Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię żeby ASO miało swojego detailera, raczej to jakiś podwykonawca.
A ASO wiadomo musi na tym zarobić.


Ostatnio słyszałem ze we wrocku Ford ma swój dział Detailingu...

Co do wosku który ma uchronić przed ptasimi odchodami to raczej tak to nie będzie działać.W sumie to nie ma zbyt dobrej ochrony. Mozesz kupic to http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka-samochodowa/pielegnacja-na-zewnatrz/kecav-h2o-aqua-gel-200ml.html aplikować i przetrzeć bez potrzeby mycia całego auta. Niestety ale ptasie odchody często tak się wżeraja w lakier ze do ich usunięcia potrzeba matowac papierami.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

 

Ostatnio słyszałem ze we wrocku Ford ma swój dział Detailingu...

 

Co do wosku który ma uchronić przed ptasimi odchodami to raczej tak to nie będzie działać.W sumie to nie ma zbyt dobrej ochrony. Mozesz kupic to http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka-samochodowa/pielegnacja-na-zewnatrz/kecav-h2o-aqua-gel-200ml.html aplikować i przetrzeć bez potrzeby mycia całego auta. Niestety ale ptasie odchody często tak się wżeraja w lakier ze do ich usunięcia potrzeba matowac papierami.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

No właśnie chodzi mi o to, żeby czymś zabiezpieczyć, że jak już nasra za przeproszeniem, to żeby nie wyrządziło to szkody w lakierze

 

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś hebli do S4 przód tył ? w dobrej cenie oddam komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi mi o to, żeby czymś zabiezpieczyć, że jak już nasra za przeproszeniem, to żeby nie wyrządziło to szkody w lakierze
 
Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
 
 
 

Zostaje Ci powłoka np UNC-R która tworzy jakby powłokę gumową. Zerknij w Google jak to wygląda. Jak masz sporo więcej kasy lakier bez uszkodzeń o folia.
Możesz zabezpieczyć auto woskiem ale przed kupą cie nie uchroni będzie tylko łatwiej ja usunąć.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może czy do b8 2.0tdi podejdzie skrzynia automat z 3.0? Aktualnie multitronic

Jakie podejdą skrzynie pod 2.0tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów zna lub korzystał z usług detailera z salonu Rowiński-Wajdemajer w Warszawie?
Zaproponowano mi nałożenie powłoki ceramicznej na lakier i szukam kogoś, kto potwierdzi (lub zaprzeczy), że robią dobrą robotę. Bo ceny nie mają najniższej (4.4k netto).


Z taka cena odpuść sobie. Poszukaj detailerow z najlepszymi opiniami na Google czy fb. Samo Aso jest bardzo dobre tam z moich doświadczeń ale po co płacić za pośrednictwo :)

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zostaje Ci powłoka np UNC-R która tworzy jakby powłokę gumową. Zerknij w Google jak to wygląda. Jak masz sporo więcej kasy lakier bez uszkodzeń o folia.
Możesz zabezpieczyć auto woskiem ale przed kupą cie nie uchroni będzie tylko łatwiej ja usunąć.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka



Również polecę gumę UNC-R mam ja na Leonie i bardzo łatwo wszystko schodzi przy myciu. A lakieru Ci kupa nie zezre... na Audi miałem i gtechniqa i teraz Surface warstwę ceramiki. Też chroni ale kosztuje dużo więcej... I szybciej trzeba zmywa kupy bo nie jest to taka gruba warstwa jak guma.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, LukiKRK napisał:

Z taka cena odpuść sobie. Poszukaj detailerow z najlepszymi opiniami na Google czy fb. Samo Aso jest bardzo dobre tam z moich doświadczeń ale po co płacić za pośrednictwo :)

Dzięki za opinię.

Zbiłem trochę z ceny wyjściowej i stanęło na 3,7k netto z czasem realizacji na środę po południu.

Ta firma to Rudy's Detailing (http://www.rudys.com.pl/) - mają bardzo dobre opinie w internecie.  Przez telefon wydawali się bardzo konkretni. A że trochę zależy mi na czasie to postanowiłem trochę dołożyć i odebrać auto z salonu "na gotowe". Dam znać jak z jakością.

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię.
Zbiłem trochę z ceny wyjściowej i stanęło na 3,7k netto z czasem realizacji na środę po południu.
Ta firma to Rudy's Detailing (http://www.rudys.com.pl/) - mają bardzo dobre opinie w internecie.  Przez telefon wydawali się bardzo konkretni. A że trochę zależy mi na czasie to postanowiłem trochę dołożyć i odebrać auto z salonu "na gotowe". Dam znać jak z jakością.


No faktycznie opinie super i pracują na gtechniqu wiec będzie dobrze. Kapke drogo ale jak to za Crystal Serum Black na całe auto plus szyby felgi skóry to warto.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/10/2017 o 16:38, Norbas napisał:

W sedanie od końca 2007 a w avanie od początku 2008 i były produkowane do 2012 jak dobrze pamiętam ;) 

ja mam 2010 modelowy, pazdziernik 2009 sedan i mam CCWA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kojarzy ktos gdzie moge znalesc jakie waretosci powinno miec np. cisnienie paliwa, czasy wtryskow, itp itd w VCDSie do mojego auta? Jest jakas baza tego?

Osttanio wywalilo mi P0087.. co wskazuje na jakis porblem z paliwem.. pojawilo sie po zatankowaniu na jakiejs gownianej stacji w szwajcarii.. na nowym baku BP spokoj, potem bak vpower spokoj.. wymienilem filtr paliwa przy okazji, bak shella z innego miejsca i znowy jak sie pojawil ten blad...  dzis bede widzial co bylo w srodku starego filtra, ale jak sobie pomierze te cisnienia, to nie wiem gdzi sprawdzic czy sa to dobre wartosci :P np. fuel rail pressure mam ~1800mbar przy zmianie biegu (czyli prawie odcina)...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, st4yKool napisał:

ja mam 2010 modelowy, pazdziernik 2009 sedan i mam CCWA...

Ale o co chodzi? :decayed: przeciez napisalem, ze do 2012 robili :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że były produkowane do 2012 :P mniejsza w to nie będziemy sie bawić w wylapywanie słówek :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jeśli z wersji 240KM na hamowni wyszło 245 ;) 

katalogowe 245 (CDUC) było chyba dopiero w polifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, uncatchble112 napisał:

zapytam jeszcze raz :(

Czy jest możliwe żeby B8 z 2011 (przed liftem) miała 3.0 TDI ten z 245 KM?

moim zdaniem nie mozliwe... :) chyba ze to jakis wypust ostatni z budzie przedlift..  masz VIN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż, wg ETKI, w Allroadzie był montowany od MY 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy:)

Potrzebuje nr wtyczki do zarobienia pinami do włacznika 8W1905217A AUDI S4 B9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...