Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wskazania na mmi są uzależnione od tego czy przeprowadziłeś procedurę pomiaru poprawnie. 

Screenshot_20220912-205812_Opera.jpg

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
15 godzin temu, kaju napisał:

Jak nie poradzisz, to dzwoń, machnę Ci zdalnie. 516235858 ;) 

Wow, dzięki za podpowiedź. Powinienem dać radę, a jak nie to zadzwonie :)

Opublikowano

Jest może ktoś tutaj kto ogarnął by mi Polskie Menu, navi itd w moim samochodzie. MMI 3g high. Z góry dziękuje

Opublikowano
22 godziny temu, luk330 napisał:

Wow, dzięki za podpowiedź. Powinienem dać radę, a jak nie to zadzwonie :)

Daj znać jak poszło ;) 

Opublikowano
9 godzin temu, Shkf napisał:

Jest może ktoś tutaj kto ogarnął by mi Polskie Menu, navi itd w moim samochodzie. MMI 3g high. Z góry dziękuje

Możesz mi wysłać, zrobię na stole i Ci odeślę ;) ewentualnie odezwij się 516235858, podeślę Cie do kumpla z Rybnika, bo widzę, że masz tą lokalizację.

Opublikowano
12 godzin temu, Shkf napisał:

Jest może ktoś tutaj kto ogarnął by mi Polskie Menu, navi itd w moim samochodzie. MMI 3g high. Z góry dziękuje

Jeśli nadal szukasz to mogę dać namiar na Mysłowice...Sam tam robiłem.. ...

Opublikowano
45 minut temu, DareQ napisał:

Jezdzi moze ktos z Was na oleju OE LongLife III FE 0W-30?

https://allegro.pl/oferta/oe-vag-longlife-iii-fe-0w30-vw-504-00-507-00-11979126122

 

Jakies opinie, wrazenia bo cena dobra...

Dobry olej. Od 2,5 roku, Shell go produkuje dla VW ;)

Opublikowano
45 minut temu, Hugo napisał:

Dobry olej. Od 2,5 roku, Shell go produkuje dla VW ;)

 

Mam nadzieje, ze nie jest tak "dobry" jak Castrol :decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, DareQ napisał:

 

Mam nadzieje, ze nie jest tak "dobry" jak Castrol :decayed:

Wszystko zależy od źródła zakupu. Castrol to najczęściej podrabiany olej.

Opublikowano
9 godzin temu, DareQ napisał:

Jezdzi moze ktos z Was na oleju OE LongLife III FE 0W-30?

https://allegro.pl/oferta/oe-vag-longlife-iii-fe-0w30-vw-504-00-507-00-11979126122

 

Jakies opinie, wrazenia bo cena dobra...

Ja śmigam na tym oleju już 2 lata. Jest b.dobry.:cygaro:

W ASO leją albo ten olej albo Castrol

Należy tylko pamiętać by wymieniać co 15 tys km:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
8 minut temu, NelsonPL napisał:

Ja śmigam na tym oleju już 2 lata. Jest b.dobry.:cygaro:

W ASO leją albo ten olej albo Castrol

Należy tylko pamiętać by wymieniać co 15 tys km:cygaro:

to Ty w swojej perełce wymieniasz olej co 15 tysi? :facepalm::shock3:

Opublikowano
52 minuty temu, Mukade93 napisał:

to Ty w swojej perełce wymieniasz olej co 15 tysi? :facepalm::shock3:

Tak.  Co w tym dziwnego? Tak należy wymieniać.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Tak.  Co w tym dziwnego? Tak należy wymieniać.:cygaro:

Skrócenie interwału do 10 000 km będzie korzystniejsze dla silnika.

Opublikowano
8 godzin temu, george napisał:

Skrócenie interwału do 10 000 km będzie korzystniejsze dla silnika.

Zakładając, że dolewa 0,4l-0,5l na 1000km to teoretycznie ma wymianę co 7,5 tys km:) 

Opublikowano

Ja skróciłem do 10 tys 

Opublikowano

Panowie nie zapominajmy ze olej z ACO jest najlepszy i 15 tysi nie robi na nim wrazenia :dance2:

Opublikowano
14 godzin temu, george napisał:

Skrócenie interwału do 10 000 km będzie korzystniejsze dla silnika.

Standardowo zawsze jest zalecana wymiana co 15 tys km i nie ma potrzeby wymieniać wcześniej.

Tym bardziej że oleje LongLife są tak dobre, że można na nich zrobić nawet 30 tys km

Jednak ja dbam o silnik i wymieniam tak jak jest zalecane w ASO AUDI czyli co 15 tys km

Opublikowano
4 minuty temu, NelsonPL napisał:

Jednak ja dbam o silnik i wymieniam tak jak jest zalecane w ASO AUDI czyli co 15 tys km

To musisz co 30 k km wymieniać bo tak zalecają niestety :P

Opublikowano
22 minuty temu, NelsonPL napisał:

Standardowo zawsze jest zalecana wymiana co 15 tys km i nie ma potrzeby wymieniać wcześniej.

Tym bardziej że oleje LongLife są tak dobre, że można na nich zrobić nawet 30 tys km

Jednak ja dbam o silnik i wymieniam tak jak jest zalecane w ASO AUDI czyli co 15 tys km

błądzisz, ale to każdego sprawa osobista jak dba o samochód

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.