Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaj długość gwint i jaki jest tam łeb.

Po co bierzesz to g... ?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

długość gwintu 40 mm M12x 1,75 łeb śruby na torxa

Co do tego dlaczego to zakładam ,to już kiedyś pisałem .

Poprostu lezały te zaciski w garazu ,z nowymi klockami i przewadoami ,wypiaskowane ,do tego miałem juz zestawy naprawcze w postaci wszystkich gumek .

wystarczyło tylko dokupic nowe tarcze oczywiscie OZ i poskładac to do kupy ,mam nadzieje ze różnica w hamowaniu ,w porównaniu do 288 bedzie spora ,a jak tak nie bedzie to jak zurzyje nowe klocki w tych zaciskach ,to wtedy kupie sobie jednotloka i zamontuje to z nowymi klockami .

Tak więc.....

a wracajac do tematu ,to najbardziej bym potrzebował tych zatyczek fi 20 sztuk 2

Edytowane przez bartez80

Opublikowano

M12x1.75 to zwykła metryczna sruba.

Idź do sklepu że śrubami i kup na imbus twardość 10.9

Edytowane przez Dev

Opublikowano

wiem ze to zwykła metryczna śruba ,dlatego napisałem ,ze bardziej to mi zależy na tych zatyczkach , a śruba to tak przy okazji.

Opublikowano

Zrób foto o co chodzi z tymi zatyczkami

Opublikowano

o takie cos.

fef0a5e66d93.jpg

ma sie wtykac w otwór o srednicy fi 20 .

nie pasuje to od standardowych zacisków z tłokiem 57 mm.

Opublikowano

https://www.google.pl/search?q=211611483&espv=2&biw=940&bih=926&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiflurDtPLNAhXnJ5oKHbluCLUQ_AUIBigB

nr OE: 211 611 483

10zł/szt. w dowolnym serwisie grupy VAG


EDIT:

chyba chodzi Ci o tę część:

https://www.google.pl/search?q=4a0615134a&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiytqqItvLNAhULXSwKHVc5Ax0Q_AUICSgC&biw=942&bih=926

nr OE: 4A0 615 134A

8zł/szt.

W każdym razie to są tanie rzeczy, najlepiej jak skoczysz do najbliższego ASO gdzie ogarnięty magazynier dobierze Ci odpowiednią część, bo za samą wysyłkę używki zapłacisz więcej :P


4D0698647 - wklej ten nr części w dowolnym sklepie moto to wyskoczy Ci lista zamienników kompletów tulejek prowadzących w cenie 16-30zł


Swoją drogą ten zestaw dwutłokowy widzę, że montowany był w A6 z motorami 2.7BiT i 4.2... czy mam rozumieć, że jest on gorszy od jednotłoka montowanego w słabszych wersjach silnikowych A6? :mysli:

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Niestety numery które podałes to nie to , bo są to zatyczki fi 18 a ja potrzebuje fi 20 w aso tego nie ma.

Opublikowano

sa, sa, od T5tki

Opublikowano

powiadasz??? jakis numer moze masz??

czyzby taki 7E0698647 ??

Edytowane przez bartez80

Opublikowano

Witam. Panowie czy te hamulce podejdą pod b6 i tarczę 350 i czy mają wszystko co potrzebne tzn: jarzma itp. Wiadomo że pójdą do regeneracji. A tył od Tuarega podchodzi czy są tam na tarczobębny. Byłbym wdzięczny za odpowiedź bo jestem laikiem w tej sprawie. Może być na priv.

http://olx.pl/oferta/zaciski-audi-q7-cayenne-touareg-brembo-18-zr-CID5-IDguTih.html#a081617ad5

Opublikowano

tylko przód

Opublikowano

Dev Czy ja mógłbym do Ciebie jutro zadzwonić w celu pozyskania wiedzy??

Opublikowano

zawsze

Opublikowano

Dzięki. Zadzwonię. A może jest szansa na uzupełnienie pierwszej strony informacjami jakich zamienników szukać z innych modeli grupy wag (zaciski rozmiary tarcz Itp). Mogło by to pomóc takim laikom w temacie jak ja.

Edytowane przez Rederyk78

Opublikowano

Co założyć na tył? Coś większego niż 300 mm z esy?

Ale tak żeby podeszło p&p

Opublikowano

Nie ma nic większego w 100% p&p

Opublikowano

Ktos na forum wkładał 330mm i zacisk od esy lub rs4 b7 to nie podchodzi p&p ?

Opublikowano

Ktos na forum wkładał 330mm i zacisk od esy lub rs4 b7 to nie podchodzi p&p ?

Nie. Trzeba dorobić mocowanie jarzma z A6C6 i przetoczyć tarczę 330 z B8 na 324mm.

Opublikowano

Albo dać jarzma z RS6 C5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.