Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie szukam, na nic się nie zdecydowałem. Czytałem że jest to dobry olej i serwisy skrzyń zalewają nim skrzynie. Zawsze lepiej zapytać czy może ktoś już zalewal tym olejem i ma doswiadczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

nom raczej ze do zwyklaka nie kupisz kiery s-line ale właśnie jeśli chodzi o sufit to słyszałem że była opcja wybrania jasnego...

mozna wziac kiere sport ktora jest trojramienna ale bez znaczka sline:

TffIOTT.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam auto z 2008 roku caga wsadziłem turbo cglc. Czy ktoś robił taki manewr i czy po zmianie mechanicznej i odpaleniu miał błąd nastawnika napięcia turbiny? Właśnie tuner walczy z tym i prawdopodobnie jest uszkodzona gruszka / potencjometra. Czy ktoś miał taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam auto z 2008 roku caga wsadziłem turbo cglc. Czy ktoś robił taki manewr i czy po zmianie mechanicznej i odpaleniu miał błąd nastawnika napięcia turbiny? Właśnie tuner walczy z tym i prawdopodobnie jest uszkodzona gruszka / potencjometra. Czy ktoś miał taki problem.

Nie da się zamienic z caga? Dwa, ze koledzy napisali Ci wczesniej - fobry tuner ogarnie :)

Wysłane z Note 3

Edytowane przez Kriss SierraFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie turbo siedzi ale jest problem ze sterowaniem. Dokładnie z potencjometrem, dzwoniłem do perun turbo i powiedzieli że była partia chińskich gruszek które często padały, sami ostatnio wymieniali. Tylko też mnie zastanawia czy mój sterownik to łyknie, czy dopiero ten z 2010 roku co się wyjmuje na kowadlo.

Potencjometr u mnie nie pokazuje żadnych wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożysz mocowania ze swoich chyba i będzie si ;)

Tylko problem jest tego typu, że w swoich nie mam składania, a w tych z S5 jest składanie, a na tej funkcji bardzo mi zależy, więc jak przełożę mocowanie, to nie będą składane, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą, przekładasz tylko aluminiową stopę/mocowanie oraz czarny plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mu to da ze przelozy aluminiowa stope hehe ? jak sruby nie podejda to juz chyba lepiej same obudowy przelozyc do swoich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śruby wkręca się właśnie w tą stopkę (img), jeśli zostawi swoją od a4 to nie będzie problemu.

z tematu w warsztacie:

Po włączeniu zapłonu to norma w Audi, a kilka sekund ? u mnie rozkładają się mniej więcej tyle samo czasu co się składają

Ok dzięki za odpowiedź , już problem rozwiązany ,właśnie skończyłem składać 2 lusterko po podłączeniu drugiego wszytko idealnie jest. Wiec jak jest jedno to taki efekt był. Aha i zaadoptowałem lustra z A4 do A5 sportbeck , rozebrałem na drobne części i przełożyłem stopy (aluminiowe mocowanie) oraz czarny plastik. Bardzo ciężko ściągnąć i założyć sprężynę więc uzbroicie się w cierpliwość.

Wiem, ja to robiłem odwrotnie z A5 do A4 :)

Edytowane przez Vis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śruby wkręca się właśnie w tą stopkę (img), jeśli zostawi swoją od a4 to nie będzie problemu.

z tematu w warsztacie:

Po włączeniu zapłonu to norma w Audi, a kilka sekund ? u mnie rozkładają się mniej więcej tyle samo czasu co się składają

Ok dzięki za odpowiedź , już problem rozwiązany ,właśnie skończyłem składać 2 lusterko po podłączeniu drugiego wszytko idealnie jest. Wiec jak jest jedno to taki efekt był. Aha i zaadoptowałem lustra z A4 do A5 sportbeck , rozebrałem na drobne części i przełożyłem stopy (aluminiowe mocowanie) oraz czarny plastik. Bardzo ciężko ściągnąć i założyć sprężynę więc uzbroicie się w cierpliwość.

Wiem, ja to robiłem odwrotnie z A5 do A4 :)

:hi: Będziem rezać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zawsze lewe dluzej sie sklada i rozklada.. :P ogolnie skladane to super sprawa.. no i obowiazkowo fotochrom i podgrzewane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przekładałem stelaże el składane z luster od A5 do swoich stopek by dało się założyć do drzwi, wystarczy zrobić prosty ścisk do sprężyn i jest to banalne, dłużej się schodzi z rozebraniem i późniejszym delikatnym złożeniem obudów lusterek niż z samym przełożeniem stopek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

zmieniał ktoś w lampach tylnych (neonowe) żarówki od wstecznego na ledy? Lepiej to świeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

zmieniał ktoś w lampach tylnych (neonowe) żarówki od wstecznego na ledy? Lepiej to świeci?

Ja ostatnio pokusilem sie o taki zabieg. Co prawda nie w neonach ale w przedliftowych ledach. Wymienilem i wsteczny i kierunki. Oczywiscie bralem takie z can busem ale i tak wali bledami. Jeszcze jakos nie mialem czasu zeby wylaczyc sprawdzanie tylnych zarowek. A efekt, lepiej to wyglada zwlaszcza jak masz podswietlanie tablicy w ledach. Co do mocy to ja nakos nie zwrocilem uwagi zeby mocniej swiecily a co wiecej przez zimniejsza barwe jakby ciemniej bylo. Jak chcesz to Ci strzele fote w ciemnym garazu.

Edytowane przez damianw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,

zmieniał ktoś w lampach tylnych (neonowe) żarówki od wstecznego na ledy? Lepiej to świeci?

Ledy gdzie się da to podstawa :)

Jak się wsadzi porządne żarówki to świecą na pewno lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa wlasnie a domokrążdzco :D jakie zakladales ledy bo pamietam ze chyba nawet je na handel dawales tak ?? Jak siweca?? Dalej wszystko smiga jak nalezy ?? Ii czy nie walily bledem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zależy gdzie, bo ledy wrzucałem w różne miejsca - kierunki przód, światła cofania, oświetlenie rejestracji i wszystko w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...