Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak już założysz to pojeździj troche i potem sie pochwal, ja sie wszystkim znajomym chyba pochwaliłem maks 2 tygodnie po zmianie a teraz jak czasem jadą ze mną to sami mówiea ze nie te hamulce, na początku sie podniecałem że fajne ale dopiero jak sie dotarły to jest ogień :thumbup1:

Hamulce założone, przejechane około 500 km jeszcze je troszkę oszczędzam ale różnica już jest bardzo duża na plus... powiem więcej to jest przepaść!

Nie obyło się bez problemów z odpowietrzeniem tyłu ale poszło, tutaj podziękowania dla Dev'a

Kilka fotek z montażu:

Przód:

sd3q2jsi.jpg

6r5wppkc.jpg

4ruv6943.jpg

zmwy69pq.jpg

54aeqop8.jpg

prg334bm.jpg

Tył:

hc7hnyne.jpg

cu44yj7g.jpg

A tak wyszły na przeglądzie:

bgbrz89e.jpg

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Elegancki zestaw :) Zrób jeszcze troche kilometrów, i bedziesz jeszcze bardziej zadowolony. :wink: ja przy przejechanych 5000tys km jeszcze czasami sie zastanawiam czy sie hamowanie nie poprawiło delikatnie. :)

Opublikowano

to jest 345/300?

Pytam bo taki zakładam :banan:

Opublikowano

Na oczy Ci padło ?

tj 320/288mm

Opublikowano

Nie znam sie na tyle żeby to rozpoznać po samych fotach.

Cwaniaczku :grin::grin:

ale w sumie tył nie wentylowane :facepalm:

Opublikowano

od 2 lat mam zestaw 320/288.

w tym roku przeszedłem na ciężkie koła 19 cali ( wczesniej 18)

i czuje ze auto hamuje duzo słabiej, czy ma ktoś dojścia do jarzma pod 345? :decayed:

bo z tego co czytałem to tylko jarzmo i tarcza i jedziem z 345 na pokładzie, jezeli zle myśle to niech ktoś mnie poprawi

Opublikowano

Zacisk jest troche inny

Opublikowano

Zacisk jest troche inny

czyli trzeba szukać całego hebla;/

Opublikowano

czyli trzeba szukać całego hebla;/

Tarcze 345 zalegają mi w piwnicy i chyba będę je mógł pogonić ;) W kwestii pozostałych gratów niestety nie pomogę

Opublikowano

Zacisk jest troche inny

czyli trzeba szukać całego hebla;/

Poszukaj od a6 albo kopsnij 4-pak to Ci podrzuce w nocy jakiego linka :decayed:

Opublikowano

Niezła cena za zaciski , reszta
Złom

Dev, masz bardzo wymagające kryteria jakościowe - pisałem do sprzedawcy i twierdzi on, że przednie tarcze mają grubość 28,2 i 28,5mm a tylne po 20,2mm.

Cóż, nowe to one nie są, ale jak widać teoretycznie jeszcze się mieszczą w normie dopuszczającej je do użytkowania :wink:

Opublikowano

Bo to hamulce a nie dywaniki, z tym nie ma żartów bo to bezpieczeństwo.

Opublikowano

ty tym bardziej tarcze praktycznie do wyrzucenia a on chce jeszcze 2 kafle za to...

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

Zgadzam się, jednak producent chyba też wie co dobre a co nie. Np. montuje czujniki zużycia klocka w połowie jego grubości i mam wrażenie, że większość tego nie przestrzega (ba, nawet niektórzy się pytają jak to wykodować z komputera!) jeżdżąc jeszcze rok-dwa lub kilka-kilkanaście tyś. km bez stresu, jeszcze mówiąc naokoło jaki to producent jest pazerny i próbuje tym sposobem naciągnąć ludzi na $$$. A tu, gdy mowa o jednym z kryteriów dopuszczających je do użytkowania ustanowionych przez tegoż samego producenta (oczywiście są jeszcze inne - nie wiemy czy np. nie biją, nie są przegrzane itp.), który nie został przekroczony przywołuje się kwestię bezpieczeństwa.

A może o czymś nie wiem i np. wg. poza aso-wskich kryteriów tarcza nie powinna być zużyta o więcej niż 1mm? :mysli:

...a klocek z kolei można zedrzeć do końca? :facepalm:

:wink:

PS. Nie jestem stronnikiem sprzedającego.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Nie chodzi tu o to ze są bezwzględnie do wyrzucenia bo na spoko jeszcze można polatac na takich ale w stosunku do tej ceny jest to złom

Opublikowano

Czy ktoś z was majac 312/255 albo i więcej był na torze w poznaniu ?:)

Jakie sa wrazenia ?

Opublikowano

Mam wrażenie, że w innym kontekście zostało wtedy użyte słowo "złom" przez Cytowanego ale mniejsza z tym... :wink:

Cena faktycznie mogłaby być niższa patrząc na stan tarcz.

Opublikowano

Wampir nikt ci nie odpowie bo z takim heblem nikt żywy by nie wrócił z toru :D

Opublikowano

Wampir nikt ci nie odpowie bo z takim heblem nikt żywy by nie wrócił z toru :D

z tak dużym dopisz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.