Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozbierz wszystko, wyczyść posmaruj i poskładaj

wszystko jest nowe albo po regeneracji, średnio jest co czyścić. Rozbiorę, obejrzę.

demontaż niczego nie wykazał, wszystko czyste (ciągle wygląda jak nowe), tłoczek chodzi pięknie, klocek się elegancko wklikuje, itd. poskładali i jest inaczej, po 20km lekko popiskuje potem przestaje...Jak wróci zamieniam klocki, wychodzi na to że ferodo dobre jest tylko wirtualnie, choć też nie do końca bo się wielu skarży.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz tam zaciski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz wszystko, wyczyść posmaruj i poskładaj

wszystko jest nowe albo po regeneracji, średnio jest co czyścić. Rozbiorę, obejrzę.

demontaż niczego nie wykazał, wszystko czyste (ciągle wygląda jak nowe), tłoczek chodzi pięknie, klocek się elegancko wklikuje, itd. poskładali i jest inaczej, po 20km lekko popiskuje potem przestaje...Jak wróci zamieniam klocki, wychodzi na to że ferodo dobre jest tylko wirtualnie, choć też nie do końca bo się wielu skarży.

Ferodo jest dobre , żeby nie powiedzieć bardzo dobre ....ale lubi popiskiwać :) ....ot taki minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczy znaczy hamuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne klocki tez hamują a nie piszczą .

dokładnie... poprzednio miałem OZ + DS i d*py nie urywał, piszczał i co gorsza wytrzymał lekko ponad rok.

Ferodo jest dobre , żeby nie powiedzieć bardzo dobre ....ale lubi popiskiwać :) ....ot taki minus

mam drugi komplet ferodo i śmiem wątpić...trzeciego nie kupię.

Piszczy znaczy hamuje

piszczy znaczy producent dał d*py... z hamowaniem nie ma to nic wspólnego.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne klocki tez hamują a nie piszczą .

Miałem ori klocki - piszczały, zmieniłem na ferodo premier - piszczenia nie było. Teraz mam PAGID i też ok, tył ori z RS4 i czasem popiskuje, ale jak wciskam hamulec to staje w miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód: gładkie OZ-ty + zwykłe klocki Ferodo

Tył: ori tacze + EBC Ultimax 2

hamulce nie piszczą w ogóle, jedynie opony czasem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupowales ferodo ?

u forumowego speca handlowego, ceny były dobre a towar dostępny.

DS'y lokalny sklep a oni z IC.

Miałem ori klocki - piszczały, zmieniłem na ferodo premier - piszczenia nie było. Teraz mam PAGID i też ok, tył ori z RS4 i czasem popiskuje, ale jak wciskam hamulec to staje w miejscu.

miałem DS piszczały, mam premier i piszczą ale mają ledwie 250 km.. z werdyktem poczekam.

Miałem ORI, TRW, ATE, roadhouse i żaden z nich nigdy nie piszczał, w żadnym aucie mi hamulce nie piszczały. W RS4 u kumpla siedzi ori i nic nie piszczy.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi mieszacie na dniach przed złożeniem zamówienia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupowales ferodo ?

u forumowego speca handlowego, ceny były dobre a towar dostępny.

DS'y lokalny sklep a oni z IC.

Miałem ori klocki - piszczały, zmieniłem na ferodo premier - piszczenia nie było. Teraz mam PAGID i też ok, tył ori z RS4 i czasem popiskuje, ale jak wciskam hamulec to staje w miejscu.

miałem DS piszczały, mam premier i piszczą ale mają ledwie 250 km.. z werdyktem poczekam.

Miałem ORI, TRW, ATE, roadhouse i żaden z nich nigdy nie piszczał, w żadnym aucie mi hamulce nie piszczały. W RS4 u kumpla siedzi ori i nic nie piszczy.

To widocznie wina tarczy, ferodo najlepiej dogaduje się z zimmermann. A że DS piszczy to nie od dziś wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie wina tarczy, ferodo najlepiej dogaduje się z zimmermann. A że DS piszczy to nie od dziś wiadomo.

tarcza była i jest OZ

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18311-upgrade-hamulcow-w-naszych-a4/page-411#entry4856699

zaraz będzie wina mechanika, piasty a na końcu gęstości powietrza.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego Ty oczekujesz? Kup inny klocek skoro ten Cię irytuje, a może Twoje problemy się skończą. Nikt Cię nie zmusza do konkretnego zestawu. Ja tam byłem zadowolony z OZ + ferodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, tylko gdy zapytasz "co kupić", zawsze usłyszysz to samo.



Ale mi mieszacie na dniach przed złożeniem zamówienia.....
może OZ sport + textar ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...