Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy dwa latka pękło na Waleo różnica między nowymi a starymi jest widoczna ale tą zimę jeszcze popracują i na wiosne tej samej firmy i ten sam model miałem Boscha po pół roku wymiana poszła na Waleo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie skusilem na Mot-Gum, wyszedlem ze sklepu Auchan zalozylem - test akurat padało, rozmaruja gorzej niz moje stare, spowrotem do sklepu i oddali mi kase, chyba trafilem na jakies felerne:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja chciałem polecić zdecydowanie firmę SWF (by Valeo), która oryginalnie produkowała płaskie wycieraczki do A4 B6 po 2003 z tym specyficznym zaczepem. Poprzednio miałem Bosch AeroTwin. SWF są cichutkie w porównaniu do cholernie twardych Bosch-a. Jedyny minus, że czasem przy malutkim deszczu potrafią delikatnie piszczeć (może to kwestia ułożenia się jeszcze) ale za to przy opadach jakie mamy ostatnio na ostatnim biegu w ogóle ich nie słychać i w kabinie jest przyjemna cisza jak przystało na A4kę:) (Bosch wcześniej stukał jak oszalały przy zmianie kierunku).

Bosch ze standardowym mocowaniem w innym modelu A4 sprawował się dobrze.

Mot-gum - żałuję że nie robią mocowania do mojego auta bo nigdy nie miałem z nimi problemu (kupowałem w zaprzyjaźnionym sklepie nie w markecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz innych wyciorów niż valeo nie kupię - testowałem prawie wszystko i zdecydowanie valeo wypada najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wymieniłem przednie wycieraczki na Valeo Xtrm i jak narazie uważam, że nie ma lepszych. Jestem bardzo z nich zadowolony :good: Tył także zakładam z Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również założyłem valeo xtrm i jak narazie dają rade - wcześniej miałem Bosch ale szybko się zużyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam Valeo nie ma sobie równych moje kolejny roczek już widac na szybie oznaki zużycia się ich ale ta zimę jeszcze pójdę chyba że będzie tragedia to tylko Valeo nic poza tym Boscha po pół roku do wymiany Waleo ciche, dobrze zbierają i na długo starczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam Valeo nie ma sobie równych moje kolejny roczek już widac na szybie oznaki zużycia się ich ale ta zimę jeszcze pójdę chyba że będzie tragedia to tylko Valeo nic poza tym Boscha po pół roku do wymiany Waleo ciche, dobrze zbierają i na długo starczą.

ka mialem valeo w jednym aucie i teraz w audi i nadawaly sie do du... a kosztowaly mnie prawie 160zl. Co jest najsmiesniejsze kupilem zwykle za 10zl i smigam juz 4miech i nic sie nie dzieje ładnie zbieraja sa ciche i co najwazniejsze za smieszne pieniadze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie :)

Nie chcę zakładać dla 1 pytania nowego tematu, więc podepnę się. Chcę kupić wycieraczki valeo do audi a4 avant 2000r po II lifcie... Czy jakieś modele oprócz XTRM podejdą? Jeśli nie bardzo to czy te XTRM są warte takiej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na tej stronie masz jakie pasują do Twojego auta i są tam też Valeo tylko zależy czy chcesz płaksie czy zwykłe ale pasują i te i te tylko w zwykłych po lifcie prawa wycieraczka jest inna taka wygięta bardziej ale załóż sobie lepiej płaskie baz porównania do tych zwykłych i dla mnie lepsze i trwalsze są z boscha areotwin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: orientuje się ktoś czy bosch twin 55cm wychodziły ze spoilerem?? Bo szukam i nie mogę znaleźć a mam takie założone boscha ze spoilerem 55 cm może ktoś wie gdzie takie mogę znaleźć chyba że jakieś inne mi podejdą mam nie typowe mocowanie:P tzn nie Quick-Clip z góry dzięki za odpowiedzi:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie firmy poza Bosch'em robią do modeli a4 b6 po 2003 - płaskie z tym specyficznym uchwytem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...