Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

masz do 300km/h ?

bo przedlift miał do 320

300, ogólnie mam 2.0T, ale licznik od s4 usa polifta sobie leży i czeka czy się zdecyduje. Jakbym miał tarcze eu, to pewnie bym zalozyl. ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

4G0 955 987 A

4G0 955 988 A

Ok a mgiełka jest podobnie do tych 5M0 z VW czy tak jak a6 a7 c7

Opublikowano
5 minut temu, gagat3k napisał:

300, ogólnie mam 2.0T, ale licznik od s4 usa polifta sobie leży i czeka czy się zdecyduje. Jakbym miał tarcze eu, to pewnie bym zalozyl. ?

www.moman.pl

 

Opublikowano
7 minut temu, WydRos napisał:

Ok a mgiełka jest podobnie do tych 5M0 z VW czy tak jak a6 a7 c7

prawde mówiac to nie zwracam na to uwagi

Opublikowano
12 godzin temu, Dev napisał:

ja zmieniałem z USA na EU

trzeba rozebrac licznik, najgorzej jest zdjąc wskazówki a potem je załozyc

masz już nowe ?

Właśnie szukam samych tarcz od S4, ale nie mogę znaleźć EU

 

ile sobie liczą za konwersję w moman.pl, wiesz może ?

Edytowane przez Michu1996

Opublikowano
1 godzinę temu, Michu1996 napisał:

ile sobie liczą za konwersję w moman.pl, wiesz może ?

Musisz do nich napisać o wycenę  . Ja też u nich zamawiałem do swojego i jestem zadowolony więc też mogę polecić .Tak na marginesie to nasz kolega z forum:hi: .

Opublikowano

Dokładnie, kolega "Mumen". A same tarcze super. Zamawiałem kilka lat temu. To była jedyna opcja przerobić licznik z UK na kilometry. 

Opublikowano
17 godzin temu, WydRos napisał:

Ok a mgiełka jest podobnie do tych 5M0 z VW czy tak jak a6 a7 c7

To są numery od A6/7 C7 więc mgiełka jest gorsza niż te od VW

Opublikowano
22 minuty temu, qujot napisał:

To są numery od A6/7 C7 więc mgiełka jest gorsza niż te od VW

Wiem wiem 

Wzialem te 5M

Opublikowano

Wrzuci mi ktoś nr mojej IHI?

WAUBFAFL1EN033336

Opublikowano
20 godzin temu, qujot napisał:

To są numery od A6/7 C7 więc mgiełka jest gorsza niż te od VW

Daj z VW

Opublikowano
W dniu 8.01.2021 o 23:08, WydRos napisał:

Aa z 80zl myśle będzie Ok 

Daj foty na 693456699 albo na Whatsaap, 

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

Daj z VW

Ponoć te 5M0955986C 

Opublikowano
3 godziny temu, qujot napisał:

Ponoć te 5M0955986C 

Na pewno te.

Opublikowano
4 godziny temu, qujot napisał:

Ponoć te 5M0955986C 

jest jeden nr ?

czy jest lewa i prawa ?

Opublikowano
8 godzin temu, Osiollekk napisał:

Wrzuci mi ktoś nr mojej IHI?

WAUBFAFL1EN033336

06H145703R lub S

Edytowane przez Dev

Opublikowano
W dniu 6.01.2021 o 14:46, corradoowner napisał:

Mam te same odczucia co KoJ@K. Przerobiłem kilkanaście kompletów lamp na bi led. Każdy z użytkowników zauważył znaczną poprawę w świeceniu lamp. Lepiej doświetlone pobocze, nie rozmywanie się światła na mokrym, duże lepsze długie czy lepsza linia odcięcia. Sam jeżdżę od 3 lat na bi ledzie i złego słowa nie powiem. Wcześniej jeździłem na xenonie w różnych autach i kombinacjach projektorów i szkieł soczewek. Miałem zupełnie nowe projektory jak i regenerowane. Testowałem gładkie szkła i różne palniki, od markowych po chińczyki. Nie twierdzę że bix świeci źle. Bix świeci dobrze w odpowiedniej konfiguracji projektora, szkła i dobrego palnika ale nawet przy takiej bi led świeci lepiej za niższą cenę. Żeby bi led świecił poprawnie musi być poprawnie zmaontowany o czym napisał wyżej KoJ@K. Do tego prawidłowa regulacja lamp i klosze po polerce. Nie zrozumcie źle KoJ@Ka, bi led w mieście nie świeci źle, wręcz przeciwnie, świeci bardzo poprawnie ale dopiero w trasie pokazuje co tak naprawdę potrafi. 

IMG_20191114_201306.jpg

 

W dniu 6.01.2021 o 13:55, KoJ@K napisał:

Hmmm dziwne...ja mam zupełnie odwrotne odczucia i wrażenia na + bileda. Moim okiem biled świeci szerzej niż B8, mniej ginie na mokrym czarnym asfalcie, ma lepsze drogowe ... robiłem też kilka kpl liftowych lamp B8, gdzie chłopaki mieli je najpierw zalozone i po zmianie na biled różnica była na + . Druga sprawa to też "miejsce" i droga testowania projektorów/lamp, sam rzut na ściane nie do końca obrazuje to jak jest na drodze. Jak dla mnie, to biled w mieście kompletnie nie pokazuje swoich możliwości i nie są one wykorzystane, dopiero jazda w trasie, polne drogi z poboczem po obu stronach - tam sprawdza się świetnie, a w mieście jest najzwyczajniej " za ciasno" i nie widać tego potencjału, no i kolejna sprawa to poprawne ustawienie świateł (nie sama wysokość, też i szerokość), u mnie po ustawianiu na SKP był o widać na 13 metrów przed maską i byłem zawiedziony przeróbką :kox: Ale nie, że chce tu kogoś na siłe przekonywać i nastawiać na strone bileda - fajnie ze mozna sie wymienić odczuciami kilku osób. 

Panowie,
dzięki za info. Jak wasze doświadczenia z diagnostami podczas przeglądu?
Któryś z Was byłby zainteresowany podjęciem się tematu?
 

W dniu 7.01.2021 o 09:40, luk330 napisał:

Do przedliftowych lamp z AFS da radę tego bileda zapakować żeby skręty nadal działały poprawnie?

W polifcie z AFS proponują mi projektory kompaktowe i zachowanie kompatybilności skrętu.
Ceny za projektory 1400-1800 + montaż 300

Edytowane przez Cheeroki

Opublikowano

Jeśli chodzi o biled czy to w przed lifcie czy po lift to ja się mogę podjąć, ale w NIE skrętnej lampie. Jeśli w skrętnych to zmiana samych projektorów, ale to wyjdzie dużo taniej niż te ceny które napisałeś, czyli te okolice 2K ...

Opublikowano
W dniu 8.01.2021 o 10:19, Muskel1 napisał:

Tak.

Tak na ktore pytanie? :D

Opublikowano
1 godzinę temu, Kooga napisał:

Tak na ktore pytanie? :D

Odpowiedź na pytanie czy działa ten spisób z poniższego linka na odblokowanie VIM na 3gp

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.