Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieźle to wygląda, choć dla mnie za mocny ten naciąg już....

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

265/30 felga 9J, Jest równo jedynie rant daje efekt naciągu

IMG_20250509_132116.jpg

Opublikowano

Akurat jak by 9cali felgi były to nie problem....choć 265 tak jak u Ciebie to już trochę szeroka opona.

Opublikowano
3 minuty temu, mr.mark1 napisał(a):

Akurat jak by 9cali felgi były to nie problem....choć 265 tak jak u Ciebie to już trochę szeroka opona.

Wrzuciłem ci foto byś widział jak leży 255/265 na 9j. Moim zdaniem bez naciągu na 10j to minimum 275.

Wszystko zależy jak nisko jesteś zawieszony. Jeśli prześwit miedzy oponą, a nadkolem większy niż 1.5-2cm to naciąg wygląda źle.

Opublikowano

Tak zgadza się.

U mnie puki co 1bv, dołożę sprężyna no. H&R i więcej nie będę kombinował....także jakiś duży naciąg u mnie odpada.

 

ET30 przy 9calach wejdzie jeszcze do b8? Czy to już za małe et....

 

Dzięki.

Edytowane przez mr.mark1

Opublikowano

Pamiętacie kto na forum handlował oryginalnymi kamerkami audi  ?

Opublikowano

Chyba @marcin_o23 ale nie na 100%

Opublikowano

tak zgadza się ale wszystkie mi się sprzedały

Opublikowano

I już więcej nie będzie  ?

Opublikowano

wydaje mi się, że stany magazynowe w Audi jeśli chodzi o te wideorejestratory są już zerowe

Opublikowano

Spore zapasy magazynowe.

Zestaw tych kamer w sklepie Audi w tej chwili w cenie 2070zł

Bardzo dobra cena.  (kamera przód i tyl)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

nie wiesz o co chodzi a zabierasz głos

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie jaka średnica rury w 2.0 tfsi quattro na dwie osobne końcówki po jednej na stronę? Jak zmierzyłem szerokość to wychodzi około 57mm mierząc obwód który ma 18cm. Jak ktoś przerabiał temat dajcie znać bo za cholerę nie wiem jaki montaż w mm wybrać do końcówek wydechu

Opublikowano

Panowie, orientuje się ktoś jakie tarcze i zaciski siedzą w S6 C8 2021r? I jaki koszt żeby to wsadzić do zwykłej A6 w tym roczniku?

Opublikowano

vin

Opublikowano
8 godzin temu, Osiollekk napisał(a):

Panowie, orientuje się ktoś jakie tarcze i zaciski siedzą w S6 C8 2021r? I jaki koszt żeby to wsadzić do zwykłej A6 w tym roczniku?

Da radę P&P. 400mm

Opublikowano

Ktoś miał styczność że sprężynami regulowanymi KW.

Szukam alternatywy do sprężyn eibacha/h&r ze stałym obniżeniem.

 

Edytowane przez mr.mark1

Opublikowano
6 godzin temu, mr.mark1 napisał(a):

Ktoś miał styczność że sprężynami regulowanymi KW.

Szukam alternatywy do sprężyn eibacha/h&r ze stałym obniżeniem.

 

Lepiej kupić gwint ST zamiast tych sprężyn. To jest KW tylko bez nierdzewki. Założysz same sprężyny i amory padną.

Opublikowano

O widzisz, dzięki.  

Co prawda jak gwint to AP.    Jednak st czy kw  trochę kosztuje.

Edytowane przez mr.mark1

Opublikowano
9 godzin temu, mr.mark1 napisał(a):

O widzisz, dzięki.  

Co prawda jak gwint to AP.    Jednak st czy kw  trochę kosztuje.

Odpowiednik Kw1 w ST masz kilka stów droższy od sprężyn regulowanych KW. Też się zastanawiałem nad AP ale słyszałem różne opinie, że ping pong, za miękki, potrafi skrzypieć itp. Osobiście nie potwierdzę bo nie miałem okazji jechać na AP ale jeżdżę dość agresywnie, dlatego wolałem nie ryzykować i wziąłem ST z regulacją twardości.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.