Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie masz czujników w kołach bo B8 ma tpms pasywną czyli sterownik ABS oblicza obroty kół i porównuje je ze sobą. Jeżeli któreś z kół ma mniej powietrza kręci się z inną prędkością niż pozostałe co rejestruje sterownik ABS i wyrzuca błąd.

Edytowane przez Muskel1

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 minuty temu, NelsonPL napisał:

Czujniki ciśnienia są...

Na desce wyświetla: TPMS Tyre pressure! System malfunction.

20220215_204024.jpg

nie wierz w bajki, nie ma, sterownik przez czujniki ABS widzi  z jaka predkoscią kreca sie koła

gdzie predkosc koła jest wieksza tam jest zonk

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Na FISie widnieje usterka tpms więc prawdopodobieństwo, że któryś z czujników ABS jest uszkodzony jest wysokie tak jak napisał @Dev, gdyż tpms opiera się na czujnikach ABS.

Opublikowano

Dokładnie jak koledzy napisali, nie masz prawdziwego tpms. 

Po dopompowaniu kół zapisałeś ustawienia?

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

nie wierz w bajki, nie ma, sterownik przez czujniki ABS widzi  z jaka predkoscią kreca sie koła

gdzie predkosc koła jest wieksza tam jest zonk

Rozumiem...Zgadzam się. Co radzicie zrobić?

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

nie wierz w bajki, nie ma, sterownik przez czujniki ABS widzi  z jaka predkoscią kreca sie koła

gdzie predkosc koła jest wieksza tam jest zonk

Rozumiem...Zgadzam się. Co radzicie zrobić?

Opublikowano

chyba ze mu szybko cisnienie spada w oponie

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

chyba ze mu szybko cisnienie spada w oponie

No ale to to już chyba widzi :wink:

Opublikowano
Teraz, pelonek1 napisał:

No ale to to już chyba widzi :wink:

jestes pewnien ..... ?

Opublikowano
3 minuty temu, NelsonPL napisał:

Rozumiem...Zgadzam się. Co radzicie zrobić?

VAG, juz Ci pisałem

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

jestes pewnien ..... ?

Pewien nie jestem.

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

jestes pewnien ..... ?

:decayed:

Opublikowano
4 minuty temu, Dev napisał:

chyba ze mu szybko cisnienie spada w oponie

Wątpie bo wtedy komunikat byłby inny i kontrolka ABS się nie zapala.

Opublikowano
1 minutę temu, pelonek1 napisał:

Pewien nie jestem.

:decayed:

Opublikowano
6 minut temu, pelonek1 napisał:

Dokładnie jak koledzy napisali, nie masz prawdziwego tpms. 

Po dopompowaniu kół zapisałeś ustawienia?

Tak...zapisałem w MMI

Jest jakiś czas spokój.Czasami przez cały dzieńjazdy a czasami tylko godzinę.. 

 

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał:

 kontrolka ABS się nie zapala.

:thumbup1:

Opublikowano

Na razie spokój. Nic się nie wyświetla.:eusathink:

Po kołach nie widać wizualnie, by zeszło powietrze chociaż trochę.

Dziwne to jest. Czasami jak dopompuje to nie zapala się przez np 200km trasy.:cygaro:

Dopiero na drugi dzień się zapala przy uruchamianiu auta.

Trochę to wkurza bo wtedy automatycznie nie działa AutoHold:no:

Jak dopompuje wtedy działa.:yes2:

 

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

kup sobie jakiś interfejs i bedziesz wiedział od razu co i jak

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

kup sobie jakiś interfejs i bedziesz wiedział od razu co i jak

Gdzie kupić i jaki koszt? Byłoby to bardzo przydatne. Podpiąć i sprawdzić co jest grane.

Na chwile obecną wszystko OK. Zobacze czy jutro się zapali.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
2 godziny temu, NelsonPL napisał:

Gdzie kupić i jaki koszt? Byłoby to bardzo przydatne. Podpiąć i sprawdzić co jest grane.

Na chwile obecną wszystko OK. Zobacze czy jutro się zapali.:cygaro:

Jedź do ASO zdiagnozują szybko i ewentualnie wymienią co trzeba:hi:

Edytowane przez Wandej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.