Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Kooga napisał(a):

Panowie ma ktos jakis schemat lub zdjecie z mocowaniami aby zdjac podsufitke z panorama?

Poszukaj na allegro, pełno tam zdjęć z podsufitkami i widać na nich miejsca mocowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tego się domyśliłem :decayed: a sprawdzone płatne? W ASO mi coś powiedzą przy zakupie czy nie ma sensu jechać? 
 

I druga sprawa czy kwota ~ 70 tys zł to względna cena za B8 z 15r ? 2.0 190 quattro stronic pełny sline itp czy mocno zawyżona ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mass143 napisał(a):

Ok tego się domyśliłem :decayed: a sprawdzone płatne? W ASO mi coś powiedzą przy zakupie czy nie ma sensu jechać? 
 

I druga sprawa czy kwota ~ 70 tys zł to względna cena za B8 z 15r ? 2.0 190 quattro stronic pełny sline itp czy mocno zawyżona ? 

W ASO raczej nie powiedzą Ci nic na temat historii. Napisz do kolegi @_małyTM_ .

 Cena jest zależna od stanu, przebiegu i wyposażenia. Pełny s-line może mieć i być poza tym totalnym golasem. Nie wiem dlaczego ludzie tak lecą na ten s-line jak muchy do gówna. Myślą, że jak ma s-line to już najbogatsze wyposażenie i nic lepszego nie ma. Otóż nie, tak nie jest. Ty też jak widać do nich należysz, wnioskując po podkreśleniu tego, że ma pełny s-line. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, komoornik napisał(a):

Ehh @Muskel1 widać że się nie znasz, wiadomo że musi być 3 x ez lajn i fele 20" ;)

No pewnie nie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta dyskusja.

Statystycznie zdecydowana większość aut mająca pakiety s-line ma też więcej dodatków niż auta, które nie mają pakietów.

Pakiety są najbardziej rzucającymi się w oczy składowymi wyposażenia.

Można próbować udawać, że auto bez pakietu wygląda ładniej i projektanci się pomylili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wampir napisał(a):

Dziwna ta dyskusja.

Statystycznie zdecydowana większość aut mająca pakiety s-line ma też więcej dodatków niż auta, które nie mają pakietów.

Pakiety są najbardziej rzucającymi się w oczy składowymi wyposażenia.

Można próbować udawać, że auto bez pakietu wygląda ładniej i projektanci się pomylili.

Wszystko zależy od tego jak chojny lub skąpy był pierwszy właściciel przy konfiguracji. Mogę Ci kilka linków wrzucić z golasami s-line:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie powiedział, bardzo często jednak jest pakiet S-Line w postaci podsufitki i foteli, które grzanie mają i to tyle z ich bogatego wyposażenia. A gdzie pakiet światło, rnse, podgrzewana szyba, grzana kanapa z tyłu, zmieniarka, zestaw głośnomówiący. Ludzie często to mają bez pakietu S-Line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wampir napisał(a):

Nie no, kilka linków i brak mi argumentów :)

Macie racje!

Kilka bo po co Ci 100 linków? Jaki sens ma wrzucanie takich samych linków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedno dyskusji jest takie, że handlarze tak nauczyli ludzi, że jak już s-line, to 10k więcej, bo to coś nadzwyczajnego. I z takim przekonaniem niektórzy szukają i kupują auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 emblematy s-line, jeden na grill, gdzie fabrycznie nie występował, dwa na błotniki i cena Mocno w gore. Muskel1 ma rację, handlarze robią ludzi w bambuko bo 99% nie ma pojęcia co to sline.

Prawdę mówiąc to dla mnie te srajlajny i inne mpakiety są g....o warte i bujanie ślepych. Albo jest S albo RS i to wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spotkał się ktoś z problemem nie płynnie chodzącej elektrycznej klapy bagażnika? 
U brata w B8 lift chodzi tak jakby stopniowo. Zamyka się, mały przeskok idzie dalej, znowu przeskok. Tak około 3 razy.
Nie wiem od czego zacząć, siłowniki czy w mechanizmie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Onkel napisał(a):

Panowie spotkał się ktoś z problemem nie płynnie chodzącej elektrycznej klapy bagażnika? 
U brata w B8 lift chodzi tak jakby stopniowo. Zamyka się, mały przeskok idzie dalej, znowu przeskok. Tak około 3 razy.
Nie wiem od czego zacząć, siłowniki czy w mechanizmie szukać.

Ja tak mam w przedlifcie odkad kupilem auto i myslalem, ze w b8 tak to wyglada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dev napisał(a):

3 emblematy s-line, jeden na grill, gdzie fabrycznie nie występował, dwa na błotniki i cena Mocno w gore. Muskel1 ma rację, handlarze robią ludzi w bambuko bo 99% nie ma pojęcia co to sline.

Prawdę mówiąc to dla mnie te srajlajny i inne mpakiety są g....o warte i bujanie ślepych. Albo jest S albo RS i to wszystko. 

Dyskusja tak głupia że aż oczy bolą. Wynika z niej że pakiet s-line to najgorsze co może się trafić w aucie bo przecież pakiet bieda wygląda sto razy lepiej. Za to Ska która wygląda niemal identycznie jak s-line to już jest prawilne wozidło. Co za bzdury...

Fakt że na rynku pełno s-linów które z pakietu mają jedynie emblematy  nie oznacza że prawdziwy s-line to zło. Wręcz przeciwnie +10 do wyglądu auta i nie ma co się czarować... a to że bywają s-liny słabo wyposażone to zupełnie inny temat i nie ma nic wspólnego z atrakcyjnością tego pakietu. P.S. przy pełnym fabrycznym s-linie naprawdę niewiele jest sztuk słabo wyposażonych. Najczęściej biedy to te tylko z pakietem zewnętrznym. Jak tak dalej pójdzie to ludzie zaczną zdejmować pakiet s-line na rzecz bieda edyszyn :grin:

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...