Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
45 minut temu, Muskel1 napisał:

Odpowiedź na pytanie czy działa ten spisób z poniższego linka na odblokowanie VIM na 3gp

 

Ok dzieki. A ogolnie jak to dziala? Dziala to na zasadzie, ze kiedy puszczam muzyke z YT to wyswietla sie video? Czy po prostu trzeba np. zgrac filmy lub muzyke z video na karte zeby sie wyswietlalo?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odtwarza płyty w napędzie DVD.

Opublikowano
W dniu 14.04.2020 o 22:15, barca8585 napisał:

Witam nie potrzebuje ktoś licznika 8K0920931J

Masz moze ten licznik jeszcze?

Opublikowano

Odtwarzanie filmów w aucie jest zabronione.

W razie jakiegoś wypadku ubezpieczyciel wam nie wypłaci odszkodowania.

Poczytajcie sobie przepisy.

Opublikowano
6 minut temu, NelsonPL napisał:

Odtwarzanie filmów w aucie jest zabronione.

W razie jakiegoś wypadku ubezpieczyciel wam nie wypłaci odszkodowania.

Poczytajcie sobie przepisy.

Wiem,  nie muszę czytać:wink: Pytanie było czy to działa też przy 3gp więc odpowiedziałem. Decyzja należy do pytającego czy to u siebie uruchomi. 

Opublikowano
41 minut temu, kubpiotr napisał:

Masz moze ten licznik jeszcze?

Sprzedałem ?

Opublikowano
16 godzin temu, NelsonPL napisał:

Odtwarzanie filmów w aucie jest zabronione.

W razie jakiegoś wypadku ubezpieczyciel wam nie wypłaci odszkodowania.

Poczytajcie sobie przepisy.

 

16 godzin temu, Muskel1 napisał:

Wiem,  nie muszę czytać:wink: Pytanie było czy to działa też przy 3gp więc odpowiedziałem. Decyzja należy do pytającego czy to u siebie uruchomi. 

Ja rowniez jestem tego swiadom. Myslalem, ze moze leci video z YT np. filmow na plycie ogladac nie bede ;)

Opublikowano

Siemano,

Przy zmianie liczników na te od A5 trzeba zmieniać tez elektronikę zegarów od A5 oraz oprogramowanie sterujące  wskazówkami ?

 

Opublikowano

Nie trzeba, kodowanie tylko dopasować i musisz CP ściągnąć. 

Opublikowano
29 minut temu, Michu1996 napisał:

Siemano,

Przy zmianie liczników na te od A5 trzeba zmieniać tez elektronikę zegarów od A5 oraz oprogramowanie sterujące  wskazówkami ?

 

Zmieniasz tylko przod obudowę licznika, bez żadnych CP i korekty licznika 

Opublikowano

Chyba, że kolega chciał przy okazji wymienić na A5 bo ma monochromatyczny FIS i skoro i tak zamienia to wybrał kolorowy FIS z A5.

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Chyba, że kolega chciał przy okazji wymienić na A5 bo ma monochromatyczny FIS i skoro i tak zamienia to wybrał kolorowy FIS z A5.

Pytanie czysto teoretyczne, kolorowy FIS z A5 już daaaawno na pokładzie :kox: ale dzięki za wyjaśnienie sprawy :thumbup1:

Opublikowano

Czy stelaże lusterek z Anglika podejdą do wersji EU? Chce podmienić stelaż składany elektrycznie ale jest z anglika pytanie czy podejdzie pod "trójkąt" EU. 

 

Edytowane przez kalix94

Opublikowano

Samochód ma przejechane 185 tys km.

Wyskoczył service i inspekcja.

Co należało by przy takim przebiegu wymienić ?

Opublikowano
5 minut temu, Caporeira napisał:

Samochód ma przejechane 185 tys km.

Wyskoczył service i inspekcja.

Co należało by przy takim przebiegu wymienić ?

Samochód. ?

Opublikowano

Dzięki, ale chodzi mi bardziej o wymianę filtrów, oleju, rozrząd, itp. Tego typu rzeczy.

Opublikowano
1 godzinę temu, Caporeira napisał:

Dzięki, ale chodzi mi bardziej o wymianę filtrów, oleju, rozrząd, itp. Tego typu rzeczy.

Wymiana rozrządu jest przy takim przebiegu 

Opublikowano
2 godziny temu, Caporeira napisał:

Dzięki, ale chodzi mi bardziej o wymianę filtrów, oleju, rozrząd, itp. Tego typu rzeczy.

Nie masz książeczki serwisowej? Na pierwszych stronach masz opisane co i w jakich interwałach podlega wymianie.

Opublikowano

Hejo Pany, byłby ktos tak miły i zrobiłby zdjęcia kodowań w sterowniku ABS. Chodzi mi o zwykła wersję z Quattro. Mój model to allroad i niestety nie idzie wyłączyć ESP na 100%. Dodatkowo brak podpowiedzi w sterowniku i nie wiem gdzie zaznaczyć a tak mógłbym chociaż porownac długie kodowania. Mój sterownik to 8K9907379J. :Hi: 

Opublikowano
6 minut temu, Norbas napisał:

Hejo Pany, byłby ktos tak miły i zrobiłby zdjęcia kodowań w sterowniku ABS. Chodzi mi o zwykła wersję z Quattro. Mój model to allroad i niestety nie idzie wyłączyć ESP na 100%. Dodatkowo brak podpowiedzi w sterowniku i nie wiem gdzie zaznaczyć a tak mógłbym chociaż porownac długie kodowania. Mój sterownik to 8K9907379J. :Hi: 

raczej nie da sie

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.