Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest szansa, żeby ktoś potwierdził/zaprzeczył, że 320/288 wejdą mi na zimówki: 

felgi 16" ori Ronal:

7Jx16 offset 42  ? chciałbym  ogranąć w najbliższym czasie swapa, ale bez koniecnzości zmian felg na większe zimową porą...

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
13 godzin temu, Dev napisał:

Zrób foto

To muszę poczekać aż przyjdą:)

Opublikowano

@Dev

Czy zaciski pod tarcze 345 maja jakieś blaszki klocków? Bo przy zakupie klocków z tarczami w zestawie nic takiego nie było a przy zaciskach miałem tylko ta blaszke ozdobna. Czegoś mi brakuje czy jest ok? 

Opublikowano
22 minuty temu, Patryk14 napisał:

@Dev

Czy zaciski pod tarcze 345 maja jakieś blaszki klocków? Bo przy zakupie klocków z tarczami w zestawie nic takiego nie było a przy zaciskach miałem tylko ta blaszke ozdobna. Czegoś mi brakuje czy jest ok? 

Nie ma :) i to nie jest blaszka ozdobna, tylko mocująca klocek :)

Opublikowano
1 godzinę temu, cysiek18 napisał:

Nie ma :) i to nie jest blaszka ozdobna, tylko mocująca klocek :)

Czyli klocek nie przesuwa się po blaszkach mocujących na jarzmo jak to zazwyczaj jest? 

Chodzi mi o te blaszki 

https://landstore.pl/media/catalog/product/cache/1/image/600x600/5ba969ee066adb12576a5433872541c4/s/f/sfk500010gen_1.jpg

Opublikowano

Witam mam pytanko na 320mm zaciski razem z jarzmami od a6 c6 podejdą do a4 b6 czy kupić od c5? np. takie od c6 https://allegro.pl/oferta/audi-a6-c6-zacisk-hamulcowy-przod-r-2-7-3-0-tdi-7601556132

tarcze i klocki od b7? jakiej firmy? 

co polecacie na tył jak będzie zestaw 320 z przodu ?

Opublikowano
5 godzin temu, Patryk14 napisał:

Czyli klocek nie przesuwa się po blaszkach mocujących na jarzmo jak to zazwyczaj jest? 

Chodzi mi o te blaszki 

https://landstore.pl/media/catalog/product/cache/1/image/600x600/5ba969ee066adb12576a5433872541c4/s/f/sfk500010gen_1.jpg

Nie w tych zaciskach

Opublikowano

ad2acff5e465.jpg

d3ade5d7454d.jpg

07e959baf6c3.jpg

Mam takie cuś.....wejdzie bez problemu do B6, to jest ponoć z c5....jarzmo bedzie pasowało??

Kostka jest ta sama?

Edytowane przez Amigo33
błąd

Opublikowano
W dniu 13.05.2019 o 19:59, Dev napisał:

Zrób foto

Patrzałeś? Tracze nie sfociłem, bo musze je doprowadzić da, jako takiego wygladu:)

Czy wejdzie to w orginał 16""?

Edytowane przez Amigo33
tak jakoś;)

Opublikowano
W dniu 15.05.2019 o 22:22, Amigo33 napisał:

ad2acff5e465.jpg

d3ade5d7454d.jpg

07e959baf6c3.jpg

Mam takie cuś.....wejdzie bez problemu do B6, to jest ponoć z c5....jarzmo bedzie pasowało??

Kostka jest ta sama?

Wejdzie ale lepiej kup z C6 bo są tańsze klocki no i zacisk mniej spracowany.

Opublikowano

jprdl, ile mam dac dystansu?

https://postimg.cc/m1Z4ymyL

Opublikowano
22 minuty temu, mech15 napisał:

jprdl, ile mam dac dystansu?

https://postimg.cc/m1Z4ymyL

Trza było frezowac zacisk

Opublikowano

Nie za dużo mięsa do ścięcia?

Opublikowano
1 godzinę temu, mech15 napisał:

Nie za dużo mięsa do ścięcia?

Frezujesz 17mm

Jak będzie mało dasz dystans

Jakie ET ma felga? 

Opublikowano

Zmień felgę na taką z b6/7 i wyjdzie taniej, szybciej i prościej

Opublikowano

Nowe koło będzie. Wszystko przewidziałem, tylko nie to...

Opublikowano

Od tego powinieneś zacząć 

Opublikowano

@Dev

Miałeś okazję korzystać z takich łączników do przewodów?
Czy to się sprawdzi na łączeniu oryginalnego przewodu hamulcowego i miedzianego?
Nie ukrywam, że rozwiązanie wydaje się być znacznie lepsze niż ciągnięcie całego przewodu gdy tylko końcówka z elastycznym uległa korozji.

lacznik przewodow.JPG

Opublikowano
55 minut temu, Emejcz napisał:

@Dev

Miałeś okazję korzystać z takich łączników do przewodów?
Czy to się sprawdzi na łączeniu oryginalnego przewodu hamulcowego i miedzianego?
Nie ukrywam, że rozwiązanie wydaje się być znacznie lepsze niż ciągnięcie całego przewodu gdy tylko końcówka z elastycznym uległa korozji.

lacznik przewodow.JPG

Będzie git

Opublikowano
W dniu 14.05.2019 o 07:50, DarkMind napisał:

jest szansa, żeby ktoś potwierdził/zaprzeczył, że 320/288 wejdą mi na zimówki: 

felgi 16" ori Ronal:

7Jx16 offset 42  ? chciałbym  ogranąć w najbliższym czasie swapa, ale bez koniecnzości zmian felg na większe zimową porą...

Nie wiem jaki zacisk planujesz,ja dałem 4ro tłoczkowe Brembo z Q5 i musiałem zmienić felgi na 17" ET 35 żeby był luz bo przy tej 16tce zacisk był prawie na styk a teraz mam luz.

20181023_161649.jpg

20181023_161657.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.