Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

piszcie PW do TOM77 - polecam :good: , niedawno kupiłem od niego VALEO XTRM za 99 pln kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamontowane alca 19pln za komplet i śmigaja od stycznia, aż miło więc poco mam przepłacac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w oryginalnych boshach ze zintegrowanym spojlerem wymieniam tylko gumki na mot-gumy i mam swiety spokoj,

znakomicie zbieraja przy kazdej predkosci, pozatym na myjni bezobslugowej Agapit dobrze jest uzyc wosku na goraco :)

nie trzeba wycierac szyby przy predkosci powyzej 100 :) wszystko ladnie samo splywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Q

Ja moze nie z tej beczki ale mam problem z wycieraczkami mianowicie zona zostawila je wlaczone i przymarzly do szyby po przekreceniu stacyjki sie wlaczyly i teraz zamiast konczyc prace na podszybiu czyli na dole szyby koncza ja u gory co sie stalo prosze i pilna odpowiedz bo zima idzie i jak tu jezdzic prosze o odp na email [email protected] Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Mot Gum Cena rewleka i ladnie sciagaja z szyby ;} tzw bananow juz chyba nie kupie ani to nie wyglada ani nie spisuje sie za dobrze chyba ze dalem sobie jakies podroby VALEO wcisnac w zeszlym roku ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wiecie jakie są najlepsze wycieraczki aero na okres zimowy? Strasznie mi zamarzają i praktycznie w ogóle nie wycierają, nie wspominając o dźwięku jaki wydają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Boscha areo i jestem bardzo zadowolony i w końcu mi wycieraczki nie halsują i nie przeskakują. Ja z tej strony kupowałem http://www.wycieraczki.sklep.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem valeo zakupione też u tom77 i wytrzymały mi pół roku i to w sezonie letnim. Na jesień zaczęły hałasować...więcej valeo nie kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skodzie mam płaskie Motgumy i jestem z nich bardzo zadowolony. W Audi niestety wycieraczki kończą się i niemiłosiernie skrzypią i trzeba było kupić coś nowego. Niestety to mocowanie fabryczne nie daje dużego wyboru. Na Allegro znalazłem tylko Valeo XTRM Silencio i Bosch Aerotwin. Wybrałem te drugie, bo zbyt dużo naczytałem się tragicznych opinii na stronach typu Ceneo.pl :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś się dowiedziałem i pisze dla tych którzy tez jeszcze o tym nie wiedzieli.... są dwa rodzaje BOSCH Aerotwin, a mianowicie ze spojlerem i bez.... mają inne wyprofilowanie :shocked: i jak się można domyślać komplet tych ze spojlerem jest 2x droższy... i moje pytanie czy ktoś się orientuje czy jest różnica w gumie??? czy to tylko inne profilowanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wyboru dużego nie ma. U siebie mam założone aero SWF i zbierają wodę dość dobrze jednak niemiłosiernie są głośne. Teraz przyszły mrozy, są jeszcze głośniejsze, zamarźnięte i nic prawie nie zbierają. Trzeba chyba się rozglądać za nowymi. Takie mi wpadły w oko. http://moto.allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-b7-a6-bosch-aerotwin-a-933s-i1302610317.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wyboru dużego nie ma. U siebie mam założone aero SWF i zbierają wodę dość dobrze jednak niemiłosiernie są głośne. Teraz przyszły mrozy, są jeszcze głośniejsze, zamarźnięte i nic prawie nie zbierają. Trzeba chyba się rozglądać za nowymi. Takie mi wpadły w oko. http://moto.allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-b7-a6-bosch-aerotwin-a-933s-i1302610317.html

no właśnie to są te ze spojlerem a spotkałem się z symetrycznym "grzbietem" i są o połowę tańsze tylko jak z gumą czy jest taka sama jakość????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zachodzę w głowę co jest grane z tymi Aero Boscha. Zastanawiam się nad tym już dość długo. Coś musi być w tym, że w jednym miejscu kosztują 100zł a w drugim 200zł za komplet. Nie wydaje mi się aby była możliwa taka różnica cen. Może to być coś rzeczywiście z tymi spojlerami. Tak mi się właśnie wydaje, że jak widziałem je na wystawce w sklepie Intercars-u to właśnie miały jakby taki spojler a te w dobrych cenach na Allegro chyba go nie mają. A to może robić dużą różnicę, bo obecnie mam te właśnie płaskie z Motgumu i nie mają żadnego spojlera i to może być powodem, że przepuszczają wodę przy większych prędkościach. Może ktoś kto handluje nimi i mógłby wszystkim zainteresowanym to wreszcie wyjaśnić. Chętnie bym je zakupił ale cena 200zł za komplet trochę mnie przeraża a znowu co do tych tańszych nie ma pewności czy będą dobrze się spisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dj_bobo. Masz juz je założone? Jeśli tak to jak sie sprawują?

arczi_a4 czy oby napewno mówisz o takich samych wycieraczkach? Wydaję mi się, że te droższe mają inne mocowanie. Zauważ że mocowania w b5/b6 się różnią i może stąd ta cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...