Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem wycieraczki takie jak na aukcji http://allegro.pl/negotti-wycieraczki-malysz-audi-a4-b6-2001-2003-i5553579971.html

i mam problem obie wycieraczki zostawiaja smuge na samym srodku szyby podczas powortu ramion, mial ktos z was taki problem?

zglaszac to do kupujacego czy nie ma sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wycieraczki takie jak na aukcji http://allegro.pl/negotti-wycieraczki-malysz-audi-a4-b6-2001-2003-i5553579971.html

i mam problem obie wycieraczki zostawiaja smuge na samym srodku szyby podczas powortu ramion, mial ktos z was taki problem?

zglaszac to do kupujacego czy nie ma sensu?

a może ramiona słabo dociskają wycieraczkę do szyby w tym miejscu...hmmm, bo jak nowa już przepuszcza, to albo jest krzywa i wtedy reklamacja albo zrób coś z ramieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mial ktos z was taki problem?

Miał ale jak się nie czyta całego tematu to potem się takie pytania zadaje.

Przy starych ramionach te z linku nie spełniają swojej roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem troche opini i sporo osob bylo zadowolonych z tych wycieraczek majac ramiona starego typu, wiec wydaje mi sie ze to wina docisku ramion badz wada fabryczna wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od Q5 z którego roku pasuje tylne ramie do avanta? Jaki to koszt +/-?


Ktoś kupował może pióra na przód pod aero w aso i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto jest producentem tych ori wycieraczek, ale są dużo trwalsze niż Bosch czy Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99,99% SKF - najszlachetniejsza odmiana Valeo idzie w opakowaniu ze znaczkiem OOOO. Miałem w Niemczech założone oryginały, teraz SKF i wyglądają identycznie oprócz napisu/znaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na 99,99% SKF - najszlachetniejsza odmiana Valeo idzie w opakowaniu ze znaczkiem OOOO. Miałem w Niemczech założone oryginały, teraz SKF i wyglądają identycznie oprócz napisu/znaczka.

SWF

w mercedes także szły w 1 montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Kupiłem na allegro w kwietniu wycieraczki Good Rain z mocowaniem Z4 i od początku byłem średnio zadowolony przy 100km/h był już problem a teraz to ściągają tragicznie... Czy próbował ktoś może zakładać ramiona wycieraczek z passata B5 FL? Tam już było nowe mocowanie

Edytowane przez zimmeek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 pod koniec produkcji też już szły ramiona i pióra typu aero i takie radze sie zaopatrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da sie jakos poprawic zbieranie wycieraczki tego typu(obie wycieraczki zostawiaja slad podczas powrotu na srodku szyby, akurat w polu widzenia) NEGOTTI wycieraczki MAĹYSZ AUDI A4 B6 2001-2003 (5553579971) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

da sie jakos je dogiac zeby lepiej zbieraly, mial ktos podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem tego u siebie ale sądzę że wycieraczka ma słaby docisk, spróbuj WD40 prysnąć na ramię wycieraczki w miejscu jej przełamania tam gdzie znajduje się sprężyna i poruszaj góra dół dużo razy bo lubi się zapiekać w tym miejscu a skutkuje to słabym dociskiem. Te wycieraczki to chinczyk jak i moje good rainy więc nie spodziewajmy się rewelacji... daj znać czy pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zrobilem tak jak pisales( napsikalem WD i duzo razy poruszalem ramionami, niby docisk dobry) ale nadal podczas powrotu wycieraczki zostawia smuge wody na srodku szyby(najgorzej ze na srodku);/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała dygresja. Wycieraczki aero dedykowane do B7 Boscha nie dolegają do szyby zbyt dobrze i końcówki nie zbierają u dołu, odstają od szyby. Za tą samą cenę zakupione ori wycieraczki posiadają zdecydowanie większe wygięcie pióra. Już po wyciągnięciu z opakowania widać różnicę. Być może w tym sęk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile kosztują oryginalne :facepalm: , jak na częśc którą powinno się wymieniać 2 razy w roku to (za) droga impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile kosztują oryginalne :facepalm: , jak na częśc którą powinno się wymieniać 2 razy w roku to (za) droga impreza.

159zł. ; )

Bosch w Feuvercie jest droższy.

http://allegro.pl/nowe-oryg-piora-wycieraczki-aero-audi-a4-a6-exeo-i5978326362.html?snapshot=MjAxNi0wOC0yMlQxODoxMzoyMVo7YnV5ZXI7OThlZWE4MmNkNjA1NDFhNjk0NTllM2UzY2JlMTRlMDdkMjI0ZGFlZjBlYWJiZjA1OTBhNGMwZGViMDQ4YzZkZQ==

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...