Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, gdybyś poczytał to byś wiedziałał, że praktycznie zero konkretów na zadane przeze mnie pytanie, a milion uwag - dobre , nie dobre, dobre , nie dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak po 5 miesiacach uzytkowania mot-gum stwierdzam, ze ladnie zbieraly do 4 miesiaca i po nich zaczely powoli mijac i robic smugi...wiec z raji tego ze bosche wytrzymaly 1 i 4 miesiace i sa troche ponad raz drozsze i to chybaz zas do nich wroce :gwizdanie:

ale ogolnie bylem zadowolony z mot-ow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz kupilem zamiast boscha...SWF czy jakos tak...i narazie :kox: tylko pierwsze co musialem to poprawic kat ramienia, bo byl za "prosto"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stwierdziłem, że na zimę szkoda wydawać po 150zł na ori i kupiłem Refresh za 39zł na allegro, pewnie badziew - zobaczymy.

Trzeba pamiętać, że wystarczy kilka razy przejechać wycieraczką po lodzie na szybie i jest do wymiany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, ze sie daJE oslone przeciwsloneczna na szybe i zaciagana do srodka :gwizdanie: ...sprawdzone i potwierdzone :good: i w tym jak i w ubieglych nie mialem problemow :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stwierdziłem, że na zimę szkoda wydawać po 150zł na ori i kupiłem Refresh za 39zł na allegro, pewnie badziew - zobaczymy.

Trzeba pamiętać, że wystarczy kilka razy przejechać wycieraczką po lodzie na szybie i jest do wymiany!

i jak się sprawują Twoje pióra? Zastanawiam się też nad nimi

Obecnie mam SWF od roku i juz do niczego się nie nadają. Są strasznie głośne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem, po drugim deszczu zaczęły już mazać, ale

Napisałem do sprzedawcy, że ma miejsce taka sytuacja, dzisiaj otrzymałem odpowiedź:

" Najlepszym rozwiązaniem była by dopłata z Pana strony do wycieraczek Boscha- idealne rozwiązanie do tego sprzętu na dzień dzisiejszy.Wycieraczki które Pan teraz ma proszę sobie zostawić. Należałoby tylko dopłacić różnicę cen."

U niego Bosh kosztuje 119zł, czyli -39 = dopłata 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem, po drugim deszczu zaczęły już mazać, ale

Napisałem do sprzedawcy, że ma miejsce taka sytuacja, dzisiaj otrzymałem odpowiedź:

" Najlepszym rozwiązaniem była by dopłata z Pana strony do wycieraczek Boscha- idealne rozwiązanie do tego sprzętu na dzień dzisiejszy.Wycieraczki które Pan teraz ma proszę sobie zostawić. Należałoby tylko dopłacić różnicę cen."

U niego Bosh kosztuje 119zł, czyli -39 = dopłata 80zł

jakis dobry ten sprzedawca :naughty: hmm...ogolnie te SWF bajka zbieraja jak na tak porysowana szybe (dzis w sloncu zobaczylem jak ona wyglada), a jak dlugo pochodza... :gwizdanie: ...byle do nastepnego OC i wtedy se wykupie pakiet szyby :evil: . Wymienie szybe i byle dziadostwo bedzie pieknie zgarniac :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeszedłem z SWF na Bosh AeroTwin i jestem zadowolony, chociaż wcześniej testowałem, na innym autku, wycieraczki bezszkieletowe austriackiej firmy Alpin i były super, lecz niestety nie ma ich do A4 B7 :confused4: a szkoda bo cenowo były o połowę tańsze od Bosha, a super wycierały :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmieniłem także swoje wycieraczki na bosch aerotwin A933S i jak na razie muszę powiedzieć że pracują bardzo dobrze. Także mogę je polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używałem valeo xtrm płaskie. bajka. i długo juz mam (chyba 5 sezonów) a drugim aucie kupiłem boscha płaskie i po 2 latach kicha. już muszę wymieniać bo miauczą jak koty w marcu. polecam valeo. najtańsze nie są ale za to trzymają. I nie sugerować sie wskaźnikiem zużycia bo już dawno zółty a wycieraczki ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używałem valeo xtrm płaskie. bajka. i długo juz mam (chyba 5 sezonów)

Na jednych wycieraczkach? :gwizdanie: niezły wynik :good:

Posiadam w tej chwili zwykłe wycieraczki-kupiłem miesiąc temu pióra Bosh'a ok.80zł/kpl- szału nie ma...zimę na nich przejeżdżę a potem wymienię na bezprzegubowe aero. Nie ominie mnie również wymiana ramion z tego co mi wiadomo?

BOSCH AEROTWIN vs. VALEO SILENCIO X-TRM

które lepsze? cena zbliżona

Valeo idą chyba na pierwszy montaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używałem valeo xtrm płaskie. bajka. i długo juz mam (chyba 5 sezonów)

Na jednych wycieraczkach? :gwizdanie: niezły wynik :good:

Posiadam w tej chwili zwykłe wycieraczki-kupiłem miesiąc temu pióra Bosh'a ok.80zł/kpl- szału nie ma...zimę na nich przejeżdżę a potem wymienię na bezprzegubowe aero. Nie ominie mnie również wymiana ramion z tego co mi wiadomo?

BOSCH AEROTWIN vs. VALEO SILENCIO X-TRM

które lepsze? cena zbliżona

Valeo idą chyba na pierwszy montaż?

Z tego co wiem na pierwszy montaż idą SWF ale, zarówno wyglądowo, cenowo i jakościowo są takie same jak Valeo. Nie używalem Boscha więc nie mam pojęcia czy są lepsze od valeo, jak widać tu na forum są zdania podzielone więc chyba lepiej będzie jak sam je wypróbujesz i zadasz sobie pytanie czy spełniają Twoje oczekiwania. Każdy ma inne wymagania. Jeden się będzie cieszył jak mu pół roku wytrzymają a dla drugiego muszą minimum rok wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego trzeba miec pojęcie jak używać wycieraczek, żeby wystarczyły na jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...