Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś takiego ⤵

adapterA8_2.jpg

Opublikowano

U mnie ori SWF drugi rok na aucie (kupione w maju 2015 razem z ramionami).

Tej zimy już lekko drewniane, aktualnie przy obecnych temperaturach działają prawidłowo. Na kolejną zimę trzeba będzie kupić nowe.

Opublikowano
15 minut temu, jacek70 napisał:

Coś takiego ⤵

adapterA8_2.jpg

A to że moje mają 530mm nie będzie robić różnicy?

Opublikowano

Dlaczego kupiłeś zbyt krótkie wycieraczki????

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witajcie

Mam problem z doborem piór do wycieraczek A4B6/ na klips.  Wczoraj nawet ten klips połamałem. Już zamówiłem nowy. Możecie podpowiedzieć jakie wybrać bo nowe Boscha prawie 100pln. Dla mnie to bardzo dużo kasy jak za pióra

Opublikowano

Tylko Denso / Valeo - Bosch to badziew. Taniej ciężko Ci będzie coś dobrego znaleźć.

Opublikowano

Pierwsze bosch wytrzymały dwa lata,potem były HQ około pół roku,następne bosch już badziew, jeszcze w lato i jesień OK po zimie do kosza.Znalazłem jeszcze takie coś ktoś używał,może warto sprawdzić   http://allegro.pl/wycieraczki-visee-aquatec-audi-a4-b7-i6579473815.html

http://www.visee.pl/

Opublikowano

U mnie od roku siedzą ori od tego sprzedawcy http://allegro.pl/nowe-oryg-piora-wycieraczki-aero-audi-a4-a6-exeo-i5978326362.html

Nadal dają rade, a cena niższa od Boscha, który był beznadziejny.

Opublikowano
16 godzin temu, grechut napisał:

A to że moje mają 530mm nie będzie robić różnicy?

Nie będzie. 

Opublikowano
Godzinę temu, afroo. napisał:

U mnie od roku siedzą ori od tego sprzedawcy http://allegro.pl/nowe-oryg-piora-wycieraczki-aero-audi-a4-a6-exeo-i5978326362.html

Nadal dają rade, a cena niższa od Boscha, który był beznadziejny.

Hmm rok temu w aso za ori płaciłem niecałe 140 bez zniżek ;)

Opublikowano

witam. Panowie można prosić jeszcze raz jakiś link do tych wycieraczek. Audi a4b6 2001 rok. silnik2.0 alt. jak patrze na aukcje to widzę że są dwa rodzaje zamocowań wycieraczek. jedne maja cienki pasek w miejscu montażu inne cieniutki wałeczek. które dobrać właściwie? zależny to od rodzaju zatrzasku?

Opublikowano

Jest więcej mocowań. Najlepiej wstaw fotkę jakie masz ramię i mocowanie.

Opublikowano

Kupujecie jakieś leżaki magazynowe z allegro, i dziwić się że padają. Ramiona z wycieraczkami Valeo z Aso hulają mi już 3 rok

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może ktoś podpowie mi czy lepiej kupić nowe zamienniki czy używki ramion pod aero? 2 używki 105zł a 2 nówki 146 zamienniki. Skłaniam się ku używce i w razie czego przysnąć na zmatowienia czarnym matem (lakier z nich nie odpada).

 

Opinie?

Opublikowano

Jakiś czas temu kupiłem uniwersalne wycieraczki które mają pasować do Audi A4 B6 Avant (tak pisze na okładce).

Ale nie mogę tych uchwytów / mocowań spasować, ktoś ma jakiś pomysł ?

https://www.dropbox.com/s/jh9ky33s82cvtkj/20170429_140940.jpg?dl=0

Opublikowano

Panowie poszukuje wycieraczek pod takie mocowania. Chciałbym zamówić przez internet(najlepiej)
W sobotę w 2 małych sklepach motoryzacyjnych niestety nie dostałem. Ponoć niestandardowe...
Zdjęcia poniżej , dzięki za informację.
 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edytowane przez pakamc
zdjecia

Opublikowano

tutaj masz nowy typ wycieraczek, ale odrazu mowie ze sa c**jowe i nie warto ich zakladac

http://allegro.pl/negotti-wycieraczki-malysz-audi-a4-b6-2001-2003-i5553579971.html

 

a tutaj masz pasujace pod te mocowania:

http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-s4-2001-2003-specjalne-i6686765160.html

Opublikowano
Godzinę temu, kubabkb napisał:

tutaj masz nowy typ wycieraczek, ale odrazu mowie ze sa c**jowe i nie warto ich zakladac

http://allegro.pl/negotti-wycieraczki-malysz-audi-a4-b6-2001-2003-i5553579971.html

 

a tutaj masz pasujace pod te mocowania:

http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-s4-2001-2003-specjalne-i6686765160.html

Dzięki wielkie za odzew, wezmę te drugie .. no chyba, że ktoś kojarzy jeszcze inne możliwości - powiedzmy do stu kilku PLN

Opublikowano

wez sobie z bosha ten drugi rodzaj , cos kolo 90 zl kosztuja, mam takie i polecam

 

Opublikowano

Tak, kup Boscha i za pół roku wymień... Bierz Denso. Lata spokoju.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.