Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie to jest najciekawszy model jaki się pojawił z serii A4. Do innych musiałem się długo przyzwyczajać, a w B8 zakochałem się od pierwszego zobaczenia. :drool:

Powodzenia i przyjemnej eksploatacji (w sumie to tylko powodzenia, bo to drugie na pewno będzie przyjemne.. :wink4: )

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

decha troche koreancem zalatuje,ale na zewnatrz wundeba :th:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nic dodac nic ujac :th:

10 points ! :oklaski: :oklaski:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Eee...Piękna... ^^ Gabinet normalnie ! Gratuluje, i bd czekał aż ja bd mógł przystąpić do prawka... :evil:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

niezłe cudo- kolorek za***isty, te piekne lamy, za pare lat dopiero na taki bede mógł sobie pozwolić - aby pozazdrościć super

Opublikowano

decha troche koreancem zalatuje,ale na zewnatrz wundeba :th:

Koledze chyba się z deka powaliło, deska z A4 nawiązuje stylem do A6, a tam nic nie ma z koreańca, proponuję z rozbiegu o ściankę tryknąć a może pomoże nabrać perspektywy i dobrze ocenić hehe :evil:

Wiem wiem o własnych odczuciach się nie dyskutuje, moim zdaniem decha jest lux:)

Opublikowano

decha troche koreancem zalatuje,ale na zewnatrz wundeba :th:

Ześ koleś zajechał textem :polew:

No nie ma co, wesołe zakończenie dnia :hi:

Zdrowaś

K.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Furka marzenie. :notworthy:

Wrzuć foty jak zmienisz w niej fele.

Opublikowano

Auto super :good:.. Za dzieśięć lat sobie takiego kupie :naughty::wallbash:....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Piekna ta Bestia :naughty: :naughty: :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na żywo wyglada jeszcze lepiej niz na fotkach :kox: Paweł zmien felunek na wiekszy :naughty: No chyba, że już to zrobiłeś :mysli:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

piękne są B8 ta bryła robi wrażenie nie ma co......

Opublikowano

Paweł no i jak - fele fele fele i co ? Sprawa zamknięta pozytywnie?

No i wymieniłeś już ten psujący się silnik? Bo wiesz, ludzie gadają :evil:

Zdrowaś

K.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

OOOO siemka :hi: gdzieś już chyba widziałem te autko :gwizdanie: Nie zła nie zła a jak się jeździ :naughty: (tylko szkoda że z boku) ;(

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na żywo wyglada jeszcze lepiej niz na fotkach :kox: Paweł zmien felunek na wiekszy :naughty: No chyba, że już to zrobiłeś :mysli:

Witam

na zime zostawiam te ktore mam a mam nadzieje ze juz w marcu będę mógł zmienic na 17

Pozdrawiam[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 16:53_________________________________________________

OOOO siemka :hi: gdzieś już chyba widziałem te autko :gwizdanie: Nie zła nie zła a jak się jeździ :naughty: (tylko szkoda że z boku) ;(

Chicialem dać Tobie autko to nie chciałeś hehe Pozdrawiam

Opublikowano

piekne, nic dodac nic ując... no moze poza tymi felgami ale jak sam mówiłeś.... beda.......

szerokości.... :notworthy:

Opublikowano

Gratuluje zakupu - wreszcie widzę coś z jasnym środkiem :)

Ja mam u siebie jasny popiel - tapicerka, deska rozdzielcza, kierownica - i bardzo mi się takie jasne wnętrze podoba. Do tego KONIECZNIE na lato jasne dywaniki - u mnie świetnie to wygląda jak dywaniki są w kolorze reszty i wbrew pozorom deszcz nie wystarczy aby je pobrudzić...

Jak będzie odpowiednia pogoda to wrzucę fotki mojej B7.

Raz jeszcze gratuluję - auto piękne - szerokości :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gratuluje auta :good:

Super Audi też na taka poluje ale w innej wersji :kox:

Tu moja propozycja modów - nowość firmy OSIR DESIGN (www.osirdesign.com) :naughty:

Ja ich produkty na pewno będę instalował w swoim aucie :cool1:

a4b84009sq0.jpg

maska4b8401ns7.jpg

w400.png

a4b8401000rk5.jpg

w400.png

w400.png

maska4b802sgt0.jpg

08a4402bc1.jpg

w400.png

telsona4b801sih3.jpg

skirta4b803syn0.jpg

stripes4da4b801sjp0.jpg

gloveboxtrima4b801srn3.jpg

stripes4da4b801sbq8.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie

:good:

>> Najładniejsza A4 na forum <<

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.