Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wielkiem róźnicy nie ma, wydaje się, że troszke inaczej reaguje na gaz, no ale dźwięk V + stożka zabija mnie :decayed:

jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś?

czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby :wink:

też mam to w planie, tylko będę robił CAI, no i ty sobie obudowę termiczną zrób tego filtra :naughty: bo tak to troche lipa i ssie ciepłe powietrze z komory

a stożki są K&N duże za 104 zł

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

i jeszcze jedno: Nie kupiłes adaptera na przepływomierz?

plan jest osadzić go w puszcze like haineken, i zrobić dopływ powietrza spod krakti halogenu, narazie męcze inne tematy, nie kupowałem adaptera na przeprustnice, wziąlem kawałek nierdzewki i zmontowałem do kupy :decayed:

też mam zamiar doprowadzic z kratki tylko boję ze może łapać wodę:kwasny:

coś na pewno da się wymyślić, teraz nie mam obrazu, jak będę się za to brał dam znać, szybko hainekena nie kupie, bo przeszedłem na abstynencję :grin::decayed:

:decayed:

nagraj filmik jak to zasysa powietrze:naughty:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

qUVl1kP.jpg

prosi się o dystans na przód i atrapę rs4:kox:

Opublikowano

Prosi się o progi S4 :wink:

Opublikowano
Prosi się o progi S4 :wink:

i klamki w kolorze :wink:

Opublikowano

ja bym dołożył progi od es, a klamki i listwy drzwiowe zostwił w czerni:wink:

Opublikowano
  • Autor
ja bym dołożył progi od es, a klamki i listwy drzwiowe zostwił w czerni:wink:

nie mam listew drzwiowych :D

Opublikowano

Bez listew jest dużo lepiej i nie ma problemu z ich odpadaniem:P A co do adapterów pod stożek mogę ogarnąć temat,bo mam już przygotowane detale do 1.8 i 2.4.

Opublikowano
  • Autor
Bez listew jest dużo lepiej i nie ma problemu z ich odpadaniem:P A co do adapterów pod stożek mogę ogarnąć temat,bo mam już przygotowane detale do 1.8 i 2.4.

jak widać mam stożek założony, nastepnym krokiem jest dolot z nierdzewki/kwasu

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 20:34 ----------

SAM_0003_zps00179ed4.jpg

gość pomylił przyciski w kalkulatorze i wyszło zamiast zdjęcia cosik jak gada

AUDI A4 V6 sound - YouTube

---------- Post dopisany 03-06-2013 at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 20:26 ----------

dzisaj wyglinkowałem auto + wosk, poerwszy raz glinkowałem, po czym stwierdziłem, że mam całe auto do malowania, wszędzie jakieś odpryski, których wcześniej nie było widać, padaka :facepalm::grin: na poczatku lipca auto idzie na polerke, wtedy podejmę dalszą dezycjze co z tym fantem

efekt jaki udało mi się uzyskać

nBB8MeD.jpg

Opublikowano

Taka tu nuda, że sam do siebie musisz pisac :przebiegly:

Opublikowano

:polew::polew:

Co jak co, ale dźwięk masz za***isty :slina:

Opublikowano

czorny Ty masz odpryski a ja mialem kilka cieni na aucie bo ktos sie kuwa nie popisal, fakt tez ze ciezkie sa takie kolory jak ja czy Ty masz do wymieszania aby dobrze siadlo i dlatego przeyebalem 2 cale boki

Opublikowano
  • Autor
czorny Ty masz odpryski a ja mialem kilka cieni na aucie bo ktos sie kuwa nie popisal, fakt tez ze ciezkie sa takie kolory jak ja czy Ty masz do wymieszania aby dobrze siadlo i dlatego przeyebalem 2 cale boki

mi się rozni błotnik od reszty auta i tylne drzwi, tak mi gosciu zakonserowwał drzwi od dołu, lakiernik z niego taki, jak ze mnie detalier :grin:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

Max, monolog to moje drugie ja :decayed:

Opublikowano
czorny Ty masz odpryski a ja mialem kilka cieni na aucie bo ktos sie kuwa nie popisal, fakt tez ze ciezkie sa takie kolory jak ja czy Ty masz do wymieszania aby dobrze siadlo i dlatego przeyebalem 2 cale boki

mi się rozni błotnik od reszty auta i tylne drzwi, tak mi gosciu zakonserowwał drzwi od dołu, lakiernik z niego taki, jak ze mnie detalier :grin:

i albo Ci siadze kolor albo caly bok:grin:

Opublikowano
Bez listew jest dużo lepiej i nie ma problemu z ich odpadaniem:P A co do adapterów pod stożek mogę ogarnąć temat,bo mam już przygotowane detale do 1.8 i 2.4.

to ja poprosze jeden adapter:naughty: wiela?

Opublikowano

ze ja nie wpadlem na pomysl wyjebania tych listew jak oddawalem auto do lakiernika :facepalm:

Opublikowano

Nooo dobrze wygląda na tym kole w ruchu:naughty: I udało Ci się glinkowanie ogarnąć tylko zapomniałem Ci powiedzieć,że wyjdzie dużo czego nie było widać przed:decayed:

Opublikowano

Ładna sztuka :)

:decayed:

Opublikowano

czorny stożek w środku bardzo jest słyszalny?

Opublikowano
  • Autor
Nooo dobrze wygląda na tym kole w ruchu:naughty: I udało Ci się glinkowanie ogarnąć tylko zapomniałem Ci powiedzieć,że wyjdzie dużo czego nie było widać przed:decayed:

jest masakra, zreszta zobaczysz za tydzień, gładki zdeś cały w odpryskach:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

czorny stożek w środku bardzo jest słyszalny?

jak mu gwałtownie nie depniesz na gaz to dźwięk sie nie załącza, brak gwałtownego operowania gazem - brak stożka, jeżeli chcesz zachować komfort i cisze to Ci się uda, mnie pasuje, a jak wyprzedasz i słysysz ten ryk :banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.