Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ktoś miał taki przypadek w MMI 3G+ podłączam telefon poprzez bluetooth wszystko się łączy muzyka gra itp. Wyświetla się ikonka telefon strzałka i samochód wchodze wtedy w kontakty i są wszystkie kontakty z telefonu.

20230507_162327.thumb.jpg.7e0033a8ab0b2d4b63558ee7b1c28e29.jpg

 

20230507_162338.thumb.jpg.21ad2f66fc4c532335990df3be6dae1f.jpg

 

 

Po 2-3 minutach wszystko znika i wyświetla się brak dostępnych wpisów.

20230507_162842.thumb.jpg.0d82ef193f165fcc661fd0b69bceab0e.jpg

 

Czasami wraca spowrotem za 10 km a czasem trzeba wejść w ustawienia bt/ połączone urządzenia wybrać mój telefon i kliknąć książka adresowa połącz. Wcześniej wszystko działało normalnie bez udziwnień  a teraz nawet jak ktoś dzwoni to nie działa tryb głośnomówiący ja nie słysze rozmówcy ani rozmówca mnie muszę wyłączać bt w telefonie i rozmawiać normalnie przez telefon. Kiedyś się pojawiał też zasięg sieci z telefonu koło znaczka BT a teraz tego nie ma 

20230507_164013.thumb.jpg.5b29fb7ffaa101698915e16507fcc43c.jpg

Edytowane przez marky2552

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wykasuj telefon z MMI i sparuj na nowo.

Opublikowano

Panowie widziałem że gdzieś było, z pół godziny szukam i znaleźć nie mogę. Potrzebuje numer spinek oslony pasa przedniego, tej nakładki nad grillem. No każdy wie o co chodzi :) albo jakiś link do allegro które zamienniki mogą pasować. Dzięki 

Opublikowano
Godzinę temu, Hugo napisał(a):

@Awraktóre cyferki Ci podać? 

image.thumb.png.6a7168f32d81fe523a3ac1d789360a8e.png

To chyba nr 17, no zobacz jak to wygląda 

20230520_195655.jpg

Opublikowano
2 minuty temu, Awra napisał(a):

To chyba nr 17

To się nazywa nit rozprężny i ma numer 8T0807300A

Opublikowano

Cześć,

pytanie do osób mających zestaw kół i zawieszenia 9x19 ET33 z oponami 235/40 + eibach prokit (lub podobne sprężyny/zawieszenie obniżające).

Jakie macie modele opon i czy nie ocierają o nadkola? Kupiłem nokiana poweproof i pierdzielony jest tak szeroki i ma tak grubą ściankę, że obcierają mi koła o nadkola przy rancie błotnika (jest łączenie mniej więcej po środku), kiedy jadę na przykład w 4 osoby.

Negatyw na tylnej osi mam na skraju tolerancji.

Wcześniej jezdziłem na conti sport contact 3 235/40 i nie obcierało (ale wtedy też miałem dużo większy negatyw na tylnej osi - około 3 stopnie czy nawet trochę powyżej, co powodowało dość szybkie ścieranie opony od wewnętrznej strony).

 

Myślę, czy nie zmienić rozmiaru na 235/35, ale mam wrażenie, że opona będzie za niska i nie będzie to dobrze wyglądało.

Opublikowano
W dniu 15.05.2023 o 17:25, Muskel1 napisał(a):

Wykasuj telefon z MMI i sparuj na nowo.

Usunąłem tel z mmi ale nic się nie zmieniło, ale naprawiłem . Trzebabyło w zielonym menu jedną opcję zaznaczyć i teraz działa może przez aktualizację softu się coś poprzestawiało.

 

20230522_183522.thumb.jpg.e9b1d95320d4bad85e7db2d0b9570385.jpg

20230522_183401.thumb.jpg.df9417fac2090b0817f1863ae43d444f.jpg

Opublikowano

Nie powinno się w sumie po update coś przestawić ale skoro działa to:thumbup1:

Opublikowano
W dniu 14.05.2023 o 21:44, pelonek1 napisał(a):

Wiem bo sam mam takie jeszcze w B7, jednak to co kupione w sklepie motoryzacyjnym to już nie będzie to co szło kiedyś na pierwszy montaż.

Montujesz TRW jako zamiennik? Jak to wygląda jakościowo bo cena w porównaniu do Lema czy Meyle HD jest bdb?

To jak z tymi wahaczami? Bo musze zamawiać i nie wiem które :)

Opublikowano

Nie mam pojęcia ale przed aktualizacją działało,  ale po włączeniu tej opcji i resecie samo mmi zapytało czy chcę używać telefonu do rozmów przez bt czy z karty sim mmi 

Edytowane przez marky2552

Opublikowano

Panowie (i Panie jeśli obecne), mam pytanie o panoramę - czy panorama z wersji B9 (zaczynająca się od 8W9...) pasuje do B8 ? Muszę wymienić swojej i jakoś łatwiej mi znaleźć.

 

Z góry dziękuję za podpowiedź/pomoc. 

Opublikowano

Na 100 % nie.

Opublikowano
8 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Na 100 % nie.

Ok, dziękuję za odpowiedź. W takim razie szukam dalej.... 

 

Opublikowano
W dniu 22.05.2023 o 20:33, Osiollekk napisał(a):

To jak z tymi wahaczami? Bo musze zamawiać i nie wiem które :)

Zamówiony Lemforder - 460 zł za dwa górne

Opublikowano

Panowie, takie szybkie pytanie. Czy w tylnich klockach, w serii jest czujnik zużycia?

Opublikowano
14 minut temu, Hohe napisał(a):

Panowie, takie szybkie pytanie. Czy w tylnich klockach, w serii jest czujnik zużycia?

tył niet

Opublikowano
8 minut temu, _małyTM_ napisał(a):

tył niet

Dzięki!?

Opublikowano

Panowie pierścienie chce zmienić również przy remoncie silnika i firma Borsehung dobra jest ? Miał ktoś styczność z nią ? Bo ori w aso wychodza 1200zl a te kosztują 1/3 tego… 

Opublikowano

Jak masz możliwość to bierz z Mahle.

Edytowane przez Langista

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.