Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też pylą tyle, że mniej ten pył na felgach widać. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A które lepsze? Ceramiczne czy zwykłe do tych tarcz?

Opublikowano

Moim zdaniem szkoda kasy. Odnośnie właściwości hamowania nie ma różnicy, to jest tylko optyka. Zamiast tygodnia dopiero po dwuch tyg jazdy widać pył na felgach. 

Opublikowano

A co myślisz o tych tarczach?

Opublikowano

Nie wiem czy jest sens na nawiercane wydawać pieniądze. Przy normalnej jeździe z tego pożytku i zalet nie odczujesz. 

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Z tarczami to jest taki długi temat. Nikomu nie ubliżając, są osoby, które potrafią wszystkie tarcze pokrzywić. Obojętnie, które założą i piszą, że są kiepskiej jakości. Tarcze należy stopniowo hartować, bo taki jest właśnie efekt, jak tego nie zrobisz. 

Jest w tym sporo prawdy ale ja po dotarciu widzę, jak kiepskiej jakości odlew dostałem. Tarcze mi nie biją ale w porównaniu z TRW, które miałem wcześniej wyglądają mega słabo (dużo mikropęknięć i mieszanej struktury słabego odlewu)

Opublikowano

Siema ekipa, szybkie pytanie, jak navi nie ma sygnału i jest w polu to pewnie padła antena? Wystarczy wymienić samą antenę tzn ten rekinek na dachu ? 

Opublikowano
3 godziny temu, reikeb napisał:

Siema ekipa, szybkie pytanie, jak navi nie ma sygnału i jest w polu to pewnie padła antena? Wystarczy wymienić samą antenę tzn ten rekinek na dachu ? 

Najpierw sprawdź błedy VCDSem, jak padła antena to powinno pokazywać przerwa w obwodzie/zwarcie.

Opublikowano

A to tak sama z siebie antena może paść?

Opublikowano
16 godzin temu, reikeb napisał:

Siema ekipa, szybkie pytanie, jak navi nie ma sygnału i jest w polu to pewnie padła antena? Wystarczy wymienić samą antenę tzn ten rekinek na dachu ? 

A może najpierw warto sprawdzić czy się kabel nie wypiął z mmi?

Opublikowano
3 godziny temu, black70 napisał:

A to tak sama z siebie antena może paść?

Z tego co czytałem zdarzają że przypadki w poliftach że dostaje się gdzieś wilgoć i śniedzieje elektronika od anteny i umiera. Może szyberdach w tym pomaga... musze tam zajrzeć po prostu i będzie wiadomo :)

Opublikowano

Gdzie pod maską, w okolicy ESP znajdę napięcie, aby cały czas było?

Chcę zamontować odstraszacz gryzoni.

Opublikowano
1 godzinę temu, Caporeira napisał:

Gdzie pod maską, w okolicy ESP znajdę napięcie, aby cały czas było?

Chcę zamontować odstraszacz gryzoni.

Powieś sobie pod maską pończochę z kudłami starego wsiowego kundla, sprawdzone - skuteczne.

Opublikowano
3 godziny temu, Caporeira napisał:

Gdzie pod maską, w okolicy ESP znajdę napięcie, aby cały czas było?

Chcę zamontować odstraszacz gryzoni.

W podszybiu masz punkt. 

Opublikowano

Panowie idzie wyregulować zderzak. 
Zderzak jest jakby za bardzo cofnięty do koła. Jeżeli chodzi o wypadkowość - brak.

B4AE600C-FA58-4CFC-8E51-391E2B43817E.jpeg

C43CC02C-5942-45C5-A887-C6BFC11C8FC5.jpeg

Opublikowano

Wieliczka lub okolice poratuje ktoś VCDSem?

Opublikowano

Panowie zmieniał ktoś z was może gałkę z przyciskiem z boku na taka z przyciskiem z przodu z s4 lub rs4 ( zdjęcia w załączniku ) 

Podpowiedzielibyscie  jak to najlepiej zrobić jakieś rady ? 
 

2A9EC1A2-36FE-4AEE-8C8F-3FAF0015EDEC.png

BE4E0EA4-357F-49DD-8E5B-BC9D821577EB.png

Opublikowano

Zerknij na YT jest filmik instruktażowy. Podgrzewasz i przekrecasz plastik o 90 stopni.

Opublikowano

witam potrzebuje spolszczyć navi i wgrać mapy ktoś pomorze jestem z dolnego śląska

Opublikowano

Znam porządną firmę co się tym zajmuje.

Jest z Mysłowic. (koszt 700-800zł)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.