Opublikowano 13 Lipca 201411 l Sa szersze ale pasuja jedne i drugie tak jak dev pisze te i te pasuja ale klocki z 18 zabieraja miesa spoza obrysu bo sa orginalnie do 350mm tarczy
Opublikowano 13 Lipca 201411 l te prosiaki to druciarstwo. Zaciski z porsche, tarcza z mercedesa a wszystko w audi
Opublikowano 13 Lipca 201411 l haha są tylko mega duże dla mnie słabo to wygląda, pól tarczy zakrywają jakby były od czołgu, tym bardziej na 330mm co innego 8tłok ale na dużo wiekszej tarczy
Opublikowano 14 Lipca 201411 l Hm, a od jakiego Mercedesa te tarcze jesli to nie tajemnica zawodowa ?
Opublikowano 14 Lipca 201411 l haha są tylko mega duże dla mnie słabo to wygląda, pól tarczy zakrywają jakby były od czołgu, tym bardziej na 330mm co innego 8tłok ale na dużo wiekszej tarczy wlasnie w tym caly urok sa mega duze i dobrze wygladaja na otwartej feldze......tak jakbys wsadzil jakis 4/tlok do tarcz 312mm lub 320 tez zakrywa wiekszosc tarczy...ja tam akurat jestem zwolenikiem tych zaciskow ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- ps.dev wyslales mi te s4 tyl....
Opublikowano 14 Lipca 201411 l mam 4tlok na 320 i az takiego mega wrazenia nie ma owszem jest to wciaz za mala tarcza ale... o gustach sie nie dyskutuje
Opublikowano 14 Lipca 201411 l haha są tylko mega duże dla mnie słabo to wygląda, pól tarczy zakrywają jakby były od czołgu, tym bardziej na 330mm co innego 8tłok ale na dużo wiekszej tarczy wlasnie w tym caly urok sa mega duze i dobrze wygladaja na otwartej feldze......tak jakbys wsadzil jakis 4/tlok do tarcz 312mm lub 320 tez zakrywa wiekszosc tarczy...ja tam akurat jestem zwolenikiem tych zaciskow ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- ps.dev wyslales mi te s4 tyl.... Oczywiscie, tak jak pisałem ze sie spozniłem ale poszlo. Na kartonie bylo napisane: A4-Krzysiek23. Zapytaj rodziców czy cos takiego mają na "stanie"
Opublikowano 15 Lipca 201411 l 321 z a6 c5? 321 w C5 to był dwutłok GIRLING Wg mnie na fotce masz standard ATE 288 lub 312.
Opublikowano 15 Lipca 201411 l A moje sie robi? Jest juz wypiaskowane i pomalowane podkladem Czeka na wlasciwy kolor
Opublikowano 15 Lipca 201411 l Panowie co to za heble 320 czy 345 ? Pochodzą z Audi A6 C6,bo nie wiem jaka tarcze kupic do tego.
Opublikowano 15 Lipca 201411 l 981 i 982 to cechy 345mm. Tutaj gość sprzedaje taki set jako C6 2.7TDI też 981 i 982. AUDI A6 C6 4F0 2.7 TDI S-LINE ZACISKI ZACISK PRZÓD (4423332798) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ZACISKI ZACISK TYŁ TYLNE AUDI A6 C6 4F0 ELEK SUPER (4423421869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Może gość ma źle opisane, bo w A6 C6 były heble 347mm (takie same zaciski i jarzma jak 345mm w S4, tylko inne tarcze 347mm). PR-1ZL,1LH (A6 4F) 347x30mm 5/112. Może Dev się wypowie.
Opublikowano 15 Lipca 201411 l no niby tak ze 981 i 982 to na tarcze 345, ale czy te zaciski wystepowały może z jarzmami pod 320mm np.w A6C6,a jazma jakie maja numery pod 320 i 345mm
Opublikowano 15 Lipca 201411 l W C6 i B7 320mm miały inne numery na zaciskach: 973 i 974 i inaczej zabudowany wierzch zacisku. Np tu na drugim zdjęciu widać numery: ZACISK PRZEDNI 2.7 3.0 TDI AUDI A6 C6 04-08 (4341611501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 320mm występowały z silnikami 2.7 / 3.0 TDI.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto