Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Hubertus01 napisał:

jak coś to mam kratki poliftowe z podświetleniem, 2 x prawa + środkowa z deski.

 

hał macz? i czemu tak drogo? wiesz, dopiero kupiłem auto.. budżet skromny itepe, itede :decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

100zl + przesyłka 

20210702_150525.jpg

20210702_150548.jpg

Opublikowano

Panowie śruba do kół w A4 B8 to M14 czy M12?

Opublikowano

M14 x 1.5mm

tylko dopasuj sobie przylgnie odpowiednio do swoich felg, w sensie stożek lub kula.

Opublikowano

Panowie nie ma kto na zbyciu 2 wtyczek do głośników B&O z podszybia? Ewentualnie jaki maja nr? 

Opublikowano

tam chyba są takie same jak w lampkach led w drzwiach

 

Opublikowano
W dniu 19.08.2021 o 18:26, Hubertus01 napisał:

100zl + przesyłka 

20210702_150525.jpg

20210702_150548.jpg

Tylnej nie masz?

Opublikowano
11 godzin temu, jedrekx napisał:

Tylnej nie masz?

Nie mam

Opublikowano

Hej, rozumiem ze w tym temacie moge zadać pytanie bez linczu i mieć nadzieje na odpowiedz ?

 

W skrócie 

przelozylem fotele z b9 do b8. Czarna wtyka z B8 miała 4 piny, natomiast z B9 ma tylko trzy piny z fotela. Myśle ze przez to nie działa mi AHA bo może nie widzi zapiętych pasów ?(kontrolki i buzzer wyłączone) ktoś wie co tam za pin powinien ość z fotela albo co trzeba zmowtkowac ?

fotel z b8 i b9 maja te same wszystkie funkcje (grzanie, full elektryka, oba bez wentylacji i pamięci)

 

ponadto kupię chętnie kostki dwie czerwone i dwie żółte od foteli właśnie. Najlepiej z kawałkiem przewodów, czytałem ze wrclaguna je ma, ale nie mam możliwości napisać do niego wiadomość prywatną. Ktoś może ma niepotrzebne kostki?

 

EDIT:

grzanie działa po przeniesieniu pinów dokładnie tak jak były w B8, nie wystarczyło tylko wpiąć zielonej kostki (podobno u niektórych to działa).

grzanie działa TYLKO wtedy gdy czarna kostka jest WYPIĘTA. Gdy jest WYPIĘTA nie ma tez komunikatu o niezapietych pasach (gdy czarna jest wpięta jest komunikat o niezapietych pasach. 

C84EE653-A755-4BEC-8046-28378F1106FF.jpeg

E006FCE8-7295-4240-A08D-DA9C631711D5.jpeg

401F0A3E-3F75-40AB-B8C8-097D28AE95D0.jpeg

8696F6F3-021C-400F-904F-EB21C57D6E20.jpeg

36C9BAE2-AA1A-4312-9A3A-B79027B2C322.jpeg

53C7E860-FEAF-4181-BDB2-F4E24F051880.jpeg

Edytowane przez Damianex

Opublikowano

Co do foteli, czy jakaś dobra dusza z dostępem do ELSA mogłaby to sprawdzić? :wink:

 

 

Opublikowano

Jak już ktoś będzie sprawdzał w ELSA to bardzo proszę o informacje za co odpowiada czerwony przewód w czarnej kostce pod fotelem. 

Opublikowano
Godzinę temu, Damianex napisał:

Jak już ktoś będzie sprawdzał w ELSA to bardzo proszę o informacje za co odpowiada czerwony przewód w czarnej kostce pod fotelem. 

Czerwony przewód 0,5 mm² siedzący w 10cio pinowej czarnej kostce T10rx na pinie nr 8, idzie do czujnika zajęcia siedzenia G554

Opublikowano

Ma ktos numer glosnika ktory siedzi w srodkowej czesci deski rozdzielczej? (tuz pod szyba) Nie BO.

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
44 minuty temu, Kooga napisał:

Ma ktos numer glosnika ktory siedzi w srodkowej czesci deski rozdzielczej? (tuz pod szyba) Nie BO.

8T0 035 397

Opublikowano

montował ktoś takie nakładki na pedały i podstopnicę? warte to zakupu i jak z montażem?

ALLEGRO.PL

cena dużo niższa niż ORI.. bo strasznie podrożały przez te kilka lat nówki ORI.

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

8T0 035 397

Dzieki. Tam siedzi jedna czy dwie sztuki?

Opublikowano

Jeden głośnik. 

Opublikowano
5 godzin temu, Muskel1 napisał:

Jeden głośnik. 

 

Wiesz moze jak w desce podniesc te oslone glosnika?

Opublikowano

Delikatnie podważasz krawędzie dookoła kratki plastikowym narzędziem do demontażu tepicerki. Jest tam kilka zaczepów. 

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
13 godzin temu, Muskel1 napisał:

Delikatnie podważasz krawędzie dookoła kratki plastikowym narzędziem do demontażu tepicerki. Jest tam kilka zaczepów. 

 

Dzieki ponownie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.