Opublikowano 20 Sierpnia 20169 l Powiem Ci ze 17 kolo a ledwo to tam wejszło,jutro sprawdze czy nie ma bicia bo dzis już nie mogłem ;) :grin: Ok nie masz czegoś u siebie???
Opublikowano 25 Sierpnia 20169 l Zawsze Dev zapodaj jakieś info bo też chciałbym zmienić w swojej B7. Do tego przydałyby się zaciski 288-300 na tył.
Opublikowano 27 Sierpnia 20169 l Witam . Jarzmo s4 i zacisk t5 na tył 300mm . Czy po za przewodami wszystko jest p&p ? A co do przewodów to jakich redukcji będę potrzebował ? Pozdrawiam .
Opublikowano 29 Sierpnia 20169 l tarcze z a6 c6 pasują p&p do b6? chętnie kupię przód z s4 b6 bądź a6 c6 345mm
Opublikowano 30 Sierpnia 20169 l Nadal biję sie z myślą: -A4 B7 2.0 tdi -> standardowe hamulce, wymieniony tył na nowy bo już mięsa nie było -Dodatkowo mam nowe tarcze 312 oraz jarzma pod 312 -> zakładać żeby przód był 312 a tył stockowy ? Nie będzie jakiegoś myszkowania ? Jeźdżę spokojnie, czasami sobie tylko depnę na prostych
Opublikowano 30 Sierpnia 20169 l Ja myslalem o zmianie przodu z 320 na 345, ale czy roznica jest jakas znaczaca i czy jest sens? Na tyle jest obecnie 288.
Opublikowano 30 Sierpnia 20169 l 312mm to prawie żadna zmiana, myszkowania nie będzie. Thnx. Zatem kupuję klocki i zakładam
Opublikowano 30 Sierpnia 20169 l Ja myslalem o zmianie przodu z 320 na 345, ale czy roznica jest jakas znaczaca i czy jest sens? Na tyle jest obecnie 288. Odpowiem tak: Jeśli jesteś street-racerem albo typem co depcze innym non-stop "po piętach" (wisi na du...) na autostradach czy drogach krajowych to zawsze będziesz odczuwał niedosyt
Opublikowano 30 Sierpnia 20169 l Czyzbys to Ty mi dmuchnal zaciski z przed nosa ?? nie kupiłem jeszcze nic ale jak możesz to wyślij mi link proszę co tam za ile było
Opublikowano 10 Września 20169 l Panowie, czy orginalne osłony z przodu w BEXie będą pasowały do hebli z S4 (345mm) czy muszę dokupić inne ?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto