Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To pilnik i go tuninguj aż wlezie. [emoji12]

Opublikowano

kupiłem wycieraczki takie jak na aukcji http://allegro.pl/negotti-wycieraczki-malysz-audi-a4-b6-2001-2003-i5553579971.html

i mam problem obie wycieraczki zostawiaja smuge na samym srodku szyby podczas powortu ramion, mial ktos z was taki problem?

zglaszac to do kupujacego czy nie ma sensu?

Opublikowano

A czemu miałbyś nie zareklamować?Płacisz i wymagasz..

Opublikowano

kupiłem wycieraczki takie jak na aukcji http://allegro.pl/negotti-wycieraczki-malysz-audi-a4-b6-2001-2003-i5553579971.html

i mam problem obie wycieraczki zostawiaja smuge na samym srodku szyby podczas powortu ramion, mial ktos z was taki problem?

zglaszac to do kupujacego czy nie ma sensu?

a może ramiona słabo dociskają wycieraczkę do szyby w tym miejscu...hmmm, bo jak nowa już przepuszcza, to albo jest krzywa i wtedy reklamacja albo zrób coś z ramieniem.

Opublikowano

mial ktos z was taki problem?

Miał ale jak się nie czyta całego tematu to potem się takie pytania zadaje.

Przy starych ramionach te z linku nie spełniają swojej roli.

Opublikowano

czytalem troche opini i sporo osob bylo zadowolonych z tych wycieraczek majac ramiona starego typu, wiec wydaje mi sie ze to wina docisku ramion badz wada fabryczna wycieraczki.

Opublikowano

Panowie od Q5 z którego roku pasuje tylne ramie do avanta? Jaki to koszt +/-?


Ktoś kupował może pióra na przód pod aero w aso i za ile?

Opublikowano

Nie wiem kto jest producentem tych ori wycieraczek, ale są dużo trwalsze niż Bosch czy Valeo.

Opublikowano

Na 99,99% SKF - najszlachetniejsza odmiana Valeo idzie w opakowaniu ze znaczkiem OOOO. Miałem w Niemczech założone oryginały, teraz SKF i wyglądają identycznie oprócz napisu/znaczka.

Opublikowano

Bo "SKF" - SWF to własność Valeo.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Na 99,99% SKF - najszlachetniejsza odmiana Valeo idzie w opakowaniu ze znaczkiem OOOO. Miałem w Niemczech założone oryginały, teraz SKF i wyglądają identycznie oprócz napisu/znaczka.

SWF

w mercedes także szły w 1 montażu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie. Kupiłem na allegro w kwietniu wycieraczki Good Rain z mocowaniem Z4 i od początku byłem średnio zadowolony przy 100km/h był już problem a teraz to ściągają tragicznie... Czy próbował ktoś może zakładać ramiona wycieraczek z passata B5 FL? Tam już było nowe mocowanie

Edytowane przez zimmeek

Opublikowano

W B6 pod koniec produkcji też już szły ramiona i pióra typu aero i takie radze sie zaopatrzyć.

Opublikowano

Panowie da sie jakos poprawic zbieranie wycieraczki tego typu(obie wycieraczki zostawiaja slad podczas powrotu na srodku szyby, akurat w polu widzenia) NEGOTTI wycieraczki MAĹYSZ AUDI A4 B6 2001-2003 (5553579971) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

da sie jakos je dogiac zeby lepiej zbieraly, mial ktos podobny problem?

Opublikowano

Nie sprawdzałem tego u siebie ale sądzę że wycieraczka ma słaby docisk, spróbuj WD40 prysnąć na ramię wycieraczki w miejscu jej przełamania tam gdzie znajduje się sprężyna i poruszaj góra dół dużo razy bo lubi się zapiekać w tym miejscu a skutkuje to słabym dociskiem. Te wycieraczki to chinczyk jak i moje good rainy więc nie spodziewajmy się rewelacji... daj znać czy pomogło

Opublikowano

dzis zrobilem tak jak pisales( napsikalem WD i duzo razy poruszalem ramionami, niby docisk dobry) ale nadal podczas powrotu wycieraczki zostawia smuge wody na srodku szyby(najgorzej ze na srodku);/

Opublikowano

Taka mała dygresja. Wycieraczki aero dedykowane do B7 Boscha nie dolegają do szyby zbyt dobrze i końcówki nie zbierają u dołu, odstają od szyby. Za tą samą cenę zakupione ori wycieraczki posiadają zdecydowanie większe wygięcie pióra. Już po wyciągnięciu z opakowania widać różnicę. Być może w tym sęk.

Opublikowano

Tylko ile kosztują oryginalne :facepalm: , jak na częśc którą powinno się wymieniać 2 razy w roku to (za) droga impreza.

Opublikowano

Tylko ile kosztują oryginalne :facepalm: , jak na częśc którą powinno się wymieniać 2 razy w roku to (za) droga impreza.

159zł. ; )

Bosch w Feuvercie jest droższy.

http://allegro.pl/nowe-oryg-piora-wycieraczki-aero-audi-a4-a6-exeo-i5978326362.html?snapshot=MjAxNi0wOC0yMlQxODoxMzoyMVo7YnV5ZXI7OThlZWE4MmNkNjA1NDFhNjk0NTllM2UzY2JlMTRlMDdkMjI0ZGFlZjBlYWJiZjA1OTBhNGMwZGViMDQ4YzZkZQ==

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.