Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja myslalem zeby wymienic na takie cos, na jesien/zime idealne bo nic sie nie bedzie wylewac od sniegu :D

 

BRISK.NET.PL

Produkt AUDI A4 B8 (2007-2015) w kategorii AUDI sklepu Brisk.net.pl

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8 minut temu, Kooga napisał:

Ja myslalem zeby wymienic na takie cos, na jesien/zime idealne bo nic sie nie bedzie wylewac od sniegu :D

 

BRISK.NET.PL

Produkt AUDI A4 B8 (2007-2015) w kategorii AUDI sklepu Brisk.net.pl

 

Eee tam, przecież to takie koryta że całe wnętrze zepsuje. . . Kup ori od B9 naprawdę dobrze wyglądają.

 

Opublikowano
22 godziny temu, luk330 napisał:

panowie, od X czasu szukam do siebie kierownicy z okrągłą poduszką jak w poliftach, teraz zmotywowałem się jeszcze bardziej bo niechcący zadrapałem kierownicę dość mocno ostrym narzędziem więc żeby zachować zdrowie psychiczne to chciałbym to ogarnąć. Problem w tym, że mam wnętrze szare, kierownica w kolorze Szary Achat i z tego co patrzę to w poliftach a5 był kolor stalowo szary, tak jak w A7 i A6. Czy ma ktoś real fotkę wnętrza a5 albo a6 czy a7 w kolorze szarym, szarą kierownicą z okrągłą poduszką żebym mógł sobie porównać jak mocno on się różni od mojego szarego achat? :)

Takie ? 
CA62C2B9-D643-43A2-89BC-F03ACD1CB7CD.jpeg

E40D6219-0974-45B9-BCE1-C0D730A1CCBF.jpeg

 

Opublikowano
8 godzin temu, Kooga napisał:

Ja myslalem zeby wymienic na takie cos, na jesien/zime idealne bo nic sie nie bedzie wylewac od sniegu :D

 

BRISK.NET.PL

Produkt AUDI A4 B8 (2007-2015) w kategorii AUDI sklepu Brisk.net.pl

 

Tragedia ? ale kto co lubi ?

Opublikowano

...

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Hej. Mogę wrzucić na przód nowe tarcze i klocki EBC Yellow Stuff, a na tyle zostawić co jest czyli Ferodo Premier? Wiadomo że EBC będą mocniej gryzły, tył będzie słabszy. Ale czy to ma jakiś wpływ? Czy bezwzględnie na tył też powinny iść EBC? 345/330

Edytowane przez adamtower

Opublikowano
W dniu 3.04.2021 o 18:32, Cheeroki napisał:

Panowie,
w lusterku zewnętrznym po stronie kierowcy nie działa mi sterowanie lustrem na boki, podgrzewanie i fotochrom.
Sterowanie góra-dół, składanie i side assist działają bez zarzutu.

Zanim rozbiorę pół auta - czy B8 miało jakieś newralgiczne miejsce gdzie kable się przecierały?
 

Przełóż sobie fotochromy i zobacz czy grzanie i fotochrom działa na prawej. Jak z prawej zadziała to w kablach będziesz szukać przerwy na lewej stronie. 

Opublikowano
6 godzin temu, Norbas napisał:

Przełóż sobie fotochromy i zobacz czy grzanie i fotochrom działa na prawej. Jak z prawej zadziała to w kablach będziesz szukać przerwy na lewej stronie. 

Tak wiem że tak można sprawdzić, nie mniej nie działa też sterowanie góra-dół a ono nie ma nic wspólnego z wkładem.
Chodziło o wskazanie czy jest newralgiczne miejsce w B8. Czasem problem jest powszechny i forumowicze wiedzą gdzie szukać.

Opublikowano
33 minuty temu, Cheeroki napisał:

Tak wiem że tak można sprawdzić, nie mniej nie działa też sterowanie góra-dół a ono nie ma nic wspólnego z wkładem.
Chodziło o wskazanie czy jest newralgiczne miejsce w B8. Czasem problem jest powszechny i forumowicze wiedzą gdzie szukać.

Nie słyszałem żeby przecierały się kable. Lusterko -przelotka gumowa po między zewnętrzna częścią dzwi i wewnętrzna- potem kable idzie w oplocie w dół do sterownika. Zostanę Ci chyba ściągnąć boczek i szukać korozji na kabli lub pod izolacja złamane przetarte kable. 

Opublikowano

wie ktoś jak zdemontować te ramki bo chce wymienić na te z uchwytem pod roletkę

IMGP4674.jpg.c37a2d426f47a40aa2f2be7cafc03b54.jpg

Opublikowano

Wymieniam 3 światło stopu.

Obecne działa, ale często robi jakieś zwarcie (błąd spalonej żarówki)

Przy ostatniej wizycie w ASO stwierdzili że nadaje się do wymiany.

Koszt wymiany zawołali 260 zł + cena 320 za światło (czyli wymiana chyba liczona z obiadem, deserem i drzemką)

Zamówiłem już oryginalne za 250zeta. (przez net)

Myślę, że sam powinienem się z tym uporać w 15min.

Mile widziany opis jak wymontować. Może ktoś się w to już bawił?

Z góry dzięki.

twebllp.php (2).jpg

twebp.php (2).jpg

twebpkk.php (2).jpg

Opublikowano

 

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

:decayed:

Też musiałem się pośmiać jak to zobaczyłem:grin:

Opublikowano

Cześć, jest opcja sprawdzenia głośników w vcds? Chodzi mi o to żeby sprawdzić czy wszystkie poprawnie grają

Opublikowano
59 minut temu, Kooga napisał:

Cześć, jest opcja sprawdzenia głośników w vcds? Chodzi mi o to żeby sprawdzić czy wszystkie poprawnie grają

Czy ładnie grają to nie wiem, ale czy w ogóle grają to jest. Ale nie pamiętam gdzie. 

Opublikowano
6 minut temu, Hohe napisał:

Czy ładnie grają to nie wiem, ale czy w ogóle grają to jest. Ale nie pamiętam gdzie. 

Diagnoza glosnikow jest tylko w pojazdach wyposazonych w radio. W modelach z MMi nie ma mozliwosci diagnozy.

Opublikowano

Mam problem z licznikiem w b8. W przedlift założyłem licznik poliftowy i po wymianie licznik nie widzi temperatury silnika, ochrona komponentu ściągniętą. Myślałem że walnięty licznik, założyłem dwa inne jeszcze i to samo. W przedlift ori liczniku wszystko jest ok. Wymienialem kilka razy w innych b8 i nie było z tym problemu. Co może być powodem? Może w gateway za stary soft? Info o temperaturze idzie do licznika chyba po linii can

Opublikowano
21 minut temu, Muskel1 napisał:

Diagnoza glosnikow jest tylko w pojazdach wyposazonych w radio. W modelach z MMi nie ma mozliwosci diagnozy.

A widzisz, to nie wiedziałem. Ja mam tylko concerta niestety. 

Opublikowano

W concert działa właśnie diagnoza. Nie wiem dokładnie, czy da się z poziomu vcds uruchomić manualnie diagnozę ale jak wypniesz jeden głośnik, w radiu będziesz miał zapisany błąd tego głośnika. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.