Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, macie jakieś pomysły, w mmi 3g nie działa mi nawi, tzn nie łapie sygnału tam gdzie jestem tylko jest gdzieś na świecie, zmieniłem rekina na dachu to samo, kupiłem tą uniwersalną antenę , podłączyłem pod radio bezpośrednio i jest to samo ... Co może być zwalone? Jakieś kodowanie? Aktualizacja?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ma ktoś z Was porównanie jak jest z miejsce w środku porównując B8 i A5 8t sportback? Chodzi mi o miejsce na nogi głównie z tył, to że w A5 dach opada to swoją sprawa

Edytowane przez Damian

Opublikowano

Szybkie pytanie: czy vcdsem da sie zrobić output test wentylatora chłodnicy? Szukalem w 01, 09 i w 46 ale tam nie ma do wyboru wentylatora...

Dlaczego pytam: mam problem bo wentylator czasami się załącza, a czasami nie. Jak ostygnie to działa, jak znów się całośc nagrzeje to czasami już się nie chce załączyć. Błędów brak, zastanawiam się czy w ciemno wymieniać moduł wentylatora i sam wentylator czy jakoś inaczej do tego podejść...

Opublikowano
6 minut temu, luk330 napisał:

Szybkie pytanie: czy vcdsem da sie zrobić output test wentylatora chłodnicy? Szukalem w 01, 09 i w 46 ale tam nie ma do wyboru wentylatora...

Dlaczego pytam: mam problem bo wentylator czasami się załącza, a czasami nie. Jak ostygnie to działa, jak znów się całośc nagrzeje to czasami już się nie chce załączyć. Błędów brak, zastanawiam się czy w ciemno wymieniać moduł wentylatora i sam wentylator czy jakoś inaczej do tego podejść...

Od tego mamy działy techniczne.

Opublikowano

Witam ma ktoś słoneczniki podsufitki w wersji s line z podświetleniem do sprzedania

Opublikowano
9 godzin temu, Muskel1 napisał:

Od tego mamy działy techniczne.

 

W dniu 4.06.2021 o 16:49, Muskel1 napisał:

Mamy od tego dział techniczny, nie róbmy bałaganu

Muskel1 co cię boli, że bawisz się w moderatora? Tutaj już strach napisać coś w tym temacie bo się zaraz udzielisz. Chcesz pomóc to udziel odpowiedzi. Jak nie masz wiedzy to przemilcz sprawę. Ten temat zawsze służył od szybkich pytań i odpowiedzi na sprawy związane między innymi również z tematami technicznymi. Masz B9 to siedź na swoim forum i tam uprawiaj moderowanie.

Opublikowano
12 godzin temu, barca8585 napisał:

Witam ma ktoś słoneczniki podsufitki w wersji s line z podświetleniem do sprzedania

ALLEGRO.PL

 

na 99% powinny być z pakietem światło ale zadzwoń napisz do gościa

Opublikowano
9 godzin temu, wolwerin napisał:

 

Muskel1 co cię boli, że bawisz się w moderatora? Tutaj już strach napisać coś w tym temacie bo się zaraz udzielisz. Chcesz pomóc to udziel odpowiedzi. Jak nie masz wiedzy to przemilcz sprawę. Ten temat zawsze służył od szybkich pytań i odpowiedzi na sprawy związane między innymi również z tematami technicznymi. Masz B9 to siedź na swoim forum i tam uprawiaj moderowanie.

Nic mnie nie boli. Pomyśl trochę o innych oraz innymi kategoriami, zanim zaczniesz strzępić sobie jadaczkę. Po pierwsze zaśmiecasz tutaj pytaniami technicznymi, po drugie zadając pytanie w odpowiednim dziale technicznym, jest szansa na to, że ktoś w przyszłości z podobnym problemem,  znajdzie ten temat i mu to pomoże.

Po trzecie nie ma nigdzie napisane, że nie wolno się tu udzielać, nie mając danego modelu auta (zresztą przd miesiącem posiadałem jeszcze oba modele). Znam wiele odpowiedzi dotyczących B6, B7, B8 oraz B9 więc piszę w tych działach a w moderatora bawisz się Ty, zabraniając mi tutaj pisać. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
W dniu 9.06.2021 o 15:02, luk330 napisał:

Szybkie pytanie: czy vcdsem da sie zrobić output test wentylatora chłodnicy? Szukalem w 01, 09 i w 46 ale tam nie ma do wyboru wentylatora...

Dlaczego pytam: mam problem bo wentylator czasami się załącza, a czasami nie. Jak ostygnie to działa, jak znów się całośc nagrzeje to czasami już się nie chce załączyć. Błędów brak, zastanawiam się czy w ciemno wymieniać moduł wentylatora i sam wentylator czy jakoś inaczej do tego podejść...

Zadaj to pytanie w dziale technicznym to Ci odpowiem tam gdzie szukać. 

Opublikowano
13 godzin temu, Muskel1 napisał:

Zadaj to pytanie w dziale technicznym to Ci odpowiem tam gdzie szukać. 

Napisałem w już istniejącym, podobnym temacie.

Jakbyś mógł coś podpowiedzieć to byłbym wdzięczny.

Jeszcze tłumacząc się moim postem tu... Ja zazwyczaj piszę w działach technicznych jeśli mam jakiś problem, ale mam wrażenie, że jak nikt nie musi to tam nie zagląda. Dlatego zazwyczaj po poście w dziale tech dodawałem też post w B8 troop bo ruch tutaj jest większy i większa szansa, że również miał podobny problem i się tym zainteresuje.

Opublikowano
26 minut temu, luk330 napisał:

Napisałem w już istniejącym, podobnym temacie.

Jakbyś mógł coś podpowiedzieć to byłbym wdzięczny.

Jeszcze tłumacząc się moim postem tu... Ja zazwyczaj piszę w działach technicznych jeśli mam jakiś problem, ale mam wrażenie, że jak nikt nie musi to tam nie zagląda. Dlatego zazwyczaj po poście w dziale tech dodawałem też post w B8 troop bo ruch tutaj jest większy i większa szansa, że również miał podobny problem i się tym zainteresuje.

To akurat prawda, tam na odpowiedz mozna czekac miesiacami a nawet latami i sie jej nie doczekac. :lol:

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
W dniu 27.05.2021 o 11:17, Muskel1 napisał:

No to czekamy! 

I opisane 

 

Opublikowano

Jakiej firmy wahacze górne z przodu dobrej jakości mogli byście polecić?

Opublikowano
2 godziny temu, Caporeira napisał:

Jakiej firmy wahacze górne z przodu dobrej jakości mogli byście polecić?

Lemforder

Opublikowano

Panowie pytanie... 

Walczymy u kolegi z podsufitka z panorama. Wszystko odkręcone a podsufitka trzyma się przy panoramie. Jak to zdemontować aby nic nie zniszczyć? 

Opublikowano

Najprawdopodobniej trzymają je te same 'rzepy' co w B6/7. Od strony bagażnika lekko obniżyć i zobaczyć co trzyma.

Opublikowano
28 minut temu, Gibons napisał:

Panowie pytanie... 

Walczymy u kolegi z podsufitka z panorama. Wszystko odkręcone a podsufitka trzyma się przy panoramie. Jak to zdemontować aby nic nie zniszczyć? 

Dookoła otworu na panoramę umieszczone są spinki. Musicie podsufitkę z nich wyszarpnąć. 

Screenshot_20210617-123129_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
7 minut temu, Muskel1 napisał:

Dookoła otworu na panoramę umieszczone są spinki. Musicie podsufitkę z nich wyszarpnąć. 

Screenshot_20210617-123129_Opera.jpg

Dokładnie były spinki. Tylko trzeba było zacząć od tyłu samochodu i ładnie poszło. 

Dzieki

Opublikowano

Jak przy okazji można przeczyścić odpływy panoramy? 

Można to jakoś rozdzielić? 

I przedmuchać? 

16239281261114939391440691847721.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.