Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś kto wytłumaczy mi czy dam radę u siebie zamontować Neony Led na tył z Polifta do Przedlifta aktualnie z Ledami z tyłu. Chcę zmienić lampy na polifta, czy ma znaczenie moduł komfortu, co musze kupić, co musze przerobić itd. ogółem ktoś ogarnięty co wytłumaczy mi to od A do Z co mam zrobić abym je bezproblemowo zamontował

Edytowane przez Shkf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chodzi o zdejmowanie tapicerki drzwi to jak prawidłowo to robić by nie uszkodzić spinek? (foto)

Czy przy montażu na tapicerce zanim przyłoży się boczek do drzwi kołki mają być wciśnięte? (foto) Jak prawidłowo montować by one wskoczyły na swoje miejsce?

spinki tapicerki kolki (3).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć łapki do demontażu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2023 o 19:25, Shkf napisał(a):

Szukam kogoś kto wytłumaczy mi czy dam radę u siebie zamontować Neony Led na tył z Polifta do Przedlifta aktualnie z Ledami z tyłu. Chcę zmienić lampy na polifta, czy ma znaczenie moduł komfortu, co musze kupić, co musze przerobić itd. ogółem ktoś ogarnięty co wytłumaczy mi to od A do Z co mam zrobić abym je bezproblemowo zamontował

... do tego moda potrzebujesz:

- komplet lamp neon lift

- wymiana 4 wtyczek idących do lamp lub kupno gotowych adapterów wtyczek stare/nowe

- dołożenie po jednym przewodzie lewa/prawa strona od kierunków w klapie do Modułu Komfortu

- odpowiednie zakodowanie Modułu Komfortu - posiadanie i umiejętność kodowania np. VCDS-em.

To tak ogólnie!!!

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dev napisał(a):
ALLEGRO.PL

 

Takie coś to mam dawno. (Neo-zestaw) Bardziej mnie ciekawi jak działają te kołeczki. Czy przy montażu należy je wcisnąć przed zamontowaniem tapicerki w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NelsonPL napisał(a):

Takie coś to mam dawno. (Neo-zestaw) Bardziej mnie ciekawi jak działają te kołeczki. Czy przy montażu należy je wcisnąć przed zamontowaniem tapicerki w drzwiach.

Maja być rozłożone. Montujesz kołki w tapicerce i potem dobijasz ręka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NelsonPL napisał(a):

Takie coś to mam dawno. (Neo-zestaw) Bardziej mnie ciekawi jak działają te kołeczki. Czy przy montażu należy je wcisnąć przed zamontowaniem tapicerki w drzwiach.

Jedź na kawkę do ASO, tam Ci wszystko ogarną............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dev napisał(a):

Musisz mieć łapki do demontażu 

Udało Ci się tam dojść tą łapką? Chyba już na pamięć znasz te boczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mogę znaleźć schemat rozmieszczenia czujników płynu chłodzącego w silniku CNHA?

Potrzebuję odnaleźć: "czujnik temp. płynu chłodzącego 1 rząd 1 na wyjściu chłodnicy" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz czy nie w bloku ? 
Na wyjściu nie znalazłem robiąc wstępne oględziny wiec pytam, natknąłem się na wątek w którym Ty piszesz ze czujnik za to odpowiedzialny jest w bloku razem z termostatem…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole spojrzeć na jakiś schemat niż pruć płytę od dołu i szukać w ciemno jak tam wszystko upchane strasznie ze ręki nie idzie włożyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jedno wejście i jedno wyjście chłodnicy. Potrzebujesz schematu do tego aby je zlokalizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze rozkminiam że uszczelka pozycja nr. 22 potrzebuję x4 (4 sztuki ) ? jedna sztuka w aso to koszt 109zł x4 to 436zł ? . mogę je zamienić na Elringa 330.170 ? bo koszt jest 7 razy niższy ? TFSI CPMB 2014.
roz.png.582219e17224f1a3a4060cb1b9d45dce.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu zamek ogarnięty :cygaro: [jest na 7 pinów)

Z przodu mam zamek na 9 pinów -czy to normalne w B8 ?

Pytanie:

Jak zamontować zamek? Jest inaczej niż z tyłu.  Ciężko trafić ze śrubami. Jakieś podpowiedzi? :co:Z tego co widzę jest tam jakaś prowadnica przykręcana jedną śrubą do drzwi. Z linkami wszystko ogarniam --mam problem z nacelowaniem na te 3 śruby. trzymające zamek. (dwie z boku drzwi (M8) i jedna na wprost. (prowadnica plastikowa) Rozumiem, że przy zamku z przodu  są tylko dwie linki montowane jak z tyłu i wtyczka tam gdzie piny? Dokładnie mam problem z tą plastikową prowadnicą. Jak ją się ściąga z zamka i jak potem montuje?

 

Pytania NIEAKTUALNE

Wszystko ogarnięte.  Prosta sprawa.:drunk:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki korek wlewu paliwa OEM powinien być w moim aucie?

Dziś w ASO gość stwieredził, że po numerze VIN wyszedł korek za 550zł (aluminium)?(foto)

Czy taki ma być? Taki był fabrycznie? :JC_fan:

 

61KzZawzkjL._AC_SL1500_.jpg

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...