Opublikowano 10 Września 20169 l Jaki to ma numer wg i ile za to wołają ?? Edytowane 10 Września 20169 l przez kupczak90
Opublikowano 10 Września 20169 l Autor Za mała, trzeba wrzucić też z S4 B6/7 i dorobić otwory mocujące.
Opublikowano 14 Września 20169 l No hamulce z S-ki są trochę drogie. Na pewno lepsze niż z B7, ale nie wiem czy warte aż takiej różnicy w cenie. Zależy jak często będziesz używał pełnej siły hamowania. Na tył 288mm z B7 2.0TFSI, albo 3.0TDI . Chyba będę myślał o takim zestawie brzmi dobrze i rozsądnie :-D No hamulce z S-ki są trochę drogie. Na pewno lepsze niż z B7, ale nie wiem czy warte aż takiej różnicy w cenie. Zależy jak często będziesz używał pełnej siły hamowania. Na tył 288mm z B7 2.0TFSI, albo 3.0TDI . Chyba będę myślał o takim zestawie brzmi dobrze i rozsądnie :-D
Opublikowano 14 Września 20169 l No hamulce z S-ki są trochę drogie. Na pewno lepsze niż z B7, ale nie wiem czy warte aż takiej różnicy w cenie. Zależy jak często będziesz używał pełnej siły hamowania. Na tył 288mm z B7 2.0TFSI, albo 3.0TDI . Chyba będę myślał o takim zestawie brzmi dobrze i rozsądnie :-D No hamulce z S-ki są trochę drogie. Na pewno lepsze niż z B7, ale nie wiem czy warte aż takiej różnicy w cenie. Zależy jak często będziesz używał pełnej siły hamowania. Na tył 288mm z B7 2.0TFSI, albo 3.0TDI . Chyba będę myślał o takim zestawie brzmi dobrze i rozsądnie :-D To szukaj przodu od s4 a tylu z tfsi albo tdi v6. Ja prawdopodobnie bede tak robił jak nie znajde kompletu s4
Opublikowano 19 Września 20169 l Panowie szybka porada , szefa a6 c6 3.0tdi obecnie około 300km ma coraz więcej mocy i coraz słabsze hamulce , co bym mógł bym mu wrzucić na przód żeby polepszyć skuteczność hamowania czytałem że 385 z A8 się nada , podpowiecie co jest potrzebne do pełnego setup czy zaciski tarcze i klocki będą pasować co z przewodami?
Opublikowano 20 Września 20169 l OK czyli 360 będą sporą poprawą czy wszystko będzie pasować zaciski jarzma tarcze ?
Opublikowano 22 Września 20169 l Kto dzwonił do mnie wczoraj z propozycją sprzedaży tylnych zacisków od S4 B8 ?
Opublikowano 23 Września 20169 l Mam pytanie, zakładając 300 na tył w b6 q, można tylko pomarzyć o założeniu 16'? Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 23 Września 20169 l A masz 288 na zbyciu? Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 24 Września 20169 l Jak się zmieni sprężynki ręcznego na te z hebli pod 288mm, to 300mm wchodzi pod biedronkę, a nawet wchodzi mi pod stalówkę 16" z zapasu.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto