Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 minut temu, Tomek_091019 napisał:

Nie no z B9 chyba całkiem inaczej wygląda? Tu mam zdjęcie w całości. Wydaje mi się że to jednak z B8.

No masz rację, może być od B8.

Edytowane przez Muskel1

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I wszystko jasne... Dzięki bardzo :thumbup1:

Opublikowano

Mam MMI 3G high ale nie mam AMI,duzo ceregieli z dołożeniem?

Opublikowano
KRZYMARK.PL

Adapter kabel AMI MMI MDI do USB Audi Volkswagen Skoda Seat. Odtwarzaj muzykę w swoim samochodzie z telefonu przez bluetooth lub USB - zamów

 

Opublikowano

Ale nie mam tej wtyczki od AMI w schowku 

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Ty moze nie, ale silnik czuje :polew:

Dobrze, im więcej poczuje tym silniejszy będzie :kox: :grin:

Opublikowano
1 godzinę temu, Tomeks napisał:

Ale nie mam tej wtyczki od AMI w schowku 

https://www.k-electronic-shop.de/AUDI/A4/A4-B8-8K/AUDI-A4-8K-B8-AMI-audi-music-interface-USB-Musik-MMI3G.html

Opublikowano

A ten modul nie będzie potrzebny? 

C87E9C84-97D9-4E63-88A5-8A8CD21DDD0D.jpeg

Opublikowano

Nie będzie.

Opublikowano

Ma ktoś przyciemniane szyby i lusterka fotochrom? Nie przeszkadza to w działaniu? Różnie się naczytałem...

Opublikowano
7 minut temu, Tomek_091019 napisał:

Ma ktoś przyciemniane szyby i lusterka fotochrom? Nie przeszkadza to w działaniu? Różnie się naczytałem...

nie

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

nie

Dzięki za wyjaśnienie.  Miałem kiedyś o to pytać. 

Opublikowano

Też mam przyciemniony przód i fotochromy - nic nie koluduje :cool1:

Opublikowano
W dniu 11.02.2022 o 14:02, Tomek_091019 napisał:

 

Tak początkowo myślałem, ale czy do asystenta pasa włacznik nie znajduje się na blendzie przy lusterku?

Powinienem mieć manetki z lifta, sedań czy avant chcesz?

Opublikowano

Pany podłączę suba banga w koło pod tego dziada? Jak tak to gdzie jaki pin wie ktoś ?

07CDD370-DBC0-4373-973D-75CD945BE751.jpeg

B2712D34-9349-405C-83BB-5408AF19908D.jpeg

Opublikowano
W dniu 7.02.2022 o 16:08, Dev napisał:

Musisz zdjąć podsufitkę i wyjechać z całym stelażem.

Coś mi się nie chce wierzyć że np w przypadku wybicia szyby w dachu też trzeba cały stelaż wybebeszać.

Opublikowano
2 minuty temu, Piter Selers napisał:

Coś mi się nie chce wierzyć że np w przypadku wybicia szyby w dachu też trzeba cały stelaż wybebeszać.

no

Opublikowano

Macie jakiś pomysł?

Zapala sie kontrolka żółta TPMS

Po paru sekundach kontrolka ABS

Sprawdzałem ciśnienie w kołach. Po dopompowaniu przez długi czas (2_3 dni)jczasami tylko kilka godzin jest OK

Potem znowu to samo.

Opublikowano
1 minutę temu, NelsonPL napisał:

Macie jakiś pomysł?

Zapala sie kontrolka żółta TPMS

Po paru sekundach kontrolka ABS

Sprawdzałem ciśnienie w kołach. Po dopompowaniu przez długi czas (2_3 dni)jczasami tylko kilka godzin jest OK

Potem znowu to samo.

u Ciebie nie ma czujników TPMS, podepnij VAGa i sprawdz jakie błedy sa w sterowniku ABS

siada któryś czujnik ABS lub pierscien ABS w łozysku

Opublikowano
11 minut temu, Dev napisał:

u Ciebie nie ma czujników TPMS, podepnij VAGa i sprawdz jakie błedy sa w sterowniku ABS

siada któryś czujnik ABS lub pierscien ABS w łozysku

 

Na desce wyświetla: TPMS Tyre pressure! System malfunction. ZApala sie i swieci cały czas kontrolka żółta ABS potem..

Po dopompowaniu koła lub czasami po postoju auta przez luższą chwilę jest ok..

20220215_204024.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.