Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

22 godziny temu, l2k2 napisał:

A nie będzie wtedy blokady językowej pomimo przekopiowania plików? Wiesz jakie katalogi może?

nie, niestety tak z glowy nie pamietam, musialbym przegladnac system plikow w navi to bym zakojarzyl. Dawno juz nie grzebalem w 3G+. Mam troche zapi%^&*l w tyrze ale od czwartku powinienem miec wiecej luzu wiec mnie pingnij wtedy i przegladne co tam bylo do zmiany

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z wypasionym środkiem to już znalazłem, ale 2008 rok i na starcie przód do malowania, próg i klapa. Jakbyście coś wiedzieli, że ktoś sprzedaje to podeślijcie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jasne mamy i to już raczej ostatnie jasne auto. Ma być czarne, albo coś od ciemnego, szarego, grafitowego itd :cool1: ceny gościu ma nie liche ... :kox: czerwona mi sie nie podoba

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jasne mamy i to już raczej ostatnie jasne auto. Ma być czarne, albo coś od ciemnego, szarego, grafitowego itd :cool1: ceny gosciu ma nie liche :kox: czerwona mi sie nie podoba,no i benzyna więc odpada.

Te czarne są spoko z wyglądu, ale nie ten budżet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra b8 ciężko kupić. Sam się naszukałem. Ale ja wychodzę z założenia ze blacha ma być ori. Resztę da się dołożyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Onkel napisał:

Dobra b8 ciężko kupić. Sam się naszukałem. Ale ja wychodzę z założenia ze blacha ma być ori. Resztę da się dołożyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To co zrobisz jak kupisz samochód i za tydzień ktoś Ci go przerysuje i trzeba malować ? rozumiem że sprzedajesz i szukasz nowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma tam jakieś swoje uyebania, według których szuka auta i tyle, jeden woli wypas w środku, drugi ori blache, a trzeci ma miec i to i to + Q + 3.0 itp :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gibons napisał:

Dlatego ja tam już nie patrzę na ori lak itp. Jeżeli auto jest w bardzo dobrym stanie tech i ma to co mieć powinno. To jest ok z lakierem bywa różnie. ważne aby nie było walone i prostowane ;) a to że gdzies ktoś kiedyś przecharatał czy lekko uszkodził. Takie rzeczy się zdarzają. Mam znajomego który za auto dał dużo dużo za dużo bo w ori lakierze bo dopasione bo perełka. Nie mineło 3 miesiące pojechał do galerii i trzeba było malować zderzak tylny błotnik i tylne drzwi :) bo Pani wyjeżdzała i tak jakoś wyszło. Pomyliła gaz z hamulcem. Znam też przypadek Ojca kolegi. Kupił fabrycznie nowego Chryslera po 5 latach ktoś mu wjechał w dupe co się okazało ? że auto miało juz wczesniej malowany tyl i naprawiany jak widac w fabryce/salonie :)

To powiem Ci lepiej, ja mam auto z salonu i jak robiłem go na polifta, to okazało się, że na masce jest blisko 330 mikronów... Autem jeżdżę tylko ja i znam je na wylot, a tu taka niespodzianka. Co się wydarzyło z maską nim został odebrany ... ?I gdybym go sprzedawał, nim zrobiłem polifta, to też bym się zarzekał, że auto na ori. blachach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ale nie wyobrażam sobie sytuacji ze znajduje samochod z fajnym wypasem itd i ma malowany np blotnik przod i tyl i nie biore bo ktos go tam kiedys przerysowal :) auto ma 7-8lat wiec zawsze cos moze sie przydazyc. Nie mowie o wypadku bo takie cos mnie osobiscie tez nie interesuje, ale przycierka itp zawsze moze sie zdazyc. Wolałbym juz miec malowany blotnik czy maske niz super ori wypas gdzie ktos jaral fajki non stop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mlody020 napisał:

To powiem Ci lepiej, ja mam auto z salonu i jak robiłem go na polifta, to okazało się, że na masce jest blisko 330 mikronów... Autem jeżdżę tylko ja i znam je na wylot, a tu taka niespodzianka. Co się wydarzyło z maską nim został odebrany ... ?I gdybym go sprzedawał, nim zrobiłem polifta, to też bym się zarzekał, że auto na ori. blachach...

Dlatego mówie nie ma co świrować :) to tak jak z przebiegiem kazdy chce miec mniej niz 200tyś :) Gość mi kiedyś powiedzial z salonu ze jak sprzedaja auta to nie raz maja drugi lak i oni nie pisze ze wypadkowe bo po prostu nie jest. mialo malowane powtornie element i dla nich drugi lak to bezwypadek i nie informuja o tym nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki, taka gałka to podejdzie do B8 i czy nie będzie wiocha? Chciałem trochę zrobić wnętrze w pakiecie chrom, ale żeby nie zrobić kiczu. 

http://allegro.pl/audi-a3-8v-galka-zmiany-biegow-mieszek-s-tronic-i6943965198.html#thumb/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...