Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Inna wysokość tarczy

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli hamulce z tarczami nie wejdą z A6 C6 do B6?

Opublikowano

Zaciski podejda,  tarcze będziesz musiał kupić inne.

Opublikowano
5 minut temu, Onyks napisał:

Zaciski podejda,  tarcze będziesz musiał kupić inne.

Zaciski i jarzma z a6c6 a jakie te tarcze?

Opublikowano

Pytaj Deva bądź Wandeja, na pewno coś Ci znajdą w przystępnej cenie ;)

Opublikowano
3 minuty temu, Złomiarzu napisał:

Zaciski i jarzma z a6c6 a jakie te tarcze?

320/30/46,5mm

Mam Ferodo

Opublikowano
27 minut temu, Dev napisał:

320/30/46,5mm

Mam Ferodo

Dev napisz mi jaki to model tych Ferodo/OZ i jaka cena za komplet u ciebie? A tarcza jest z/do A6 C5 ale reszta z A6 C6 pasuje p&p na 100%???

A6 C6 ma wymiary tych tarcz 321/30/59 mm

 

e87ba1aac1b23f46med.jpg

Edytowane przez Złomiarzu

Opublikowano
Panowie miałem zmieniać hamulce z 312 na 320. Zregenerowane zaciski 320 leżą i czekają na montaż. Jakieś dwa tygodnie temu wyskoczyła mi kontrolka klocków. Nawet się ucieszyłem że jak już zajechałem klocki to dobry pretekst do wymiany. Wczoraj zrzuciłem koło żeby zobaczyć jak to wygląda. Okazało się że klocki mają jeszcze 14mm a powodem kontrolki były zaśniedziałe styki we wtyczce klocka. Tarcza ma jakieś 24,2mm. Więc na tym zestawie jeszcze pojeżdzę, szkoda wyrzucać do śmieci. Zastanawia mnie tylko rowek na lewej tarczy. Nie dyskwalifikuje to tarczy do wymiany ?
831f5e698a05f9935242998b7c269b57.jpg47844988e3203f32e571b1a1156f713d.jpg

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka




Nikt nic ?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeździj do końca klocków,  potem wszystko wywal na złom i wrzuć większe 

Opublikowano

Jak juz sie tak ucieszyles z pojawienia sie kontrolki od klockow, to teraz jedynie wystarczy sobie dobrze wmowic, ze ten rowek na tarczy to zło, że on wskazuje na znaczne zużycie tarczy itd, no i zakladac 320 :naughty:

Opublikowano
1 godzinę temu, davidlive napisał:

Podejda takie zaciski http://allegro.pl/zaciski-tarcze-356mm-audi-a4-b8-a5-a6-c7-4g-a7-i6769387292.html#thumb/1 

jesli tak to od czego tarcze? Rs4 b5 ? 

Do ?

Opublikowano

b6/7 Exeo 

Opublikowano

Nie

Opublikowano

Panowie, pytanko...

Kończa mi się tarcze i klocki w S4... Chciałbym chyba coś mocniejszego od razu... Myslę o 360mm na dwutłoku z A8D3 - czy dobrze kminię, że trzeba tam adaptera (dystansu 13mm) między tarcze a piastę, tak jak w S4 B5?

Może są jakieś inne alternatywy? Jakaś tarcza 360mm o wysokości takiej jak 345 z S4?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, pawelosinski83 napisał:

Panowie, pytanko...

Kończa mi się tarcze i klocki w S4... Chciałbym chyba coś mocniejszego od razu... Myslę o 360mm na dwutłoku z A8D3 - czy dobrze kminię, że trzeba tam adaptera (dystansu 13mm) między tarcze a piastę, tak jak w S4 B5?

Może są jakieś inne alternatywy? Jakaś tarcza 360mm o wysokości takiej jak 345 z S4?

Bez kombinacji to założysz zestaw z RS4 365mm lub po nie wielkiej modyfikacji zestaw z TTRS 370mm

Opublikowano

Panowie pytanko, ma ktos na sprzedaz uchwyty do zaciskow na przewod hamulcowy i czujnik abs? albo czy te uchwyt z seryjnego hebla 288 podejda do 320 ? bo sa troszke podobne

Opublikowano

Z tego co pamietam to te uchwyty chyba zostawialem stare, bo pasowaly.

Opublikowano

Pany wie ktoś jaką długość mają mieć przewody hamulcowe na przód do setupu 320?

Wysłane z mojego Hi8 pro przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Taka samą długosc jak ori masz.

Edytowane przez wesz82

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.