Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mogę polecić Valeo bezszkieletowe trzymają już prawie rok i nadal dają radę;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sprawdzałem na allegro i nie ma jeszcze adapterów do audi przy bezszkieletowych wycieraczkach Valeo. Polecali za to firmę Meyle http://allegro.pl/audi-a4-a6-a8-tt-wycieraczka-plaska-550mm-meyle-i6479513962.html

Opublikowano

Witam,dzis zamontowałem nowe orginalne ramiona z wycieraczkami aero ( wczesniej miałem stary typ ), problem polega na tym, ze u strony kierowcy delikatnie nie dociska na srodku i zbierze za 4-5 razem. Przerabiał juz ktos cos takiego ?

Opublikowano

Zamień wycieraczki stronami może coś da.

Opublikowano

Poprostu utnij 1-2 cm gumki i ewentualnie ustaw kat piora do szyby

Opublikowano

kupiłem wycieraczki takie jak na aukcji http://allegro.pl/negotti-wycieraczki-malysz-audi-a4-b6-2001-2003-i5553579971.html

i mam problem obie wycieraczki zostawiaja smuge na samym srodku szyby podczas powortu ramion, mial ktos z was taki problem?

zglaszac to do kupujacego czy nie ma sensu?

Negotti to bardzo kiepskie wycieraczki, kupiłem je w zeszłym sezonie - strasznie głośno chodziły i po miesiącu zaczęły zostawiać smugi. Jakościowo też niezbyt ciekawie wyglądają. Więc odradzam zakupu na przyszłość.

Opublikowano

chyba wroce do ori wycieraczek dedykowanych do starego typu ramion

Opublikowano

chyba wroce do ori wycieraczek dedykowanych do starego typu ramion

mi na starych ramionach przy najwyższej prędkości zrobiło rysę na szybie. Co prawda pióra miały więcej niż rok, ale nic nie mazało. Jechałem w mega deszczu i metalowy element zrobił mi kuku.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W B6 pod koniec produkcji też już szły ramiona i pióra typu aero i takie radze sie zaopatrzyć.

Chodzi o ramię 8E1 955 408C ?

Opublikowano

Panowie ja kupiłem takie

WYCIERACZKI VALEO SILENCIO XTRM kosztowały coś kolo 100zł, rok czasu mam spokój zobaczymy jak po zimie będzie. ;)
Opublikowano

Sytuacja wyjaśniona, ramię 8E1 955 408C jest właśnie pod aero.

Wycieraczki oryginalne zamontowane, choć przy jednej wymagało to trochę gimnastyki. Po montażu należało je odpowiednio 'ułożyć', tak aby zbierały jak trzeba.

Najważniejsze - jest cicho!

Opublikowano

Sytuacja wyjaśniona, ramię 8E1 955 408C jest właśnie pod aero.

Wycieraczki oryginalne zamontowane, choć przy jednej wymagało to trochę gimnastyki. Po montażu należało je odpowiednio 'ułożyć', tak aby zbierały jak trzeba.

Najważniejsze - jest cicho!

I będą śmigać dość dług. Do tego przed założeniem mogłeś położyć specjalny płyn do delikatnego polerowania z kolekcji Audi. Ja jeżdżę rok i jeszcze nie zaczęły mazać :wink:

Opublikowano

O jakim płynie mowa? :)

Opublikowano

Politura do szkła :wink: nr. 00A 096 329 020 koszt chyba koło 20zł :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ten zestaw będzie dobry do B7 ?, bo chcę wymienić na nowe ori ramiona i wycieraczki.

http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i6128332523.html

Tak, będzie dobry

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:thumbup1: tak myślałem ale lepiej się upewnić.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i6128332523.html

czy taki zestaw podejdzie jak mam zwykle przegubowe wycieraczki ?

moze ktos wie czy mam podgrzewane spryskiwacze na podstawie tego zdjecia

35bcfac3a347.jpg

Opublikowano

moze ktos wie czy mam podgrzewane spryskiwacze na podstawie tego zdjecia

35bcfac3a347.jpg

Masz podgrzewane spryski - dwa przewody w kierunku sprysków idą. Jeden to woda, drugi to prąd.

Wyciągnij sobie jeszcze jeden spryskiwacz - otwórz maskę, złap za sprysk i pociągnij za krawędź bliżej szyby. Zobaczysz z czego się składa. Montaż tak samo - dopasuj krawędź z tyłu i dopchnij krawędź przy szybie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.