Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byś poczytał kilka stron wstecz to byś wiedział. Valeo, SWF.

Opublikowano

Tak, gdybyś poczytał to byś wiedziałał, że praktycznie zero konkretów na zadane przeze mnie pytanie, a milion uwag - dobre , nie dobre, dobre , nie dobre.

Opublikowano

no wiec tak po 5 miesiacach uzytkowania mot-gum stwierdzam, ze ladnie zbieraly do 4 miesiaca i po nich zaczely powoli mijac i robic smugi...wiec z raji tego ze bosche wytrzymaly 1 i 4 miesiace i sa troche ponad raz drozsze i to chybaz zas do nich wroce :gwizdanie:

ale ogolnie bylem zadowolony z mot-ow

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja teraz kupilem zamiast boscha...SWF czy jakos tak...i narazie :kox: tylko pierwsze co musialem to poprawic kat ramienia, bo byl za "prosto"

Opublikowano

ja stwierdziłem, że na zimę szkoda wydawać po 150zł na ori i kupiłem Refresh za 39zł na allegro, pewnie badziew - zobaczymy.

Trzeba pamiętać, że wystarczy kilka razy przejechać wycieraczką po lodzie na szybie i jest do wymiany!

Opublikowano

no chyba, ze sie daJE oslone przeciwsloneczna na szybe i zaciagana do srodka :gwizdanie: ...sprawdzone i potwierdzone :good: i w tym jak i w ubieglych nie mialem problemow :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja stwierdziłem, że na zimę szkoda wydawać po 150zł na ori i kupiłem Refresh za 39zł na allegro, pewnie badziew - zobaczymy.

Trzeba pamiętać, że wystarczy kilka razy przejechać wycieraczką po lodzie na szybie i jest do wymiany!

i jak się sprawują Twoje pióra? Zastanawiam się też nad nimi

Obecnie mam SWF od roku i juz do niczego się nie nadają. Są strasznie głośne.

Opublikowano

Tak jak myślałem, po drugim deszczu zaczęły już mazać, ale

Napisałem do sprzedawcy, że ma miejsce taka sytuacja, dzisiaj otrzymałem odpowiedź:

" Najlepszym rozwiązaniem była by dopłata z Pana strony do wycieraczek Boscha- idealne rozwiązanie do tego sprzętu na dzień dzisiejszy.Wycieraczki które Pan teraz ma proszę sobie zostawić. Należałoby tylko dopłacić różnicę cen."

U niego Bosh kosztuje 119zł, czyli -39 = dopłata 80zł

Opublikowano

ja polecam Boscha tego nowego co reklamują mam juz je od 3 tyg i powiem ze lepszych nie miałem jeszcze

Opublikowano

Tak jak myślałem, po drugim deszczu zaczęły już mazać, ale

Napisałem do sprzedawcy, że ma miejsce taka sytuacja, dzisiaj otrzymałem odpowiedź:

" Najlepszym rozwiązaniem była by dopłata z Pana strony do wycieraczek Boscha- idealne rozwiązanie do tego sprzętu na dzień dzisiejszy.Wycieraczki które Pan teraz ma proszę sobie zostawić. Należałoby tylko dopłacić różnicę cen."

U niego Bosh kosztuje 119zł, czyli -39 = dopłata 80zł

jakis dobry ten sprzedawca :naughty: hmm...ogolnie te SWF bajka zbieraja jak na tak porysowana szybe (dzis w sloncu zobaczylem jak ona wyglada), a jak dlugo pochodza... :gwizdanie: ...byle do nastepnego OC i wtedy se wykupie pakiet szyby :evil: . Wymienie szybe i byle dziadostwo bedzie pieknie zgarniac :decayed:
Opublikowano

Dlatego napisałem, bo sam jestem zadziwiony

Opublikowano

tydzień temu założyłem Bosch twin i w porównaniu do tego co było wcześniej to jest zaje.iście :evil: :evil:

Opublikowano

ja przeszedłem z SWF na Bosh AeroTwin i jestem zadowolony, chociaż wcześniej testowałem, na innym autku, wycieraczki bezszkieletowe austriackiej firmy Alpin i były super, lecz niestety nie ma ich do A4 B7 :confused4: a szkoda bo cenowo były o połowę tańsze od Bosha, a super wycierały :good:

Opublikowano

Ostatnio zmieniłem także swoje wycieraczki na bosch aerotwin A933S i jak na razie muszę powiedzieć że pracują bardzo dobrze. Także mogę je polecić.

Opublikowano

ja używałem valeo xtrm płaskie. bajka. i długo juz mam (chyba 5 sezonów) a drugim aucie kupiłem boscha płaskie i po 2 latach kicha. już muszę wymieniać bo miauczą jak koty w marcu. polecam valeo. najtańsze nie są ale za to trzymają. I nie sugerować sie wskaźnikiem zużycia bo już dawno zółty a wycieraczki ok

Opublikowano

ja używałem valeo xtrm płaskie. bajka. i długo juz mam (chyba 5 sezonów)

Na jednych wycieraczkach? :gwizdanie: niezły wynik :good:

Posiadam w tej chwili zwykłe wycieraczki-kupiłem miesiąc temu pióra Bosh'a ok.80zł/kpl- szału nie ma...zimę na nich przejeżdżę a potem wymienię na bezprzegubowe aero. Nie ominie mnie również wymiana ramion z tego co mi wiadomo?

BOSCH AEROTWIN vs. VALEO SILENCIO X-TRM

które lepsze? cena zbliżona

Valeo idą chyba na pierwszy montaż?

Opublikowano

ja używałem valeo xtrm płaskie. bajka. i długo juz mam (chyba 5 sezonów)

Na jednych wycieraczkach? :gwizdanie: niezły wynik :good:

Posiadam w tej chwili zwykłe wycieraczki-kupiłem miesiąc temu pióra Bosh'a ok.80zł/kpl- szału nie ma...zimę na nich przejeżdżę a potem wymienię na bezprzegubowe aero. Nie ominie mnie również wymiana ramion z tego co mi wiadomo?

BOSCH AEROTWIN vs. VALEO SILENCIO X-TRM

które lepsze? cena zbliżona

Valeo idą chyba na pierwszy montaż?

Z tego co wiem na pierwszy montaż idą SWF ale, zarówno wyglądowo, cenowo i jakościowo są takie same jak Valeo. Nie używalem Boscha więc nie mam pojęcia czy są lepsze od valeo, jak widać tu na forum są zdania podzielone więc chyba lepiej będzie jak sam je wypróbujesz i zadasz sobie pytanie czy spełniają Twoje oczekiwania. Każdy ma inne wymagania. Jeden się będzie cieszył jak mu pół roku wytrzymają a dla drugiego muszą minimum rok wytrzymać.

Opublikowano

i do tego trzeba miec pojęcie jak używać wycieraczek, żeby wystarczyły na jakiś czas :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.