Opublikowano 14 Lipca 20169 l długość gwintu 40 mm M12x 1,75 łeb śruby na torxa Co do tego dlaczego to zakładam ,to już kiedyś pisałem . Poprostu lezały te zaciski w garazu ,z nowymi klockami i przewadoami ,wypiaskowane ,do tego miałem juz zestawy naprawcze w postaci wszystkich gumek . wystarczyło tylko dokupic nowe tarcze oczywiscie OZ i poskładac to do kupy ,mam nadzieje ze różnica w hamowaniu ,w porównaniu do 288 bedzie spora ,a jak tak nie bedzie to jak zurzyje nowe klocki w tych zaciskach ,to wtedy kupie sobie jednotloka i zamontuje to z nowymi klockami . Tak więc..... a wracajac do tematu ,to najbardziej bym potrzebował tych zatyczek fi 20 sztuk 2 Edytowane 14 Lipca 20169 l przez bartez80
Opublikowano 14 Lipca 20169 l M12x1.75 to zwykła metryczna sruba. Idź do sklepu że śrubami i kup na imbus twardość 10.9 Edytowane 14 Lipca 20169 l przez Dev
Opublikowano 14 Lipca 20169 l wiem ze to zwykła metryczna śruba ,dlatego napisałem ,ze bardziej to mi zależy na tych zatyczkach , a śruba to tak przy okazji.
Opublikowano 14 Lipca 20169 l o takie cos. ma sie wtykac w otwór o srednicy fi 20 . nie pasuje to od standardowych zacisków z tłokiem 57 mm.
Opublikowano 14 Lipca 20169 l https://www.google.pl/search?q=211611483&espv=2&biw=940&bih=926&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiflurDtPLNAhXnJ5oKHbluCLUQ_AUIBigB nr OE: 211 611 483 10zł/szt. w dowolnym serwisie grupy VAG EDIT: chyba chodzi Ci o tę część: https://www.google.pl/search?q=4a0615134a&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiytqqItvLNAhULXSwKHVc5Ax0Q_AUICSgC&biw=942&bih=926 nr OE: 4A0 615 134A 8zł/szt. W każdym razie to są tanie rzeczy, najlepiej jak skoczysz do najbliższego ASO gdzie ogarnięty magazynier dobierze Ci odpowiednią część, bo za samą wysyłkę używki zapłacisz więcej 4D0698647 - wklej ten nr części w dowolnym sklepie moto to wyskoczy Ci lista zamienników kompletów tulejek prowadzących w cenie 16-30zł Swoją drogą ten zestaw dwutłokowy widzę, że montowany był w A6 z motorami 2.7BiT i 4.2... czy mam rozumieć, że jest on gorszy od jednotłoka montowanego w słabszych wersjach silnikowych A6? Edytowane 14 Lipca 20169 l przez BeyerBrown
Opublikowano 14 Lipca 20169 l Niestety numery które podałes to nie to , bo są to zatyczki fi 18 a ja potrzebuje fi 20 w aso tego nie ma.
Opublikowano 14 Lipca 20169 l powiadasz??? jakis numer moze masz?? czyzby taki 7E0698647 ?? Edytowane 14 Lipca 20169 l przez bartez80
Opublikowano 15 Lipca 20169 l Witam. Panowie czy te hamulce podejdą pod b6 i tarczę 350 i czy mają wszystko co potrzebne tzn: jarzma itp. Wiadomo że pójdą do regeneracji. A tył od Tuarega podchodzi czy są tam na tarczobębny. Byłbym wdzięczny za odpowiedź bo jestem laikiem w tej sprawie. Może być na priv. http://olx.pl/oferta/zaciski-audi-q7-cayenne-touareg-brembo-18-zr-CID5-IDguTih.html#a081617ad5
Opublikowano 15 Lipca 20169 l Dev Czy ja mógłbym do Ciebie jutro zadzwonić w celu pozyskania wiedzy??
Opublikowano 15 Lipca 20169 l Dzięki. Zadzwonię. A może jest szansa na uzupełnienie pierwszej strony informacjami jakich zamienników szukać z innych modeli grupy wag (zaciski rozmiary tarcz Itp). Mogło by to pomóc takim laikom w temacie jak ja. Edytowane 15 Lipca 20169 l przez Rederyk78
Opublikowano 16 Lipca 20169 l Co założyć na tył? Coś większego niż 300 mm z esy? Ale tak żeby podeszło p&p
Opublikowano 17 Lipca 20169 l Ktos na forum wkładał 330mm i zacisk od esy lub rs4 b7 to nie podchodzi p&p ?
Opublikowano 17 Lipca 20169 l Ktos na forum wkładał 330mm i zacisk od esy lub rs4 b7 to nie podchodzi p&p ? Nie. Trzeba dorobić mocowanie jarzma z A6C6 i przetoczyć tarczę 330 z B8 na 324mm.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto