Opublikowano 12 Listopada 20187 l 38 minut temu, H4mm3R napisał: Takich małych to ja nie mam Domyślam się, patrząc na twoje heble od Airbusa A320.... mimo wszystko, pytam - ogarniesz ?
Opublikowano 12 Listopada 20187 l Autor 12 minut temu, HOLMATRO napisał: Domyślam się, patrząc na twoje heble od Airbusa A320.... mimo wszystko, pytam - ogarniesz ? Szybciej Dev załatwi
Opublikowano 16 Listopada 20187 l Witam, przewertowałem pół tematu i mam pytanie, czy istnieje jakaś alternatywa na tył? w rozmiarze ok 300mm. Taki rozmiar z s4 jest nie do dostania a ceny samych zacisków są nie banalne. Za same części na przód dałem 1100zł z nowymi tarczami. Czekam na propozycje
Opublikowano 16 Listopada 20187 l 48 minut temu, zen8000 napisał: Witam, przewertowałem pół tematu i mam pytanie, czy istnieje jakaś alternatywa na tył? w rozmiarze ok 300mm. Taki rozmiar z s4 jest nie do dostania a ceny samych zacisków są nie banalne. Za same części na przód dałem 1100zł z nowymi tarczami. Czekam na propozycje Możesz zapodać prawie 330 na zacisku z T5, było coś o tym wspomniane. Robił to ostatnio u siebie @danielstol
Opublikowano 16 Listopada 20187 l 1 godzinę temu, cysiek18 napisał: Możesz zapodać prawie 330 na zacisku z T5, było coś o tym wspomniane. Robił to ostatnio u siebie @danielstol Tak robiłem u siebie tył 330 Edytowane 16 Listopada 20187 l przez danielstol
Opublikowano 17 Listopada 20187 l Szukam swapu 288 na tył komplet ma ktoś coś? Pilne dość bo klocki się u mnie już prawie skończyły i chciałem coś większego wsadzić...
Opublikowano 19 Listopada 20187 l W dniu 17.11.2018 o 12:22, Maniek997 napisał: Szukam swapu 288 na tył komplet ma ktoś coś? Pilne dość bo klocki się u mnie już prawie skończyły i chciałem coś większego wsadzić... Mam
Opublikowano 21 Listopada 20187 l Potrzebuje aby mi ktoś mądry powiedział od czego są te tylne zaciski i Tarcze. Chodzi mi głównie o to ze tylu mają jakieś dziwne wypustki. Edytowane 21 Listopada 20187 l przez davidlive
Opublikowano 21 Listopada 20187 l Panowie czy te zaciski podejdą na przód bo mam małą wątpliwość , w opisie niby jest że do A4 ale tu jest podane że tarcze 320/25mm ? jak przecież nasze tarcze to 320/30mm. Wymiary tarcz i oznaczenie z wlepy (jeśli nie wiesz jaki zestaw jest seryjnie w Twoim aucie)Przód:280x22 – oznaczenie 1LZ288x25 – oznaczenie 1LB, 1LE312x25 – oznaczenie 1LT, 1LF320x30 – oznaczenie 1LA, 1LC345x30 – oznaczenie (S4) 1LJ365x34 – oznaczenie (RS4) 1LP380x38 – oznaczenie (RS4 ceramika) 1LU
Opublikowano 21 Listopada 20187 l Witam, tak powinny podejść, nie wiem jaka jest tam cena, ale ja też mam 320 w czerwieni na sprzedaż. Sprawdziłem, są to zaciski 973 i 974 także standardowe zaciski pod tarczę 320*30. Jeśli chcesz te z aukcji to dowiedź się czy to normalna cena czy cena po zwrocie swoich zużytych, bo na innych aukcjach piszą coś o kaucji. Edytowane 21 Listopada 20187 l przez maciejhildek1982
Opublikowano 3 Grudnia 20187 l Witam Wie ktoś może jakiej wysokości są te tarcze?? https://sidmotorsport.pl/en/hamulce/254-s4-4-6-tlok-330x32-mm.html Wiadomo mi, że są to tarcze z mercedesa, ale jest kilka rodzajów wysokości.
Opublikowano 8 Grudnia 20187 l Panowie pytanie, czy pod biedronki z ET42 wejdą z tyłu zaciski z S4 ? gdzieś coś widziałem w temacie, że nie ale wolę się upewnić a przymierzam się do zmiany tyłu.
Opublikowano 8 Grudnia 20187 l Trzeba zmienić sprężynki w zaciskach na te od zacisków pod tarcze 288mm i wchodzi biedronka. Przynajmniej ja tak zrobiłem.
Opublikowano 8 Grudnia 20187 l 2 godziny temu, staniek napisał: Trzeba zmienić sprężynki w zaciskach na te od zacisków pod tarcze 288mm i wchodzi biedronka. Przynajmniej ja tak zrobiłem. A to nie jest przypadkiem od ręcznego i to nie jest czasem rozwiązanie przykrótkiej linki ręcznego ?
Opublikowano 8 Grudnia 20187 l Sprężynka jest od ręcznego i ta ori od S4 jest w uj odstająca/długa i trze o felgę. Ta od 288mm jest dużo krótsza i nie ma problemu z ocieraniem. Linka jest za krótka swoją drogą, a przynajmniej u mnie w quattro była.
Opublikowano 17 Grudnia 20187 l Hehe, no w PL bezpieczenstwo najwazniejsze. Widzialem nawet sytuacje gdy klocka w ogole nie bylo bo sie zuzyl calkowicie, a hamowanie przejal zacisk... Tak jest to mozliwe? Edytowane 17 Grudnia 20187 l przez bartez90
Opublikowano 26 Grudnia 20187 l Panowie jaki zestaw polecacie aktualnie pod 320 ? Tarcze OZ + Ferodo Tarcze Rotinger GT + Ferodo Tarcze Textar + Textar ? Na grupach co chwile czytam że OZ łatwo przegrzać i później biją ? Z kolei sporo osób wsadza Rotinger GT i są zadowoleni, każdy zestaw praktycznie wychodzi w podobnej cenie
Opublikowano 26 Grudnia 20187 l Autor 4 minuty temu, boguc napisał: Panowie jaki zestaw polecacie aktualnie pod 320 ? Tarcze OZ + Ferodo Tarcze Rotinger GT + Ferodo Tarcze Textar + Textar ? Na grupach co chwile czytam że OZ łatwo przegrzać i później biją ? Z kolei sporo osób wsadza Rotinger GT i są zadowoleni, każdy zestaw praktycznie wychodzi w podobnej cenie Nie ten temat >
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto