Opublikowano 24 Września 20169 l Mi raz nie weszło pod 17tkę BBSa Edytowane 24 Września 20169 l przez Dev
Opublikowano 24 Września 20169 l No właśnie felga feldze nierówna,zasadniczo trzeba przymierzać. Mam teraz takie 17tki w których średnica bębna jest niewiele większa niż w biedronkach. BBS był pewno z rantem skręcany? Pozdr Edytowane 24 Września 20169 l przez staniek
Opublikowano 24 Września 20169 l Nie, zwykle fele pomijając fakt że 320tek też nie ogarnely, musiałem frezować zacisk
Opublikowano 24 Września 20169 l Mobile szanowni mam pytanko, czy te alu z przykładowego zdjecia nałożę na tarcze 320 z zaciskiem od B7 tfsi? Może ktoś mierzył albo użytkuje takowe i ma pewne info Martwi mnie troche ich ET=46 dajcie znać, dzieki
Opublikowano 25 Września 20169 l Czytając pierwszy post w tym temacie a mam problem z wyginaniem się tarcz wnioskuję ze należy przerobić aby miało to sens dalszego ekspleatowania? Czy tak musi być? Dodam że moje prędkości na autobanach to 160, 180. Niekiedy jest korek, wypadek, ktoś wywali nagle na lewy pas i wtedy z 180 trzeba zrobić 100 i mniej i właśnie w takich sytuacjach zauważyłem awarie moich tarcz a jeszcze była sytuacja z wodą duża prędkość hamulec, kałuza i po tarczach.
Opublikowano 25 Września 20169 l Podpowie ktoś czy te alufelgi o które pytałem 2 posty wstecz podejdą na heble 320 z B7?
Opublikowano 25 Września 20169 l Bez problemu podejdą Precyzując moje pytanie - to jest 16 cali ET 46, model chyba z B8 Czyli w sensie jeździsz na takich albo widziałes na żywo, bo szukam pewnej informacji bo to odsadzenie w nich tylko 46 i sie balem, ze kombinacja z dystansami bedzie ale może mają korzystną budowę wewnątrz dzieki i proszę o potwierdzenie, bo tanie nie są pozdr
Opublikowano 25 Września 20169 l Autor Bez problemu podejdą Precyzując moje pytanie - to jest 16 cali ET 46, model chyba z B8 Czyli w sensie jeździsz na takich albo widziałes na żywo, bo szukam pewnej informacji bo to odsadzenie w nich tylko 46 i sie balem, ze kombinacja z dystansami bedzie ale może mają korzystną budowę wewnątrz dzieki i proszę o potwierdzenie, bo tanie nie są pozdr Nie jeżdżę bo mi nie wejdą, ale są to ori felgi z B8 a tam w większości jest zestaw 320 Standardowe felgi w B6/7 mają ET40-45, dystans możesz dać żeby poprawić efekt wizualny albo jak Ci ten balon o zwrotnicę obcierać będzie...
Opublikowano 25 Września 20169 l Zaciski 320 z B8 wchodzą pod każdą stalowkę 16", a zacisk z B7 jest szerszy.
Opublikowano 25 Września 20169 l Bez problemu podejdą Precyzując moje pytanie - to jest 16 cali ET 46, model chyba z B8 Czyli w sensie jeździsz na takich albo widziałes na żywo, bo szukam pewnej informacji bo to odsadzenie w nich tylko 46 i sie balem, ze kombinacja z dystansami bedzie ale może mają korzystną budowę wewnątrz dzieki i proszę o potwierdzenie, bo tanie nie są pozdr Nie jeżdżę bo mi nie wejdą, ale są to ori felgi z B8 a tam w większości jest zestaw 320 Standardowe felgi w B6/7 mają ET40-45, dystans możesz dać żeby poprawić efekt wizualny albo jak Ci ten balon o zwrotnicę obcierać będzie... Zaciski 320 z B8 wchodzą pod każdą stalowkę 16", a zacisk z B7 jest szerszy. Kuźwa i dalej nic nie wiem - czyli wychodzi, że jasność zobaczę jak zestaw 320/B7 bedzie na aucie i bedę przymierzał felgi na aucie na żywo czyli trza się wstrzymać z zakupem na odległość alusów, ino akurat z 16" te mi się widzą najbardziej wiem zaraz napiszecie - chciales wieksze heble to zapomnij o 16 to chociaż Dev podpowiedz czy zestaw na 312 czyli zacisk/jarzmo jest węższy od zacisku 320/B7 i ten mniejszy by nie kolidował z tymi alu dzienks
Opublikowano 25 Września 20169 l Też szukam 16 na zimę pod zacisk 320 z a6. Biedronki nie bardzo mi się widzą.
Opublikowano 25 Września 20169 l 312tka jest o wiele węższa od 320 z B7. Te koło Ci wejdzie ale trzeba frezować zaciski. Edytowane 25 Września 20169 l przez Dev
Opublikowano 25 Września 20169 l Te koło Ci wejdzie ale trzeba frezować zaciski. ok, odezwę się jutro tel
Opublikowano 28 Września 20169 l Dev mam prośbę, napisz na priv ile będzie kosztował komplet tarcz i klocków pod zestaw 320/288. Chcę zamontować w swojej a4 b6 2004r 1.9tdi. Bo seryjne niedługo mi się skończą, więc wymienię na większe. Zaciski, jarzma itp. oczywiście na dniach zakupię używane po regeneracji.
Opublikowano 6 Października 20169 l Jakiej stalówki na koło zapasowe szukać jak mam heble przód S4 345 i tył 330mm obecna 16 nie wchodzi mi już.
Opublikowano 7 Października 20169 l Też szukam 16 na zimę pod zacisk 320 z a6. Biedronki nie bardzo mi się widzą. Te felgi wchodzą na 100% na 320 z A6
Opublikowano 8 Października 20169 l Jakiej stalówki na koło zapasowe szukać jak mam heble przód S4 345 i tył 330mm obecna 16 nie wchodzi mi już. Nawet alu 17' nie ogarnie tyłu 330mm bez wymiany sprężynki ręcznego na taką z 288mm. Ori dojazdówka ogarnia i przód i tył w tym wypadku.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto