Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :) Miałem zwykłe wycieraczki w mojej b6 zmieniłem na aero z b7 kupiłem wycieraczki bosch w marcu tego roku działały do listopada i zaczęły robić okropne smugi :/ wymieniłem pióra na valeo działały rewelacyjnie 2 dni teraz smugi dalej wróciły :/ czym to może być spowodowane ? może byś słabo dokręcone ramie i nie dociska dobrze do szyby ? może trzeba bardziej nagiąć ramię do szyby ? nie wiem co się dzieję ale jest to udręka :/ z góry bardzo dziękuję za porady pozdrawiam :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie pomyliłeś ramion przy montażu? U mnie drugi rok aero śmigają, na myjce odciągam ramiona i karherem przelece

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, musze zmienic swoje plany co do wycieraczek i jestem zmuszony wymienic same pióra. Jakie polecacie pióra aero z adapterem do starego typu ramion w ksztalcie lotery U

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 58 minutes later

koledzy czy to są oryginalne ramiona aero ? 

97ef85e6c280.jpg

a4a6dcdad5f2.jpg

Opublikowano

Witam 

koledzy czy to są oryginalne ramiona aero ? 

a4a6dcdad5f2.jpg

97ef85e6c280.jpg

Opublikowano

Mi to wygląda na ramiona montowane w latach 2001-2003 z założonymi wycieraczkami bezszkieletowymi firm GoodRain/Oximo lub innych temu podobnych, które produkują wycieraczki pod te ramiona.

Opublikowano

A to nie są ramiona z B7? (mocowanie Z4).

Opublikowano
5 godzin temu, aiwer napisał:

A to nie są ramiona z B7? (mocowanie Z4).

Oczywiscie ze nie.... to sa zwykłe ramiona i wyczeraczki płaskie z mocowaniem pod B6

Na allegro pełno tego.... sam mam takie, kosztowały 34.99zł :D 

Opublikowano

B6 w standardzie ma inne mocowanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Faktycznie to jest do B6 :)

Opublikowano
22 godziny temu, aiwer napisał:

B6 w standardzie ma inne mocowanie

No i o tym pisze ze trzeba je zdemontowac..... bo te płaskie maja juz mocowanie pod B6 razem ze stelażem....

Opublikowano
Oczywiscie ze nie.... to sa zwykłe ramiona i wyczeraczki płaskie z mocowaniem pod B6
Na allegro pełno tego.... sam mam takie, kosztowały 34.99zł [emoji3] 

Co ile wymieniacie te cuda? Bo ja też mam, bodajże GoodRain za 50zł pod stare ramiona od zeszłej wiosny i ostatnio zauważyłem pogorszenie zbierania. Chociaż, jeszcze nie jest źle ;) Warto raz po raz przetrzeć pióra szmatką.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bosch Aero wytrzymał u mnie pół roku. Po zimie lecą tam, gdzie ich zasłużone miejsce, czyli na śmietnik. Biorę traz Denso.

Opublikowano

Licho jak na Boscha. A bardziej mi chodziło o te płaskie wynalazki pod zwykle ramiona. Bo to tanie i niszowe firmy robią.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,

używał ktoś może takich wycieraczek http://allegro.pl/wycieraczki-denso-plaskie-audi-a4-b6-b7-a6-c5-oem-i6478865284.html? Według opisu ta firma produkuje na pierwszy montaż. Jednak z tego co piszecie to OEM produkuje SWF.

Cena jednak  kusząca w porównaniu do OEM.

 

Opublikowano

Bardzo dobre wycieraczki.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
9 godzin temu, Lorenzo80 napisał:

Witam,

używał ktoś może takich wycieraczek http://allegro.pl/wycieraczki-denso-plaskie-audi-a4-b6-b7-a6-c5-oem-i6478865284.html? Według opisu ta firma produkuje na pierwszy montaż. Jednak z tego co piszecie to OEM produkuje SWF.

Cena jednak  kusząca w porównaniu do OEM.

 

Używałem Denso i sprawowały się bardzo dobrze :hi:

Opublikowano

Dzięki, w takim razie zamawiam, mam nadzieje, że  chociaż na  1,5 roku  wystarczą.

Opublikowano

Kurdę kupiłem nowe wycieraczki Bosch'a Aerotwin Ar 530s.. I nie mam pomyslu jak je zamontować :/

Stare ładnie schodzą ale nie mam pomysłu jak te nowe zainstalować. Mają taki plastik, który się otwiera i niby wkłada w to ramię ale u mnie czegoś takiego nie ma? Poratujecie? A może złe wycieraczki kupiłem?

Opublikowano

Potrzebujesz do nich adapterów. W necie znajdziesz.

Opublikowano
20 minut temu, jacek70 napisał:

Potrzebujesz do nich adapterów. W necie znajdziesz.

Możesz konkretniej?

 

Czy po prostu może lepiej zwrócić i kupić ten sam model tylko że z numerem 933/s?

Edytowane przez grechut

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.