Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, Wandej napisał:

Jedź do ASO zdiagnozują szybko i ewentualnie wymienią co trzeba:hi:

:dance:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie Panowie .

Ostatnio miałem sytuację że kobieta mi wyjechała i musiałem z prędkości ok 60 km/h gwałtownie hamować . Po tej akcji wracając do domu podczas delikatnego shamowania z prędkości ok 100 km/h auto zaczęło rzucać . Przy dodawaniu gazu ściąga w prawo i przy normalnej jeździe samochód na małych koleinach mega tańczy i strach że auto wyleci z ulicy .

Przy szarpaniu autem lewo prawo nie wraca odrazu a tanczy.

Łożyska przód zmienione nie pomogło 

Zbieżność ustawiona nie pomogło 

Hamulce wszystko okej nowe klocki a tłoczki delikatnie się cofają .

 

Czy to może być wina amortyzatorow czy coś innego 

Opublikowano
3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Witajcie Panowie .

Ostatnio miałem sytuację że kobieta mi wyjechała i musiałem z prędkości ok 60 km/h gwałtownie hamować . Po tej akcji wracając do domu podczas delikatnego shamowania z prędkości ok 100 km/h auto zaczęło rzucać . Przy dodawaniu gazu ściąga w prawo i przy normalnej jeździe samochód na małych koleinach mega tańczy i strach że auto wyleci z ulicy .

Przy szarpaniu autem lewo prawo nie wraca odrazu a tanczy.

Łożyska przód zmienione nie pomogło 

Zbieżność ustawiona nie pomogło 

Hamulce wszystko okej nowe klocki a tłoczki delikatnie się cofają .

 

Czy to może być wina amortyzatorow czy coś innego 

jedz do SKP na rolki

Opublikowano
4 godziny temu, Dev napisał:

jedz do SKP na rolki

Nie mieszkam w Polsce i tutaj w Szwecji nie pojedziesz tak sobie na rolki 

Opublikowano
2 godziny temu, karolek_ust napisał:

Nie mieszkam w Polsce i tutaj w Szwecji nie pojedziesz tak sobie na rolki 

Podnieś sobie na lewarku lekko przód , niech Ci ktoś naciśnie hamulec a Ty kluczem do kół rób takie ruchy jak byś dokręcał koło . Zobaczysz czy któraś tuleja metalowo-gumowa nie pękła , to nie raz ciężko nawet na szarpakach wyłapać .

Opublikowano
Godzinę temu, mariusz36 napisał:

Podnieś sobie na lewarku lekko przód , niech Ci ktoś naciśnie hamulec a Ty kluczem do kół rób takie ruchy jak byś dokręcał koło . Zobaczysz czy któraś tuleja metalowo-gumowa nie pękła , to nie raz ciężko nawet na szarpakach wyłapać .

Szarpałem je i nic nie widać. Znajomy obstawia amorki bo auto pływa po drodze i jak przyhamujesz na łuku to aż koło przytrze błotnik więc nurkuje a na gwincie powinno być sztywno

Opublikowano
2 godziny temu, karolek_ust napisał:

 jak przyhamujesz na łuku to aż koło przytrze błotnik.

Sprawdź sprężyny czy nie pękły, 

Opublikowano
6 minut temu, Góral65 napisał:

Sprawdź sprężyny czy nie pękły, 

Zamówiony nowy gwint mam nadzieję , że to to . Bo reszta jest okej a ja mam ten gwint od 2 lat , kupiłem go używany 5 miesięcy więc świeży był a u mnie zrobił 50.000 km w te dwa lata

Opublikowano

I jak na razie zero problemu z ciśnieniem w kołach jak pisałem wcześniej.

Jaka to mogła być przyczyna? Dziwne..:cygaro:  :eusathink:

 

Opublikowano

Bez podpięcia pod komputer można sobie gdybać co mogło być.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
6 minut temu, Muskel1 napisał:

Bez podpięcia pod komputer można sobie dybać co mogło być.

W ten piątek montują mi nowy mieszek i gałkę w ASO to zapytam. Przy okazji podepną i sprawdzą.:cygaro:

Opublikowano
5 godzin temu, mariusz36 napisał:

Podnieś sobie na lewarku lekko przód , niech Ci ktoś naciśnie hamulec a Ty kluczem do kół rób takie ruchy jak byś dokręcał koło . Zobaczysz czy któraś tuleja metalowo-gumowa nie pękła , to nie raz ciężko nawet na szarpakach wyłapać .

Dokładnie wczoraj tak zdiagnozowałem tuleje dolna wahacza bo gdzieś auto właśnie pływało i mi ścięło oponę właśnie delikatnie,a na przeglądzie mówił mi ze sworzeń i jednak nie trafna diagnoza,ale już wszystkie tuleje dolne ze sworzniami zamówione,zmienić i mam nadzieje ze bedzie już git bo gore wymieniałem kiedyś,ale patent dobry z tym kluczem i dokrecaniem i szarpaniem wyłapało to dokładnie która tuleja strzela ;)

Opublikowano
11 minut temu, NelsonPL napisał:

W ten piątek montują mi nowy mieszek i gałkę w ASO to zapytam. Przy okazji podepną i sprawdzą.:cygaro:

Do wymiany gałki i mieszka jedziesz do ASO?

Opublikowano
5 minut temu, Hohe napisał:

Do wymiany gałki i mieszka jedziesz do ASO?

A co myślałeś ?

Nikt bogatemu nie zabroni

Opublikowano
5 minut temu, Dev napisał:

A co myślałeś ?

Nikt bogatemu nie zabroni

No w sumie, racja. 

Opublikowano
8 godzin temu, Hohe napisał:

Do wymiany gałki i mieszka jedziesz do ASO?

Kto bogatemu zabroni:wink:

Pisze ze nie mieszka w PL jeśli nie ma czym i gdzie to pozostaje tylko ASO

Edytowane przez Góral65

Opublikowano
1 godzinę temu, Góral65 napisał:

Kto bogatemu zabroni:wink:

Pisze ze nie mieszka w PL jeśli nie ma czym i gdzie to pozostaje tylko ASO

Chyba pomyliłeś mnie z nim ? ja pisałem że nie mieszkam w Polsce heheh

Opublikowano
33 minuty temu, karolek_ust napisał:

Chyba pomyliłeś mnie z nim ? ja pisałem że nie mieszkam w Polsce heheh

A to przepraszam pomyliłem wątki:hi:

Opublikowano

Teraz się nie jeździ do ASO tylko do jakiegoś mechanika z YOUTUBE. 

On naprawia auto (albo i nie) ale co najważniejsze to kręci filmik o tym i jest fejm. 

Historia o serwisowaniu (lub psuciu) auta na YOUTUBE jest więcej warta niż w ASO!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.