Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam felge 17" i 345mm się miesci pod ta felege , a mieszkam w Irlandii i tam mi nie sa potrzebne kola zimowe, tylko mam zapas 15" i w razie czego jak bym zlapal gume na tyle to sobie zaloze 15" ,a jak bym zlapal na przodzie to z tylu przekładam na przod 17",a na tyl 15" :)

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kup pojedynkę 17stke z opona byle jaka i tyle

Opublikowano

Panowie, felga stalowa AUDI ORI 7Jx16H2 ET39. Zaciski przód 320 z Audi A6 C5. Felga wejdzie, czy trzeba kupować alusy?

Opublikowano

Zacisk na drucie czy na blaszce ?

Opublikowano

Pytanie raczej do Dev'a ,czy przy odrobinie chęci czasu i narzedzi tj

wiertarka stołowa + dobre wiertła moge sam nawiercic tarcze np gladkie zimmerman

Posiadasz moze jakies szablony , wiertlo 4,5 czy mniejsze

docelowo zabieg na tarczach pod 324 na tył

czy lepiej dolozysz troche grosza i kupic nawiercane

co myslisz ?

Opublikowano

Dev kupilem felgi z a6 c6 jak ponizej z ET35,mam rowniez zaciski przod z a6 c6 320 tył 288.

Bedzie to fungowało na tej feldze :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Dzisiaj przymierzyłem na szybkiego,bo cimno i piz*ziało..

Niby wszystko hula,ale nie wiem czy jest ze 3 mm luzu,miedzy felgą a zaciskiem :eusathink:

v9o4ay29.jpg

Opublikowano

Pytanie raczej do Dev'a ,czy przy odrobinie chęci czasu i narzedzi tj

wiertarka stołowa + dobre wiertła moge sam nawiercic tarcze np gladkie zimmerman

Posiadasz moze jakies szablony , wiertlo 4,5 czy mniejsze

docelowo zabieg na tarczach pod 324 na tył

czy lepiej dolozysz troche grosza i kupic nawiercane

co myslisz ?

Nie cuduj, kup takie jak trzeba

Dev kupilem felgi z a6 c6 jak ponizej z ET35,mam rowniez zaciski przod z a6 c6 320 tył 288.

Bedzie to fungowało na tej feldze :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Dzisiaj przymierzyłem na szybkiego,bo cimno i piz*ziało..

Niby wszystko hula,ale nie wiem czy jest ze 3 mm luzu,miedzy felgą a zaciskiem :eusathink:

v9o4ay29.jpg

Wchodzi spokojnie

Opublikowano

Dev podziękował :wink:

Opublikowano

Pany duża jest różnica w hamowaniu w porównaniu do tego co siedzi w oryginale na przodzie a 320mm?

Opublikowano
  • Autor

Pany duża jest różnica w hamowaniu w porównaniu do tego co siedzi w oryginale na przodzie a 320mm?

Przepaść

Opublikowano

Pany duża jest różnica w hamowaniu w porównaniu do tego co siedzi w oryginale na przodzie a 320mm?

Przepaść

A cenowo eksploatacja w sensie klocki i tarcze? Też jest przepaść? :D
Opublikowano

Mniejsza ;)

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Pany duża jest różnica w hamowaniu w porównaniu do tego co siedzi w oryginale na przodzie a 320mm?

Przepaść

A cenowo eksploatacja w sensie klocki i tarcze? Też jest przepaść? :D
Rzadziej wymienisz, bo nie musisz tak często hamulca używać.
Opublikowano

Mniejsza ;)

Pozdro

To chyba się zdecyduję w końcu na swapa hebli, po chip-ie gorzej z hamowaniem:/
Opublikowano

To chyba się zdecyduję w końcu na swapa hebli, po chip-ie gorzej z hamowaniem:/
Dlatego najpierw porządne heble a potem moc
Opublikowano

I kto to mówi ? :wink:

Opublikowano

I kto to mówi ?
Niezwykle zadowolony z Twoich gratów i wiedzy klient. Podziękował :)
Opublikowano

Pany duża jest różnica w hamowaniu w porównaniu do tego co siedzi w oryginale na przodzie a 320mm?

Przepaść

Raczej kanion...
Opublikowano

Pany a ujezdza ktos setup 320/300? Stwierdziłem ze do mojego klekota to będzie optymalny setup

Opublikowano

Też tak chciałem 320(na czterotłoku)/300, ale niestety tył od S4 nie wchodzi pod 16tkę :(

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.