Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 godzin temu, Norbas napisał:

Zawiecha 1bp bo to allroad :)

Czyli nie jest aktywny i ADS nie zmienia jego charakterystyki.

Edytowane przez Muskel1

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 godzin temu, Muskel1 napisał:

Czyli nie jest aktywny i ADS nie zmienia jego charakterystyki.

Dzięki wielkie. Wczoraj trochę pogrzebałem w broszurach i niby tylko 1BQ oraz 1BL były sterowane za pomocą ADS :)

 

Opublikowano

Panowie 235/35R20 trochę chyba słaby rozmiar do B8 nie?:whistling:

Opublikowano
28 minut temu, Wandej napisał:

Panowie 235/35R20 trochę chyba słaby rozmiar do B8 nie?:whistling:

To już Walec, bierz 19tki

Opublikowano
15 minut temu, Dev napisał:

To już Walec, bierz 19tki

19 na lato odpadają. Trochę znikają w B8. Chodzi mi o rozmiar opony. Felga 9J

Opublikowano

Na 20tkach ....ujowo się jeździ.

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

Na 20tkach ....ujowo się jeździ.

Do tego dla 2.0 tdi będziesz myślał, że Ci 20 KM brakuje:whistling:

Opublikowano

Niedawno dołożył 30 to różnicy nie zauważy :decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, Wandej napisał:

Panowie 235/35R20 trochę chyba słaby rozmiar do B8 nie?:whistling:

Ja miałem 255/35 20” i nie było tragedii ale  celował bym w 235 lub 245/35 ;) 

Opublikowano
11 godzin temu, Wandej napisał:

Panowie 235/35R20 trochę chyba słaby rozmiar do B8 nie?:whistling:

Ja u siebie mam 235/30/20, także spoko a nie telepie w koleinach :decayed:

Opublikowano
9 godzin temu, Muskel1 napisał:

Do tego dla 2.0 tdi będziesz myślał, że Ci 20 KM brakuje:whistling:

Bez przesady, ja tam różnicy pomiędzy 18 245/40/18 a 235/30/20 nie widzę, ale fakt na 20 jest twardo z tą oponą :kox:

Opublikowano

Panowie chcę wymienić manetki na poliftowe. Przeglądając alledrogo znalazłem tam jakieś, ale mają dodatkowy przycisk na lewej manetce. Ktoś podpowie do czego on jest :unsure:? Obstawiam jakiegoś asystenta...4eb2b7d8-04ec-4525-93e9-973bb090138d.jpg.5611061ead71c562c3fe636230ea5529.jpg

Opublikowano

asystent pasa ruchu

Opublikowano
5 godzin temu, szafa napisał:

Bez przesady, ja tam różnicy pomiędzy 18 245/40/18 a 235/30/20 nie widzę, ale fakt na 20 jest twardo z tą oponą :kox:

Ty moze nie, ale silnik czuje :polew:

Opublikowano

 

2 minuty temu, Dev napisał:

asystent pasa ruchu

Tak początkowo myślałem, ale czy do asystenta pasa włacznik nie znajduje się na blendzie przy lusterku?

Opublikowano

masz tam jakis nr ?

Opublikowano

Właśnie nie :unsure: 

Opublikowano
5 minut temu, Tomek_091019 napisał:

 

Tak początkowo myślałem, ale czy do asystenta pasa włacznik nie znajduje się na blendzie przy lusterku?

To jest manetka od B9 i tam jest właśnie na niej przełącznik asystenta pasa ruchu.

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

To jest manetka od B9 i tam jest właśnie na niej przełącznik asystenta pasa ruchu.

Nie no z B9 chyba całkiem inaczej wygląda? Tu mam zdjęcie w całości. Wydaje mi się że to jednak z B8.

 e629b3d0-b4b6-40ab-8b11-ecc10707d5c1.jpg.5d5f0f410b966aca07a406f166b0f8a0.jpg

 

A włącznik do asystenta pasa chyba tak wygląda. Wiem, że to z innego audi, ale na szybko nie znalazłem, a wiem że w B8 też był taki przycisk.

 

2877b33c0058979d3cbf9d9971a4ab1d.jpg.9626e551a6929b482d1b1b96bea62124.jpg

Opublikowano
20 minut temu, Tomek_091019 napisał:

 

Tak początkowo myślałem, ale czy do asystenta pasa włacznik nie znajduje się na blendzie przy lusterku?

Lane assist jest na manetce:wink:

Przy lusterku jest side assist.

Screenshot_20220211-142157_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.