Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

2.7TDI i 3.0TDI to ten sam motor tyle że o mniejszej pojemności spowodowanej mniejszym skokiem tłoka z tego co mi wiadomo - te same problemy i bolączki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

A o tym mi cos powiecie jak te motory ?

Audi A4 33900.00 PLN. Margonin - otoMoto.pl

silnik 2.7 jest ok poczytaj sobie w podforum silniki diesla, z tym samochodem dałbym sobie spokój nie dość że obity z każdej strony to jeszcze w dodatku golas :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCCASION się comiss nasyffa:shock3::kox::polew:

Jak nawet handlarzom sie tego nie oplaca robic, to pewnie kicha straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał 2,7 i 3.0 mówi ze to 2,7 to kibel, ani nie ma mocy ani oszczędny. Jak wybierać to tylko 3.0 a 2,7 unikać. Ja osobiście nie mam zdania, 3.0 jeździłem i jest zacny, fajny motorek tylko że w porównaniu do 2.0 więcej chla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam, zaraz kibel :decayed: wszystko zależy od kasy, stanu auta, wyposażenia itp itd

jakby był jeszcze np. silnik 3.2 to wszyscy by mówili że 2.7 to rzeżączka, 3.0 syf i tylko 3.2 jest godne zakupu

wszystko zależy od punktu widzenia kupującego

dla mnie 2.0 to jakaś pomyłka, rozumiem żeby to jeszcze było R6 a tu zwykłe R4 :wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, oj sorki Kolega widzę takim powozi no pewnie każdy ma swoje przekonanie i każdy swoje racje. Gdyby był taki zły to wiadomo by niemce nie produkowali więc ....

A ja za to będę bronił 2.0 jak konstytucji, mój ma teraz prawie 210 kucy i średnio żre 6,5 - 7 ltr. a nie żałuję gazu. Na trasie jak z nudów dłubie w nosie i jadę do 120 to schodzi poniżej 6 ltr. oczywiście można wyczynowo zejść do 5 ltr ale to już nie jazda. To są realne ilości pomimo że komp pokazuje około 0,5 ltr. mniej. No ale te plusy to pod kątem spalania, a czy 6 cylindrów robi coś w dieslu ... hmmm jak to ma obroty 2 - 3 tys. to chyba słabo ale to tylko moja opinia. Ja lubię 2.0 i tyle a gdybym mógł to bym se zamienił na 1,9 TDI 150 KM, to były konstrukcje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdybym mógł to bym se zamienił na 1,9 TDI 150 KM, to były konstrukcje :).

Z tego co wiem to leasing już dawno spłaciłeś a moja Bora nie dość że 1,9TDI 150KM to i na sprzedaż więc nie widzę przeszkód... :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'czyli lepsza wersja Golfa (tj. Bora) Cię nie interesuje ??? :facepalm::decayed: Przykro mi Janusz na prawdę mi przykro... :thumbdown::kwasny::kox: Grzesiek jebnij mu ostrzeżenie a jako powód podaj - "sorry, ale taki mamy klimat..." :whistling::decayed: no qurva golfa zamiast borę no..... :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no wiesz Bora jako Bora to jeszcze, ale żeby Bore kombi z Golfa zrobić to już trochę po rusku, Łada z dużego Fiata :grin: a wyglądem całkiem jak nowy Logan hehe :facepalm:

A klimat jest zajebi... muszę dziś przewalić przyczepę zmarzniętej ziemi przed garażem, więc kilofy pójdą w ruch, ciekawe czy się uda heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak najbardziej, dziś muszę przygtować dojazd do garage bo się okazało że leży tak z 15 ton ziemi, ale kilofy już przygotowane, ładowarka na 13 i jechana :) To będziemy kontakt jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie help:dontknow: jaki olej przychodzi do skrzyni multitronic i w jakiej ilosci?

a jaki do do wspomagania(servotronic):mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie myślałem tylko o zakupie oleju ale gdzieś na forum czytałem ze bez kompa się nie obejdzie. :kwasny:

Adaptacji nie umiem zrobić:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt oleju to pare sówek z tego co pamietam a ilosc to w zaleznosci od typu skrzyni 4,5-5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak wykręcić czujnik ciśnienia opon z felgi ? On ma jakiś gwint odwrotny czy coś w tym stylu ?

Mam coś takiego:

https://sprzedajemy.pl/czujnik-cisnienia-powietrza-vw-passat-golf-audi-a6,667084?source=right

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam czujnik mam zdjęty, chodzi mi o tą część która jest w feldze, na chiny nie mogę jej ruszyć a nie chcę uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...