Opublikowano 29 Października 20169 l Pany a w przypadku jednotłoka z a6c6 3.0 tdi jarzma sa zamienne? Tj moge spokojnie do zacisku z nr 973/4 wrzucić jarzmo pod 345????
Opublikowano 29 Października 20169 l Możesz ale licz się z tym że klocek będzie się klinował. Czyli tylko 981/2 pod 630 czy jest jakis sposób by nie klinowało klocka????
Opublikowano 30 Października 20169 l koledzy a jak ma się montaż hamulców tył 300mm z przodu mam już 320mm , chodzi głuwnie o to aby tył nie chamował mocniej od przodu , jak audi będzie się zachowywać przy takiej konfiguracji
Opublikowano 30 Października 20169 l Wszystko będzie OKi, problemem może byc jedynie dostępnośc zestawu 300mm na tył w sensownej cenie.
Opublikowano 30 Października 20169 l aha czyli nie będzie tak że tył będzie hamował szybciej , czy mocniej jak przód itp. bo w tej chwili mam na tyle 255 i jadąc szybko po łuku i nagle mocno hamując czuje jak by tył mnie zaczynał wyprzedzać
Opublikowano 30 Października 20169 l W łuku to raczej normalne. Tyle,że Ty masz za słaby tył względem przodu. Skoro obawiasz się, że 300mm będzie za mocne, to zakładaj do kompletu 288mm, albo 300mm na zacisku z transportera T5, który ma mniejszy tłoczek 41mm. Dużo ludzi jeździ na 320/300 i 345/330 i nikt nie narzeka na balans,nawet w ośkach. Miałem podobne obawy, i finalnie mam 320 (nawet niecałe bo jakieś 317) na czterotłoku z q5 na przodzie i 300 z eSy na tyle. Jeździ się normalnie
Opublikowano 30 Października 20169 l tyle razy to powtarzam, wiele aut maja tarcze wieksze z tylu niz z przodu (tarczo-bebny), klocki oczywiscie sa mniejsze, tarcze ciensze, ale po to jest korektor sily hamowania aby rozdzielic sile w pompie absu, wiec termin "za dobre hamulce z tylu" dla aut ze sprawnym absem jest raczej nieaktualny
Opublikowano 31 Października 20169 l Jednak podstawy automatyki mówią, że im mniej układy regulacji ingerują w jakiś proces tym lepiej Oczywiście to jest raczej rozważanie czysto akademickie bo w praktyce więcej może być/jest/ korzyści z tego, że z tyłu siedzą większe hamulce.
Opublikowano 1 Listopada 20169 l Witam. Mam problem bije mi przodem mocno przy hamowaniu. Więc chcę wymienić tarcze i klocki przód w swoim audi a4 b7 2.7TDI 132KW. Tyl mam w miare nowy 288. Na przodzie mam chyba 312 ale myślę nad założeniem 320 tylko pytanie czy jarzma musze wymienic bo zaciski z tego co wyczytalem zostają
Opublikowano 1 Listopada 20169 l Autor Raczej masz 320, a w momencie zmiany z 312 na 320 wymienia się wszystko.
Opublikowano 1 Listopada 20169 l Nie ma potrzeby, Kolega ma 320/288mmJakby ktoś szukałhttp://allegro.pl/tarcza-tarcze-tyl-audi-a4-s4-b5-2-7-quattro-i5840348163.html#thumb/2
Opublikowano 1 Listopada 20169 l Vin WAUZZZZ8E68A071952 Panowie znalazłem naklejke w książce serwisowej i jest tam kod 1LA to oznacza że tarcze 320 jesli się nie mylę. Proszę kogoś o potwierdzenie gdyż chce zamawiać jak najszybciej bo jazda na tych co mam - masakra
Opublikowano 1 Listopada 20169 l Też mam 1LA i jest to przód 320 Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
Opublikowano 1 Listopada 20169 l Też mam 1LA i jest to przód 320 Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka Dzięki wielkie
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto