Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hak holowniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odgrzewam kotleta, bo głodny się zrobiłem ;-)

Sprawa ma się tak posiadam: A4 B6, Avant w Quattro (1.8t)

Chcę dokupić hak oryginalny Al-ko, ale widzę dwa różne haki:

- taki "kwadratowy" wyprofilowany jak w ETCE w grupie 804-50

- taki "okrągły" jak w ETCE w grupie 071-10

obydwa są odpinane na kluczyk i to mnie zastanawia, bo na Allegro są obydwa i każdy pisze że do B6 pasuje...

Pytanie zasadnicze, czy obydwa są dedykowane do NIE cięcia zderzaka tylnego?

Oczywiście szukam kompletu, ale właśnie różnią się samym hakiem i nie wiem który wybrać...

Edytowane przez ExeQtoR

Opublikowano

Odgrzewam kotleta, bo głodny się zrobiłem ;-)

Sprawa ma się tak posiadam: A4 B6, Avant w Quattro (1.8t)

Chcę dokupić hak oryginalny Al-ko, ale widzę dwa różne haki:

- taki "kwadratowy" wyprofilowany jak w ETCE w grupie 804-50

- taki "okrągły" jak w ETCE w grupie 071-10

obydwa są odpinane na kluczyk i to mnie zastanawia, bo na Allegro są obydwa i każdy pisze że do B6 pasuje...

Pytanie zasadnicze, czy obydwa są dedykowane do NIE cięcia zderzaka tylnego?

Oczywiście szukam kompletu, ale właśnie różnią się samym hakiem i nie wiem który wybrać...

IMO w każdym musisz od dołu ciachnąć zderzak, żeby móc zamontować kulę haka i mieć gdzie schować gniazdo jak nie jest używane.

Tak to wygląda:

IMGP1043.JPG

Tutaj wycięcie jest duże, można mniej wyciąć i będzie ok.

Opublikowano

Wielkie dzięki za to foto - teraz wiem jak "ugryźć" temat :)

Możesz pochwalić się jeszcze jak to wygląda z założonym hakiem(foto od tyłu i od boku)?

Opublikowano

Wielkie dzięki za to foto - teraz wiem jak "ugryźć" temat :)

Możesz pochwalić się jeszcze jak to wygląda z założonym hakiem(foto od tyłu i od boku)?

To nie moje auto, to fotka samochodu który kiedyś oglądałem w Siedlcach u handlarza (radmajor, co to nawet puszki wydechów srebrzanką opsikuje :D:D:D )...

U mnie to wycięcie jest 3x węższe, ale ja mam hak na stałe, u mnie to tak wygląda:

A4_6.jpg

Edytowane przez azure

  • 6 lat później...
Opublikowano

A ile na ori hak można zarzucić, ktoś wie?

Opublikowano
8 minut temu, Pieterb napisał:

A ile na ori hak można zarzucić, ktoś wie?

Na tabliczce haka będzie napisane, orientacyjnie to mniej niż 75 kg w Audi nie będzie.

Opublikowano
43 minuty temu, pelonek1 napisał:

Na tabliczce haka będzie napisane, orientacyjnie to mniej niż 75 kg w Audi nie będzie.

To jeszcze jakbyś miał mi napisać gdzie ona jest bo ja tam kurde nic nie widzę.

Opublikowano

Są w różnych miejscach przymocowane. Czasem na belce czasem obok wtyczki. Wczołgaj się pod auto i może od spodu coś zobaczysz.

Opublikowano
1 godzinę temu, Pieterb napisał:

To jeszcze jakbyś miał mi napisać gdzie ona jest bo ja tam kurde nic nie widzę.

Gdzieś na belce haka musi być, najczęściej w okolicach kuli haka bądź gniazda, albo już się odkleiła i dlatego nie widzisz. Co zamierzasz zakładać/ciagać? Tu masz przykładową aukcję gdzie S to nacisk pionowy na kulę haka czyli 80 kg.

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
36 minut temu, pelonek1 napisał:

Co zamierzasz zakładać/ciagać?

W sumie nic takiego, szukam platformy na 3 rowery. I tak mnie to właśnie zaczęło zastanawiać.

Opublikowano
13 minut temu, Pieterb napisał:

W sumie nic takiego, szukam platformy na 3 rowery. I tak mnie to właśnie zaczęło zastanawiać.

Da radę, nie ma co szukać :wink:

Opublikowano

@Pieterb ja mam dokładaną Wesfalię z kulą wypinaną pionowo i tabliczka jest pod gniazdem na belce. Jak rozłożę gniazdo to ją dobrze widać. U mnie w B7 100 kg jest, zrobiłem Ci zdjęcie.

IMG_20220506_104257.thumb.jpg.0747d9980eb3eeb6deb89fa9675f396e.jpg

 

Opublikowano

Ok dzięki.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Hej. Po której stronie leci orginalna instalacja do haka. Mam po lewej stronie w bagażniku obcięte kable.

SAVE_20220808_185652.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, Smok-mk napisał:

Hej. Po której stronie leci orginalna instalacja do haka. Mam po lewej stronie w bagażniku obcięte kable.

SAVE_20220808_185652.jpg

 

Opublikowano

 Po lewej stronie To masz pozostałości po haku 

Opublikowano

A jesteś w stanie po kolorach kabli powiedzieć który jest do czego ? Znaczy który do kierunkowskazów, świateł itd

Opublikowano
10 godzin temu, Smok-mk napisał:

A jesteś w stanie po kolorach kabli powiedzieć który jest do czego ? Znaczy który do kierunkowskazów, świateł itd

Nie do końca  bo w ori instalacji z haka wiązka idzie do sterownika (modułu )a dopiero ze sterownika idą dwie wiązki  jena na lewą lampe a druga na prawą, zobacz foto 

IMG_1319.JPG

Opublikowano

Oryginalnie masz moduł, który steruje światłami w przyczepce a informacje o włączeniu świateł otrzymuje z magistrali CAN. Moduł nie jest podłączony do świateł pojazdu.

Tutaj masz opis przewodów modułu i kolory, ale nie wydaje mi się że twoja wiązka pochodzi od oryginalnego haka. Warto sprawdzić dokąd ta wiązka idzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.