Opublikowano 24 Listopada 201411 l Autor wie ktoś jaka jest różnica wagowa zestawu 312/255 i 345/300 ? Na pewno spora, inne, większe zaciski, tarcze.. Tył masz 22mm gruby a nie 12mm
Opublikowano 24 Listopada 201411 l W zacisku nie ma roznicy tym bardziej ze 312 są cale żeliwne a 345 tylko jarzmo i część zacisku gdzie jest płyn... Obstawiam ze nawet 345 jest ciut lżejszy Tarcze 345 będą cięższe pewnie ze 3kg od 312.. A tył.. Wiadomo, zaciski tyle samo tylko tarcze cięższe
Opublikowano 24 Listopada 201411 l pytanie do znawców hamulcowych od A4-ek, a widze że jest ich tu kilku ;-) czy zacisk 245/255 pasuje do jarzma od hamulca 288 ? pomijam fakt że zacisk 288 ma większy tłok od 245/255 Edytowane 24 Listopada 201411 l przez co-driver
Opublikowano 24 Listopada 201411 l Do b8 oznaczenie 1kw podejdą fdb4050? Bo tak trochę mylnie jest to opisane
Opublikowano 25 Listopada 201411 l Pany pod 320mm + FDS brac OZa gładkiego czy wierconego ? Czy one się różnią jeszcze czymś oprócz "nawiercenia" (materiał?) jak z tym pękaniem o ktorym niektórzy wspominaja ? edit: dobra juz znalazłem ze wystarczą gładkie, pozdro Edytowane 25 Listopada 201411 l przez Imhotet
Opublikowano 25 Listopada 201411 l hmm rozwiniesz myśli ? tylko oczyszczanie klocka jest lepsze czy faktycznie materiał tez ?
Opublikowano 25 Listopada 201411 l A czy hamulce z A8 na tyl na tarczy 269mm x 20mm mogą pasować do A4 B6 Q, ewentualnie po jakiej malej przerobce
Opublikowano 25 Listopada 201411 l no niby 269 to zabytek ale jest na wentylowanej tarczy i będzie lepsze odprowadzania ciepla, a pod 288/12 z B7 wejdzie felga 15" która mam na zapasie
Opublikowano 25 Listopada 201411 l Autor Bombel ale z tyłu chyba bardziej wystaje zacisk, tarcza to nie wszystko...
Opublikowano 25 Listopada 201411 l z przodu mam już 345mm na zacisku od A6 C6 ,a na tyl rozglądam się za czyms mocniejszym tak żeby weszla felga 15-"narazie",bo w przyszłości będę zakladal na pewno 300mm od s4 lub 288 od B7 Edytowane 25 Listopada 201411 l przez radi
Opublikowano 25 Listopada 201411 l Przod masz 345 a tyl chcesz na 15"? To przod 18" cali zima a tyl 15?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto