Opublikowano 10 Sierpnia 20169 l kupiłem wycieraczki takie jak na aukcji http://allegro.pl/negotti-wycieraczki-malysz-audi-a4-b6-2001-2003-i5553579971.html i mam problem obie wycieraczki zostawiaja smuge na samym srodku szyby podczas powortu ramion, mial ktos z was taki problem? zglaszac to do kupujacego czy nie ma sensu?
Opublikowano 11 Sierpnia 20169 l kupiłem wycieraczki takie jak na aukcji http://allegro.pl/negotti-wycieraczki-malysz-audi-a4-b6-2001-2003-i5553579971.html i mam problem obie wycieraczki zostawiaja smuge na samym srodku szyby podczas powortu ramion, mial ktos z was taki problem? zglaszac to do kupujacego czy nie ma sensu? a może ramiona słabo dociskają wycieraczkę do szyby w tym miejscu...hmmm, bo jak nowa już przepuszcza, to albo jest krzywa i wtedy reklamacja albo zrób coś z ramieniem.
Opublikowano 11 Sierpnia 20169 l mial ktos z was taki problem? Miał ale jak się nie czyta całego tematu to potem się takie pytania zadaje. Przy starych ramionach te z linku nie spełniają swojej roli.
Opublikowano 11 Sierpnia 20169 l czytalem troche opini i sporo osob bylo zadowolonych z tych wycieraczek majac ramiona starego typu, wiec wydaje mi sie ze to wina docisku ramion badz wada fabryczna wycieraczki.
Opublikowano 13 Sierpnia 20169 l Panowie od Q5 z którego roku pasuje tylne ramie do avanta? Jaki to koszt +/-? Ktoś kupował może pióra na przód pod aero w aso i za ile?
Opublikowano 15 Sierpnia 20169 l Kolego tu masz przykładowo nowe ori pióra http://allegro.pl/nowe-oryg-piora-wycieraczki-aero-audi-a4-a6-exeo-i5978326362.html
Opublikowano 15 Sierpnia 20169 l Nie wiem kto jest producentem tych ori wycieraczek, ale są dużo trwalsze niż Bosch czy Valeo.
Opublikowano 15 Sierpnia 20169 l Na 99,99% SKF - najszlachetniejsza odmiana Valeo idzie w opakowaniu ze znaczkiem OOOO. Miałem w Niemczech założone oryginały, teraz SKF i wyglądają identycznie oprócz napisu/znaczka.
Opublikowano 15 Sierpnia 20169 l Bo "SKF" - SWF to własność Valeo. Edytowane 16 Sierpnia 20169 l przez POWER-KRIS
Opublikowano 15 Sierpnia 20169 l Na 99,99% SKF - najszlachetniejsza odmiana Valeo idzie w opakowaniu ze znaczkiem OOOO. Miałem w Niemczech założone oryginały, teraz SKF i wyglądają identycznie oprócz napisu/znaczka. SWF w mercedes także szły w 1 montażu.
Opublikowano 30 Sierpnia 20169 l Witam Panowie. Kupiłem na allegro w kwietniu wycieraczki Good Rain z mocowaniem Z4 i od początku byłem średnio zadowolony przy 100km/h był już problem a teraz to ściągają tragicznie... Czy próbował ktoś może zakładać ramiona wycieraczek z passata B5 FL? Tam już było nowe mocowanie Edytowane 30 Sierpnia 20169 l przez zimmeek
Opublikowano 30 Sierpnia 20169 l W B6 pod koniec produkcji też już szły ramiona i pióra typu aero i takie radze sie zaopatrzyć.
Opublikowano 30 Sierpnia 20169 l Panowie da sie jakos poprawic zbieranie wycieraczki tego typu(obie wycieraczki zostawiaja slad podczas powrotu na srodku szyby, akurat w polu widzenia) NEGOTTI wycieraczki MAĹYSZ AUDI A4 B6 2001-2003 (5553579971) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. da sie jakos je dogiac zeby lepiej zbieraly, mial ktos podobny problem?
Opublikowano 31 Sierpnia 20169 l Nie sprawdzałem tego u siebie ale sądzę że wycieraczka ma słaby docisk, spróbuj WD40 prysnąć na ramię wycieraczki w miejscu jej przełamania tam gdzie znajduje się sprężyna i poruszaj góra dół dużo razy bo lubi się zapiekać w tym miejscu a skutkuje to słabym dociskiem. Te wycieraczki to chinczyk jak i moje good rainy więc nie spodziewajmy się rewelacji... daj znać czy pomogło
Opublikowano 31 Sierpnia 20169 l dzis zrobilem tak jak pisales( napsikalem WD i duzo razy poruszalem ramionami, niby docisk dobry) ale nadal podczas powrotu wycieraczki zostawia smuge wody na srodku szyby(najgorzej ze na srodku);/
Opublikowano 31 Sierpnia 20169 l Taka mała dygresja. Wycieraczki aero dedykowane do B7 Boscha nie dolegają do szyby zbyt dobrze i końcówki nie zbierają u dołu, odstają od szyby. Za tą samą cenę zakupione ori wycieraczki posiadają zdecydowanie większe wygięcie pióra. Już po wyciągnięciu z opakowania widać różnicę. Być może w tym sęk.
Opublikowano 7 Września 20169 l Tylko ile kosztują oryginalne , jak na częśc którą powinno się wymieniać 2 razy w roku to (za) droga impreza.
Opublikowano 7 Września 20169 l Tylko ile kosztują oryginalne , jak na częśc którą powinno się wymieniać 2 razy w roku to (za) droga impreza. 159zł. ; ) Bosch w Feuvercie jest droższy. http://allegro.pl/nowe-oryg-piora-wycieraczki-aero-audi-a4-a6-exeo-i5978326362.html?snapshot=MjAxNi0wOC0yMlQxODoxMzoyMVo7YnV5ZXI7OThlZWE4MmNkNjA1NDFhNjk0NTllM2UzY2JlMTRlMDdkMjI0ZGFlZjBlYWJiZjA1OTBhNGMwZGViMDQ4YzZkZQ==
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto