzwi ryglują się po przekroczeniu 15km/h a dioda się nie zapala :facepalm:

Opublikowano
22 minuty temu, Michu1996 napisał:

No to o tym właśnie piszę, że drzwi ryglują się po przekroczeniu 15km/h a dioda się nie zapala :facepalm:

Masz walnięty któryś zamek, podepnij vcds będzie na pewno jakoś błąd 

Opublikowano
17 godzin temu, WydRos napisał:

Masz walnięty któryś zamek, podepnij vcds będzie na pewno jakoś błąd 

Miałeś rację, prawy tylny zamek, dzięki za podpowiedź :)

Opublikowano

Witam potrzebuje kogoś kto obszywa kierownice :hi:

Opublikowano
39 minut temu, barca8585 napisał:

Witam potrzebuje kogoś kto obszywa kierownice :hi:

 Na fb "kierownice audi " aa cars września, żona design, carrissmo

Opublikowano
14 minut temu, gagat3k napisał:

 Na fb "kierownice audi " aa cars września, żona design, carrissmo

dzięki

Opublikowano

Szukam kogos kto ma B8 3.0tdi w manualu

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.