Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ALLEGRO.PL

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 godzin temu, Dev napisał(a):
ALLEGRO.PL

 

Takie coś to mam dawno. (Neo-zestaw) Bardziej mnie ciekawi jak działają te kołeczki. Czy przy montażu należy je wcisnąć przed zamontowaniem tapicerki w drzwiach.

Opublikowano
2 godziny temu, NelsonPL napisał(a):

Takie coś to mam dawno. (Neo-zestaw) Bardziej mnie ciekawi jak działają te kołeczki. Czy przy montażu należy je wcisnąć przed zamontowaniem tapicerki w drzwiach.

Maja być rozłożone. Montujesz kołki w tapicerce i potem dobijasz ręka. 

Opublikowano
4 godziny temu, NelsonPL napisał(a):

Takie coś to mam dawno. (Neo-zestaw) Bardziej mnie ciekawi jak działają te kołeczki. Czy przy montażu należy je wcisnąć przed zamontowaniem tapicerki w drzwiach.

Jedź na kawkę do ASO, tam Ci wszystko ogarną............

Opublikowano
19 godzin temu, Dev napisał(a):

Musisz mieć łapki do demontażu 

Udało Ci się tam dojść tą łapką? Chyba już na pamięć znasz te boczki ?

Opublikowano

Panowie gdzie mogę znaleźć schemat rozmieszczenia czujników płynu chłodzącego w silniku CNHA?

Potrzebuję odnaleźć: "czujnik temp. płynu chłodzącego 1 rząd 1 na wyjściu chłodnicy" 

Opublikowano

Pisze przecież gdzie się znajduje. Na wyjściu chłodnicy.

Opublikowano

A skąd wiesz czy nie w bloku ? 
Na wyjściu nie znalazłem robiąc wstępne oględziny wiec pytam, natknąłem się na wątek w którym Ty piszesz ze czujnik za to odpowiedzialny jest w bloku razem z termostatem…

Opublikowano

Wole spojrzeć na jakiś schemat niż pruć płytę od dołu i szukać w ciemno jak tam wszystko upchane strasznie ze ręki nie idzie włożyć 

Opublikowano

Masz jedno wejście i jedno wyjście chłodnicy. Potrzebujesz schematu do tego aby je zlokalizować?

Opublikowano

wolę się teoretycznie przygotować zanim zacznę grzebać

Opublikowano

dobrze rozkminiam że uszczelka pozycja nr. 22 potrzebuję x4 (4 sztuki ) ? jedna sztuka w aso to koszt 109zł x4 to 436zł ? . mogę je zamienić na Elringa 330.170 ? bo koszt jest 7 razy niższy ? TFSI CPMB 2014.
roz.png.582219e17224f1a3a4060cb1b9d45dce.png

Opublikowano

Bierz Erlinga.

Opublikowano

Z tyłu zamek ogarnięty :cygaro: [jest na 7 pinów)

Z przodu mam zamek na 9 pinów -czy to normalne w B8 ?

Pytanie:

Jak zamontować zamek? Jest inaczej niż z tyłu.  Ciężko trafić ze śrubami. Jakieś podpowiedzi? :co:Z tego co widzę jest tam jakaś prowadnica przykręcana jedną śrubą do drzwi. Z linkami wszystko ogarniam --mam problem z nacelowaniem na te 3 śruby. trzymające zamek. (dwie z boku drzwi (M8) i jedna na wprost. (prowadnica plastikowa) Rozumiem, że przy zamku z przodu  są tylko dwie linki montowane jak z tyłu i wtyczka tam gdzie piny? Dokładnie mam problem z tą plastikową prowadnicą. Jak ją się ściąga z zamka i jak potem montuje?

 

Pytania NIEAKTUALNE

Wszystko ogarnięte.  Prosta sprawa.:drunk:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Jaki korek wlewu paliwa OEM powinien być w moim aucie?

Dziś w ASO gość stwieredził, że po numerze VIN wyszedł korek za 550zł (aluminium)?(foto)

Czy taki ma być? Taki był fabrycznie? :JC_fan:

 

61KzZawzkjL._AC_SL1500_.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
W dniu 25.04.2023 o 23:14, NelsonPL napisał(a):

Jaki korek wlewu paliwa OEM powinien być w moim aucie?

Dziś w ASO gość stwieredził, że po numerze VIN wyszedł korek za 550zł (aluminium)?(foto)

Czy taki ma być? Taki był fabrycznie? :JC_fan:

 

61KzZawzkjL._AC_SL1500_.jpg

tak, wersja ultra posiada dokładnie taki korek.

nie żyduj teraz kasy tylko kupuj.

 

Opublikowano

Jo, u mnie w eSie tez taki jest

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał(a):

Jo, u mnie w eSie tez taki jest

Więc u mnie też taki będzie skoro mówicie, że taki był fabrycznie....:cygaro:

Podoba mi się...:thumbup1:

 

Opublikowano

Jakbym miał taki śliczny korek, to jeździłbym z otwartą klapką. 

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy jest w ogóle możliwe zdjęcie fabrycznych listew/ramek wokół szyb drzwi, które są czarne (gumowe) i wymiana ich na chromowane?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.